Live acum Visul românesc – succes internațional
Prime time 19:00/ Petrecem in familie (r)
Homepage » Monden » Showbiz intern » Bogdan de la Ploiești își construiește casă. Cum va arăta imobilul artistului / VIDEO

Bogdan de la Ploiești își construiește casă. Cum va arăta imobilul artistului / VIDEO

De Andreea Stancescu.
Publicat pe 28.03.2023 la 18:17 Actualizat pe 28.03.2023 la 18:17

Bogdan de la Ploiești a făcut un anunț important pe rețelele de socializare. El își construiește casa în care urmează să se mute alături de iubita sa, Cristina Pucean. Locuința va fi una mare, pe un etaj, iar garajul pentru bolizii săi nu putea să lipsească.

Bogdan de la Ploiești are planuri mari în acest an. El își construiește o casă și le-a arătat fanilor, din mediul online, un videoclip cu viitoarea locuință.

Bogdan de la Ploiești își construiește o casă

Bogdan de la Ploiești se numără printre cei mai îndrăgiți artiști de la noi din țară. Acesta are și o mulțime de concerte unde reușește să îi impresioneze pe fani prin vocea și talentul său la doar 26 de ani ai săi.

Manelistul a postat un videoclip pe rețelele de socializare în care arată viitoarea sa locuință. El se va muta la casă, într-un loc construit și amenajat după preferințele sale, dar și ale iubitei sale, Cristina Pucean, cu care formează un cuplu foarte apreciat în showbiz-ul românesc.

Cei doi au planuri mari și se pare că și casa face parte din ele. Din imaginile postate de artist, locuința va avea și un etaj, fiind construită pe o suprafață destul de mare. De aici nu putea să lipsească nici un garaj, unde să-și parcheze bolizii de lux.

”Va urma...”, a scris Bogdan de la Ploiești.

Ce gesturi frumoase face manelistul pentru iubita sa, Cristina Pucean

Bogdan de la Ploiești și Cristina Pucean se iubesc mult, iar acest lucru se poate vedea de toată lumea. În ciuda programului aglomerat pe care îl au, cei doi își arată sentimentele, iar gesturile frumoase nu lipsesc niciodată.

Artistul a avut grijă să-i aducă iubitei sale mașina acasă, după o revizie, dar a adăugat și câteva cadouri. Un buchet de flori spectaculos și câteva jucării pentru nepotul ei, Raym.

”Nu pot să cred. Astăzi mi-a fost mașina la revizii și uitați ce am găsit când mi-a adus-o înapoi. Doamne, deci nu ai idee cât de mult te iubesc, iubirea mea. S-a gândit și la Raym, i-a adus păpușele. Abia aștept să vii acasă, iubirea mea. Am rămas plăcut surprinsă. Nu mai știam nici să vorbesc. Te iubesc!”, a spus Cristina Pucean pe Instagram.

@bogdandelaploiesti.haz ♬ original sound - MANELE RECORDS
CITEȘTE ȘI:
În articolul
Bogdan de la Ploiești își construiește casă. Cum va arăta imobilul artistului / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Vacanță de vedetă. Cum a fost pentru Bursucu prima vacanță în Dubai. Nu pleacă niciodată în escapade fără copii
  • Bursucu a fost pentru prima dată în Dubai în urmă cu câțiva ani
  • Cum a fost prima vacanță acolo
Paparazzi
Dinu Maxer a avut probleme în a-i pune verigheta pe deget iubitei lui. Cum a reacționat Magdalena Chihaia: „Să fie sigur că nu dau inelul jos”
  • Dinu Maxer și iubita lui au devenit o familie în fața lui Dumnezeu
  • Cântărețul a avut probleme în a-i pune verigheta pe deget iubitei lui
Paparazzi
Cum arată iubita lui Dinu Maxer în rochie de mireasă! Magdalena Chihaia va schimba mai multe ținute pe parcursul zilei / FOTO
  • Dinu Maxer și iubita lui se căsătoresc religios azi
  • Cum arată Magdalena Chihaia în rochie de mireasă
Paparazzi
Dinu Maxer și Magdalena Chihaia se căsătoresc religios! Imagini exclusive
  • Zi importantă pentru Dinu Maxer și iubita
  • Cei doi se căsătoresc astăzi
Beauty & Lifestyle
Satele vechi din Italia ce merită vizitate. Ce are special fiecare în parte
  • Trei sate vechi din Italia mai puțin cunoscute
  • Ce are special fiecare în parte
Horoscop
Trei zodii favorizate la capitolul bani în luna iunie. Pentru cine apar noi oportunități
  • Trei zodii favorizate la capitolul bani în luna iunie
  • Se anunță una dintre cele mai bune perioade pentru nativi
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
O ţară vecină cu România vinde case la 3.500 de euro pe internet. Mii de oameni s-au mutat deja aici
recomandare pe as.ro
Vedeta cu părinţi miliardari, surprinsă în metrou. „Nimeni nu m-a recunoscut”
Romania TV
Fenomenul meteo mai periculos ca alertele de Cod Roşu de furtuni. Alertă de la meteorologi
Romania TV
Fenomenul meteo mai periculos ca alertele de Cod Roşu de furtuni. Alertă de la meteorologi
recomandare pe antena3.ro
16 vecini de pe o stradă devin peste noapte cu 200 de milioane de dolari mai bogați
recomandare pe antena3.ro
O femeie care săpa în grădină a descoperit o comoară incredibilă. Înainte găsise un indiciu, dar n-a știut să-l interpreteze
recomandare pe antena3.ro
Un sportiv și-a făcut cont pe OnlyFans ca să aibă bani pentru Olimpiadă și acum a fost suspendat: „Am încremenit, asta e viața mea”
recomandare pe playtech.ro
Cum a apărut Răzvan Simion în presa din străinătate? Imaginea la care nimeni nu se aştepta
recomandare pe playtech.ro
Temperaturi de peste 35 de grade Celsius, în România. Vine vara cu adevărat, spun meteorologii
recomandare pe redactia.ro
EXCLUSIV Reacția emoționantă a fetiței Elenei Udrea atunci când a aflat că pedeapsa mamei sale i-a fost redusă. Adrian Alexandrov, detalii neștiute despre familia sa
recomandare pe redactia.ro
Acatistul Înălțării Domnului. Rugăciune puternică pentru luminare și ocrotire divină
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a uitat-o definitiv pe Mădălina Ghenea pentru o altă actriță
recomandare pe bzi.ro
Lidia Buble, desființată după ce a pozat topless: „Ce o să fie în sufletul părinților tăi?!”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Botezatu a recunoscut totul: „Sunt dependent de fiole!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe Jurnalul.ro
4 Zodii renasc în iunie 2025: Ce le aduce Jupiter în Rac și Venus în Taur
recomandare pe a1.ro
Orlando Zaharia, prima reacție în mediul online după ce cuțitul său de aur a câștigat sezonul 15 Chefi la cuțite. Ce a transmis