Live acum XNS (r)
Prime time 19:30/ In culisele celebritatii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Ce iubiţi a avut Inna, înainte de a începe relaţia cu Deliric

Ce iubiţi a avut Inna, înainte de a începe relaţia cu Deliric

Publicat pe 24.08.2020 la 17:09 Actualizat pe 24.08.2020 la 17:50

Inna a recunoscut recent că şi-a refăcut refăcut viaţa alături de un rapper de succes din România. Nu a dat detalii încă despre cât de avansată este relaţia lor, iar în trecut a fost la fel de discretă privind viaţa ei amoroasă. Cu toate acestea, fiind implicată în relaţii de lungă durată, nu a reuşit să ţină totul ascuns. Iată care au fost iubiţii acesteia, înainte de a începe relaţia cu Deliric.

Ce iubiţi a avut Inna, înainte de a începe relaţia cu Deliric.

Facebook

Încă din adolescenţă, Inna a fost o persoană dezinvoltă şi a frânt inimile multor băieţi. Chiar artista a povestit:

Îmi plăceau băieții care veneau din familii unite. Cu băieții nu eram niciodată timidă. (...) Prima dată m-am pupat cu un băiat din generală, îl cheamă Bogdan.

Inna a trăit o lungă poveste de dragoste alături de impresarul ei, Lucian Ştefan. Deşi erau întrebaţi, de fiecare dată când se ivea ocazia, dacă sunt un cuplu, Inna nu a recunoscut decât după ce aveau la activ deja doi ani de relaţie.

Relaţia celor doi a durat timp de zece ani, dar ar fi luat sfârşit din cauza infidelităţilor acestuia. Lucian ar fi fost surprins de mai multe ori în compania unor domnişoare, în locuri publice, fără să dea semne că s-ar feri. Cu toate că în acea perioadă cei doi încercau să reaprindă focul relaţiei, Inna s-a săturat ca iubitul ei să calce strâmb, aşa că ea a fost cea care a pus punct.

O altă relaţie de-ale Innei s-a înfiripat tot din domeniul profesional. Fotograful artistei, John Perez, a fost următorul iubit oficial, după ruptura de managerul său. Cei doi au recunoscut că se află într-o relaţie de abia după doi ani, sub pretextul că americanului nu i-ar fi convenit să îşi facă viaţa publică.

Un detaliu pe care Inna l-a făcut public şi i-a surprins pe fani este acela că ar fi fost cerută în căsătorie, ar fi acceptat, însă cei doi nu au mai ajuns în faţa altarului. Vedeta nu a oferit detalii despre misteriosul bărbat, însă a afirmat:

Am fost cerută în căsătorie, am zis DA, dar nu m-am căsătorit. Am fost cu un băiat șase ani și după ne-am răzgândit amândoi.

În articolul
Ce iubiţi a avut Inna, înainte de a începe relaţia cu Deliric
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Horoscop zilnic
Horoscop sâmbătă, 19 aprilie 2025: Peștii au tendința de a lua lucrurile prea personal
  • Horoscopul zilei de sâmbătă, 19 aprilie 2025
  • Ce ne-au pregătit astrele pentru ziua de sâmbătă
  • Vezi cum stai în materie de bani, dragoste, sănătate și noroc
Showbiz intern
Cât de bine se înțeleg Raluca și Ion Șaulescu de la Mireasa, sezonul 4, după ce și-au mai dat o șansă. Cei doi erau la un pas de a divorța
  • Raluca și Ion Șaulescu de la Mireasa, sezonul 4, și-au mai acordat o șansă după ce au fost la un pas de divorț
  • Cât de bine se înțeleg acum
Beauty & Lifestyle
Insula din Grecia puțin cunoscută, dar cu plaje superbe și sate pitorești. Este un loc ieftin de vacanță
  • Insula din Grecia mai puțin cunoscută, dar cu peisajele spectaculoase și plaje superbe
  • Se află în topul destinațiilor ieftine de vacanță
Showbiz intern
Cum se simte Liviu Vârciu, după ce a ținut post negru. A băut doar apă timp de patru zile
  • Liviu Vârciu a ținut post negru patru zile
  • Cum se simte acum
Horoscop
Sezonul Taurului începe pe 20 aprilie 2025. Zodiile pentru care se anunță o perioadă cu realizări
  • Sezonul Taurului începe pe 20 aprilie și se termină pe 21 mai
  • Ce transformări aduce zodiilor
Emisiuni TV
Mireasa - Capriciile iubirii. Robert a fost eliminat din competiție. Cum a reacționat fosta lui iubită, Liliana: „Nu mă contrazic cu nimeni”
  • Liliana și Robert de la Mireasa nu mai formează un cuplu de două săptămâni
  • Concurentul a fost eliminat din competiție
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Maru, filmat cum îl ironiza pe Rareş, înainte să moară: Ce ai, te hiperventilezi?
recomandare pe as.ro
Momentul dramatic care l-a făcut pe Sabin Ilie să se prăbuşească emoţional şi să piardă o avere!
Romania TV
Tragedie în lumea medicală. George și Emanuel, doi medici tineri, au murit. Aveau doar 28 și 31 de ani. Detalii teribile!
Romania TV
Georgiana Lobonț, despre DIVORȚ. Și-a iertat soțul până la urmă: ''A fost o greşeală pe care el a făcut-o, a fost ceva crunt. Toţi erau şocaţi
recomandare pe antena3.ro
Trei adolescenți au inventat un frigider care nu are nevoie de curent electric. Au găsit soluția în manualul de clasa a IX-a
recomandare pe antena3.ro
O „ploaie însângerată” lovește Europa în Săptămâna Mare. Un nor uriaș de praf saharian se îndreaptă și spre România
recomandare pe antena3.ro
Un copil moldovean din Italia a scris la școală o compunere despre cum tatăl lui o bate pe mama
recomandare pe playtech.ro
Drob de pui moale şi fin, perfect pentru Paşte. Paşii de urmat pentru a nu fi înnecăcios
recomandare pe playtech.ro
Câtă drojdie se pune la cozonaci. Secretul pentru a ieşi pufoşi şi copţi în mijloc
recomandare pe redactia.ro
Iubita lui Rareș Ion rupe tăcerea. Acuzații grave la adresa lui Maru după ce tânărul de 20 de ani și-a pierdut viața
recomandare pe redactia.ro
Ce s-a descoperit la autopsia lui Rareș Ion. De ce a murit, de fapt, tânărul care era prieten cu Vlad Pascu
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Cătălina Ponor s-a transformat dintr-o gimnastă eroină într-o mamă gospodină. La 37 de ani, marea campioană s-a dedicat familiei
recomandare pe bzi.ro
Loredana Groza s-a sărutat cu un cal! Ipostază șocantă a devenit virală! – FOTO
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Ministrul Energiei, Sebastian Burduja, dă asigurări că nu vom petrece Paștele pe întuneric. ”NU există risc de black-out în România, în condițiile actuale!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Vouchere de vacanță 2025. Guvernul aprobă normele de accesare! Ce trebuie să facă bugetarii pentru decontare
recomandare pe Jurnalul.ro
Decalogul mesei pascale. Recomandările medicilor ca să nu ajungi la Urgență
recomandare pe a1.ro
Darisian Luncanu, complet îndrăgostit de iubita lui. Cum se înțelege actorul din Iubire cu parfum de lavandă cu „socrii”| EXCLUSIV