Cătălin Dobrescu, primele declarații după ce a cerut-o în căsătorie pe iubita lui. Ce locație a ales fostul soț al Oanei Radu pentru marele eveniment: „A fost un complot”
Publicat pe 23.04.2025 la 22:53 Actualizat pe 23.04.2025 la 23:26
Cătălin Dobrescu a făcut primele declarații, după ce a cerut-o în căsătorie pe iubita lui. Domnișoara l-a făcut să iubească din nou în urma divorțului de Oana Radu, ce a avut loc în urmă cu un an și jumătate!
- Cătălin Dobrescu, primele declarații după ce a cerut-o în căsătorie pe iubita lui
- Ce locație a ales fostul soț al Oanei Radu pentru marele eveniment
Cătălin Dobrescu și-a cerut iubita în căsătorie, la două luni de relație. Fostul soț al Oanei Radu a făcut un pas important cu femeia care i-a sucit mințile la câteva luni după divorțul de cântăreața. Antrenorul personal a oferit declarații, în exclusivitate, în cadrul emisiunii Un show păcătos.
Cătălin Dobrescu, declarații despre cererea în căsătorie
La un an și jumătate de la divorțul de Oana Radu, Cătălin Dobrescu a făcut un pas important și a cerut-o în căsătorie pe iubita lui, Alina. Cei doi formează un cuplu de două luni și au multe planuri de viitor. Acesta a complotat alături de prietenii săi pentru ca evenimentul să fie unul special, imediat după Sărbătorile Pascale.
Cătălin Dobrescu este pregătit pentru o nouă etapă în viața sa și a oferit mai multe detalii despre noua sa parteneră de viață. Logodnica sa deține un fast-food și este cu 6 ani mai mare decât el.
„Doamne ajută, mulțumesc mult. Cererea și achiziția inelului a fost un mare complot cu prietenii mei și ai ei. Am complotat cu prietena ei. Nu, ea lucrează în alt domeniu, are un fast food. Are 38 de ani și nici nu a făcut sport în viața ei. Nu o antrenez. Eu încerc să o spun ce e bine și ce nu. O las să... e o femeie foarte echilibrată și știe ce să aleagă. Am fost acasă, apoi am petrecut cu niște prieteni, am fost undeva”, a povestit Cătălin Dobrescu la Un show păcătos.
Unde a avut loc cererea în căsătorie
Cătălin Dobrescu și-a dorit să o ceară în căsătorie pe iubita sa într-un restaurant din Sibiu. Acesta nu a fost mulțumit de ceea ce a găsit, motiv pentru care a plecat și a decis să facă pasul cel mare în Piața Mare, în timp ce ploua, creând un moment romantic.
„A fost la Sibiu. Inițial sa o cer la un restaurant dar nu mi-a plăcut acolo. Am cerut-o în piața din Sibiu. Am avut emoții pentru moment. Nu că nu știam răspunsul ei. Eram sigur de asta. E un eveniment pe care îl faci o data, de două ori în viață. Este a doua cerere în viața mea. Nu consider că a fost ceva greșit. Orice chestie care pare negativă, eu o iau ca o experiență și trebuie să trecem cu ea. Eu am 32 de ani, ea are 38, sunt șase ani între noi. Vom vedea. Eu o susțin pe ea, vom vedea ce va fi pe viitor”, a mai spus antrenorul de fitness.