Live acum XNS
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Cătălin Botezatu este un cuceritor de când era mic. Designerul a mărturisit că era îndrăgostit lulea de profesoare în perioada când era elev: “O iubeam”

Cătălin Botezatu este un cuceritor de când era mic. Designerul a mărturisit că era îndrăgostit lulea de profesoare în perioada când era elev: “O iubeam”

Publicat pe 19.07.2022 la 09:21 Actualizat pe 19.07.2022 la 09:21

Cătălin Botezatu este un adevărat cuceritor. Încă de când rea mic, designerul aprecia femeile și le admira din toate punctele de vedere. Aceasta a povestit că era îndrăgostit de profesoarele din școală și chiar făcea mari eforturi pentru a fi mereu în preajma lor. Cum se dădea el peste cap ca să fie mereu în atenția femeilor de care era îndrăgostit.

Facebook

Cătălin Botezatu iubește reprezentantele sexului frumos, iar ăsta nu mai este un secret pentru nimeni. De-a lungul vieții aceasta a avut foarte multe relații cu femei frumoase și se pare că pasiunea pentru frumos vine încă de când era mic. Designerul recunoaște că era foarte îndrăgostit de profesoarele lui.

Cătălin Botezatu, îndrăgostit de profesoare

Cătălin Botezatu se iubește cu multe femei și mereu a fost atras de frumos. Se pare că treaba aceasta datează încă de când era elev și era îndrăgostit de profesoare. Una dintre ele era profesoara de limba germană și recunoaște că de dragul ei a învățat să vorbească foarte bine germana.

‘’Platonic vorbind. M-am îndrăgostit de profesoara de limba germană, de aceea vorbesc așa bine. Era foarte frumoasă. Acum nu vreau să se supere pe mine, eu cu limbile străine stau bine acum, dar în liceu am stat mai prost. Adică cu limba germană stăteam foarte bine pentru că profesoara era de-o frumusețe rară, blondă, nemțoaică la origine, era foarte frumoasă și de aceea am învățat germana ca lumea. Am învățat și limba franceză la fel de bine deoarece profesoara mă ura și indiferent de cât de bine vorbeam, îmi dădea tot timpul note foarte mici, ceea ce producea un mare haos în familia mea. Mama mea își dorea numai note mari. Vorbim asta până în liceu. Atunci am apelat inclusiv la oameni din Ministerul Educației, vorbesc serios. Am făcut reclamații. Ce era să fac? Așa am aflat, într-un final, că această doamnă profesoară de franceză nu mă suporta pentru că semănam cu fostul ei soț. Nu mi-a cerut nimic să rezolvăm problema și a rămas așa o chestie și s-a răzbunat pe mine degeaba”, a povestit Cătălin pentru EGO.ro.

De asemenea, el a fost nevoit să facă mediații la franceză, deoarece mama lui considera că nu învață bine. Ei bine, din spusele lui înțelegem că meditatoarea rea mult mai frumoasă decât profa de germană și se ducea la meditații doar să o admire pe femeie.

‘’În același timp a trebuit să mă meditez, că mama a considerat că nu știu bine limba franceză. M-am meditat cu altă profesoară de limba franceză și mai frumoasă. Cea de germană era blondă, iar cealaltă roșcat-șaten, dar de o frumusețe rară. Am avut deci niște profesoare superbe. Am trădat-o un pic cu profesoara cu care făceam meditații. Ideea că mă duceam la meditațiile ei cu plăcere, nu cum mă duceam la matematică și fizică”, a mai spus el.

În articolul
Cătălin Botezatu este un cuceritor de când era mic. Designerul a mărturisit că era îndrăgostit lulea de profesoare în perioada când era elev: “O iubeam”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Horoscop zilnic
Horoscop luni, 14 aprilie 2025: Leii au gânduri mari la început de săptămână
  • Horoscopul zilei de luni, 14 aprilie 2025
  • Ce ne-au pregătit astrele pentru ziua de luni
  • Vezi cum stai în materie de bani, dragoste, sănătate și noroc
Beauty & Lifestyle
Obiceiurile pe care să le ai pentru a-ți prelungi viața. Sunt simple și au un impact major
  • Obiceiurile pe care să le ai pentru a-ți prelungi viața
  • Sunt simple și au un impact major
Paparazzi
Serghei Mizil și Mircea Lucescu, la taclale în fața porții! Cum au fost filmați cei doi grei / PAPARAZZI
  • Serghei Mizil și Mircea Lucescu s-au întâlnit întâmplător
  • Cum au fost surprinși cei doi grei
Stiri interne
Gino Manzotti, făcut K.O. de poliție / A pierdut și timp, și bani! Decizia este definitivă /
  • Gino Manzotti a încercat să scape de o amendă
  • Artistul a făcut o gafă incredibilă
  • A pierdut și timp, și bani
Showbiz intern
Ce gafă a făcut iubita lui Cătălin Botezatu la prima întâlnire cu designerul. Nicolle Fota, declarații savuroase
  • Gafa făcută la prima întâlnire
  • Pin ce întâmplare "rusinoasă" a trecut
  • Dclarații savuroase
Showbiz intern
Cum arată mama lui Liviu Teodorescu. Imagine rară cu femeia care i-a dat viață artistului / FOTO
  • Cum arată mama lui Liviu Teodorescu
  • Imagine rară cu femeia care i-a dat viață artistului 
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cadavrul unui fost viceprimar din Bihor, abandonat timp de cinci ore pe marginea drumului. Bărbatul fusese victima unui accident
recomandare pe as.ro
Milionarul român cu 3 pensii pregăteşte o nouă afacere uriaşă. Cu ce vrea să dea lovitura
Romania TV
Mirabela Dauer, bătută crunt! Momentul cumplit din viața artistei: "M-a mutilat!"
Romania TV
Mihai Sturzu aruncă bomba despre Dana Nălbaru și dezvăluie ce relație există, de fapt, între ei: Dana merită un loc în Rai!
recomandare pe antena3.ro
Misterul elicopterului prăbușit în New York cu directorii Siemens. Momentul în care elicea se desprinde în aer și coada se rupe
recomandare pe antena3.ro
Noi informaţii şocante în cazul cercetătorului italian, găsit ciopârțit într-o valiză în Columbia. Ce a făcut înainte să fie ucis
recomandare pe antena3.ro
Eric Dane, vedeta serialelor Euphoria şi Anatomia lui Grey, a dezvăluit că a fost diagnosticat cu o boală incurabilă
recomandare pe playtech.ro
Numele de care românii uită că se sărbătoresc de Florii. Cui trebuie să îi spui „La mulți ani”
recomandare pe playtech.ro
Cele mai norocoase 3 zodii de Florii trăiesc momente de împlinire pe toate planurile. Încep proiecte bănoase
recomandare pe redactia.ro
Doliu în lumea televiziunii. Una dintre cele mai frumoase femei s-a stins subit la doar 27 de ani. Avea tot viitorul în față și o poveste emoționantă
recomandare pe redactia.ro
Doliu în lumea artistică din România. A murit unul dintre cei mai cunoscuți dansatori din țară
recomandare pe Ciao.ro
Doliu în muzica populară! Artista a murit la doar 35 de ani. A lăsat în urmă doi copilași
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Cătălina Ponor s-a transformat dintr-o gimnastă eroină într-o mamă gospodină. La 37 de ani, marea campioană s-a dedicat familiei
recomandare pe bzi.ro
Loredana Groza s-a sărutat cu un cal! Ipostază șocantă a devenit virală! – FOTO
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe dailybusiness.ro
România evită recesiunea în 2025, dar stă pe un butoi cu pulbere economic. Adrian Vasilescu (BNR): Trebuie să stăpânim inflația!
recomandare pe dailybusiness.ro
Revoltă la ANL: Angajații acuză sabotaj guvernamental și cer stoparea reorganizării care lasă zeci de oameni pe drumuri!
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscopul lunii Mai 2025: Taurii au noroc la bani, Fecioarele călătoresc, iar Săgetătorii adoptă un nou stil de viață
recomandare pe a1.ro
Mesaje, urări și felicitări de Florii 2025. Cele mai frumoase urări pentru cei care își serbează ziua numelui