Live acum Viaţa fără filtru
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Brigitte și Florin Pastramă s-au împăcat! Afaceristul a făcut primul pas: ”Suntem căsătoriți în fața lui Dumnezeu”

Brigitte și Florin Pastramă s-au împăcat! Afaceristul a făcut primul pas: ”Suntem căsătoriți în fața lui Dumnezeu”

De Georgiana Prodan.
Publicat pe 31.05.2021 la 16:01 Actualizat pe 31.05.2021 la 16:01

După atâtea certuri și împăcări, Brigitte și Florin Pastramă au demonstrat din nou că dragostea dintre ei este biruitoare și învinge orice, indiferent de cât de dure ar fi fost replicile pe care și le-au adresat. La aniversarea de doi ani a căsătoriei, afaceristul nu a mai putut sta departe frumoasa brunetă, așa că a făcut primul pas spre împăcare.

Brigitte și Florin Pastramă s-au împăcat

facebook

Brigitte Pastramă a declarat, în exclusivitate pentru AntenaStars, că s-a împăcat cu Florin Pastramă și că lucrurile merg acum ca pe roate între ei. Bruneta a mărturisit că au avut parte de o împăcare de poveste cu soțul ei, care i-a unit și mai mult.

Brigitte și Florin Pastramă s-au împăcat

Una din persoanele care au contribuit la împăcarea celor doi îndrăgostiți a fost chiar mama lui Florin Pastramă. Deși este internată în spital, în stare destul de gravă, femeia și-a adunat toate puterile, a pus mâna pe telefon și a rugat-o pe Brigitte Pastramă să îi fie alături soțului ei, chiar dacă cele două nu se îndrăgesc atât de tare.

Florin Pastramă nu a mai putut sta departe de iubita lui soție, chiar dacă și-au adresat cuvinte destul de dure, așa că a venit după ea chiar la biserică, pentru a o surprinde. Pusă în fața faptului împlinit, Brigitte Sfăt a acceptat să stea de vorbă cu Florin Pastramă și să lămurească situația.

”Era chiar înainte cu o seară de rugăciune. Mândria stă în fața decăderii. Am zis să fiu cea care lasă de la ea. Și așa mi-a zis și ea. Suntem căsătoriți în fața lui Dumnezeu. M-am gândit că poate o să aibă și el o maturitate și nu va mai pleca de fiecare dată când sunt probleme”, a povestit Brigitte Sfăt.

Ce condiții i-a impus Brigitte Sfăt lui Florin Pastramă

Mai mult decât atât, Florin Pastramă i-a explicat soției sale ce îl deranjează cel mai tare și se pare că pe faimosul afacerist îl deranjează nespus de mult apelurile pe care le primește de la rudele lui de fiecare dată când focoasa brunetă declară despărțirea.

”Toată lumea știe că dacă te-ai certat. Împăcarea e mai dulce. Am avut o împăcare frumoasă și sper să ne țină. Eu îmi doresc ca el să nu mai fie atât de orgolios și să gândim cu sufletul. Și să nu ascultăm de răutățile pe care le spun cei care ne dau sfaturi de pe margini”, a mai spus Brigitte Sfăt.

Bruneta a mai povestit că are de gând să nu mai dea atenție gurilor rele și să se concentreze pe relația ei cu soțul ei. Brigitte Sfăt speră, conform declarațiilor ei, că Florin Pastramă nu o să mai plece din casă la prima cearta și că îi va fi alături și la bine, dar și la greu.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Brigitte și Florin Pastramă s-au împăcat! Afaceristul a făcut primul pas: ”Suntem căsătoriți în fața lui Dumnezeu”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Din 2 iunie, de luni până miercuri, de la 20.30, la Antena 1, Capet despre noul sezon „Poftiți pe la noi: Poftiți la întrecere”:  „Eu eram aproape leșinat când ajungeam la jocuri!”
  • „Poftiți pe la noi” revine la Antena 1!
  • Capet: „Am ajuns leșinat la jocuri, dar a meritat!”
Beauty & Lifestyle
Trei orașe din Europa pe care să le descoperi mergând pe jos. Pe primul loc se află o zonă superbă din Italia
  • Trei orașe din Europa pe care să le descoperi mergând pe jos
  • Cum arată topul
Stiri interne
Alege BINE pentru TINE. TU ești LIDERUL. Ilie Bolojan, declarații în exclusivitate la Observator. Starea României înainte de marea finală prezidențială
  • Ilie Bolojan, declarații în exclusivitate la Observator
  • Starea României înainte de marea finală prezidențială
Retete
Cum să faci acasă cartofi prăjiți crocanți la exterior și moi la interior. Ingredientul banal care face minuni
  • Cum obții cartofi prăjiți crocanți folosind un ingredient simplu din bucătărie
  • Secretul pe care trebuie să îl știi
Showbiz intern
Laura Vass a recunoscut că a fost amantă timp de șapte ani. Care este de fapt, relația ei cu Tzancă Uraganu
  • Laura Vass a recunoscut că a fost amantă timp de șapte ani
  • Ce spune despre imaginile cu ea și Tzancă Uraganu
Emisiuni TV
Victorie pentru echipa portocalie în ediția de ieri Chefi la cuțite. Battle-ul 13 aduce, însă, momente grele pentru Chef Richard: ”Riscă să nu-și poată conduce echipa”
  • Victorie pentru echipa portocalie în ediția de ieri Chefi la cuțite
  • Battle-ul 13 aduce, însă, momente grele pentru Chef Richard
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cele mai bune prietene, moarte pe iarbă, ţinându-se de mână, după un accident cumplit. "Cadou" de majorat le va fi piatra funerară după tragedia din Irlanda
recomandare pe as.ro
Milionarul român care are un salariu de 33.000 de euro pe lună a ajuns să vândă tot şi să se împrumute!
Romania TV
Vestea momentului în showbiz! S-au DESPĂRȚIT! El a făcut anunțul: Decizia nu este rezultatul unui conflict, ci e o înțelegere matură
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
„Poarta spre Iad”. Cum trăiesc oamenii în cel mai nemilos loc de pe Terra, unde temperaturile ajung și la 62 de grade Celsius
recomandare pe antena3.ro
Anchetatorii sub acoperire din Olanda s-au dat drept cumpărători ca să afle dacă tezaurul dacic a fost topit sau nu. Ce au aflat
recomandare pe antena3.ro
O cantitate uriașă de „aur alb vulcanic” a fost descoperită. Depozitul de litiu valorează aproximativ 1,5 trilioane de dolari
recomandare pe playtech.ro
Ce să presari la rădăcina merilor în mai pentru fructe mari şi zemoase. Livada ta va exploda în toamnă
recomandare pe playtech.ro
Horoscop rune 12–18 mai 2025. Două zodii primesc avertismente dure de la Mihai Voropchievici
recomandare pe redactia.ro
Ce ocupație are soția lui Ionel Ganea și cum a început povestea de dragoste dintre ei. Cei doi trec prin momente cumplite
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV a apărut în costum de baie, iar soțul ei a fost numit pe loc „cel mai norocos bărbat din lume”
recomandare pe bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
3 zodii dure care tânjesc în secret după dragoste
recomandare pe a1.ro
Cum arată sora lui Valeriu Ilisie din "Iubire cu Parfum de Lavandă". Cei doi frați postează des imagini împreună