Live acum XNS
Prime time 19:30/ In culisele celebritatii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Ce le-a transmis Roxana Blenche fanilor, după ce a ajuns în semifinala Chefi la cuțite! Concurenta, mai sinceră ca niciodată

Ce le-a transmis Roxana Blenche fanilor, după ce a ajuns în semifinala Chefi la cuțite! Concurenta, mai sinceră ca niciodată

Publicat pe 09.12.2020 la 16:27 Actualizat pe 09.12.2020 la 16:27

Când spui Roxana Blenche, fanii sunt în delir! Ce le-a transmis concurenta celor din mediul online, după ce a ajuns în semifinala ”Chefi la cuțite”? Roxana a dat cărțile pe față!

Roxana Blenche a ajuns în semifinala show-ului ”Chefi la cuțite”!

Instagram

Roxana Blenche nu are nevoie de prea multe prezentări, fiind fără îndoială una dintre cele mai îndrăgite concurente din cadrul celebrului show ”Chefi la cuțite”. Și cum este iubită, apreciată și are partea de susținerea tuturor, Roxana a reușit să ajungă în semifinala concursului. Desigur că nu asemenea moment important nu putea fi trecut atât de ușor cu vederea. Drept urmare, concurenta s-a gândit să posteze un mic mesaj pe rețelele de socializare.

Roxana Blenche, mesaj pentru fani, după ce a ajuns în semifinala Chefi la cuțite

O fire sinceră și directă, așa cum ne-a obișnuit de-a lungul competiției, Roxana nu a stat prea mult pe gânduri și și-a dat frâu liber sentimentelor pe contul de Instagram. Frumoasa concurentă se arată mai fericită ca niciodată și nu, nu doar pentru ea, ci și pentru colegii săi, pe care a ținut să-i menționeze în InstaStory.

”Sunt foarte fericită că am ajuns în semifinale. Sunt fericită pentru Kanni, pentru Claudia și sunt fericită și pentru mine! Vă pup”, le-a transmis Roxana fanilor cu zâmbetul pe buze.

Iar asta nu este tot! Roxana a ținut să le spună fanilor că și-a făcut și o schimbare de look și chiar s-a arătat foarte încântată despre noua culoare!

Cine este bărbatul cu care se iubește concurenta

Ba pe platourile de filmare, ba în bucătărie, însă, acasă o așteaptă mereu bărbatul iubit! Cum despre cine vorbim? Despre Cătălin, partenerul de viață al Roxanei Blenche! Cei doi trăiesc o frumoasă poveste de dragoste de ceva timp, iar Cătălin o susține în tot ceea ce face! Așa cuplu mai rar, nu-i așa?

Roxana Blenche: ”A început să-mi placă cu adevărat să gătesc când eram prin anul trei de facultate”

Cât despre pasiunea care a făcut-o celebră, nu mai avem nimic de zis! Roxana a povestit că a început să-i placă să gătească în anul trei de facultate. Nu știa mare lucru și doar experimenta totul. Ba chiar își cumpăra foarte multe cărți de gastronomie și încerca să reproducă rețetele! De asemenea, concurenta a ținut să menționeze că sora sa este cea care a ”împins-o” de la spate.

”A început să-mi placă cu adevărat să gătesc când eram prin anul trei de facultate, cam atunci am început să experimentez și să îmi cumpăr foarte multe cărți de gastronomie. Sora mea este cea care m-a încurajat să-mi încep o carieră în domeniu, deși eu susțineam că voi fi inginer zootehnist.”, a declarat Roxana Blenche pentru trendshrb.ro.

Tot sora sa a fost și cea care i-a făcut rost de un interviu pentru un post de bucătar, pe ascuns, fără ca ea să știe despre ce este vorba! Deși la început s-a supărat, surpriza a făcut ca Roxana Blenche să treacă de interviu cu brio și să obțină jobul! De atunci s-a îndrăgostit iremediabil de bucătărie și nu se vede făcând altceva!

”Prin 2015, când eram în anul patru de facultate, se deschidea la Baia Mare un restaurant fine dining, este vorba de Michael Pascale, iar sora mea mi-a făcut rost de un interviu pentru un post de bucătar, fără să știu. Inițial chiar m-am supărat pe ea, dar m-am prezentat la interviu și am obținut postul. Așa am intrat în acest domeniu. Mi-a plăcut și am rămas”, a mai spus concurenta de la ”Chefi la cuțite”.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Ce le-a transmis Roxana Blenche fanilor, după ce a ajuns în semifinala Chefi la cuțite! Concurenta, mai sinceră ca niciodată
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Horoscop zilnic
Horoscop duminică, 23 februarie 2025: Gemenii au preocupări legate de viitorul lor
  • Horoscopul zilei de duminică, 23 februarie 2025
  • Ce ne-au pregătit astrele pentru ziua de duminică
  • Vezi cum stai în materie de bani, dragoste, sănătate și noroc
Emisiuni TV
Ce relație are Armin Nicoară cu Stana Stepănescu! Cum răspund cei doi criticilor de pe Internet: ”Este grav”
  • Armin Nicoară și Stana Stepănescu se cunosc foarte bine unul pe celălalt
  • Cântăreața ar urma să ocupe un loc important în familia lui Armin Nicoară și a Claudiei Puican
Monden
Cum se desfășoară o ceartă în casa lui Dani Oțil! Gabriela, soția prezentatorului, a dat cărțile pe față / VIDEO
  • Cum se desfășoară „o ceartă” în casa lui Dani Oțil
  • Gabriela Oțil dă cărțile pe față
  • Cum își rezolvă cei doi micile conflicte
Stiri interne
Nati Meir a scăpat, peste noapte, de jumătate din pedeapsa uriașă pe care o avea de executat. Ce se întâmplă cu fostul șef al Monicăi Gabor
  • Nati Meir a primit o reducere de pedeapsă de aproape 2.000 de zile
  • Regimul de executare al celebrului deținut a fost schimbat
  • Meir este ajutat la închisoare doar de către soția lui
Paparazzi
Ca fetele! Ce fac Oana Mizil şi mama acesteia când nimeni nu le vede! Cine a avut de suferit! | PAPARAZZI
  • Ce pasiune au Oana Mizil și mama ei
  • Paparazzii Spynews.ro le-au surprins împreună
Showbiz intern
Și-a pierdut încrederea în bărbați! Fosta ispită de la Insula Iubirii nu vrea să-și mai coboare standardele: ”Nu sunt asumați”
  • Mădălina Maricuț spune că rar se mai găsește bărbatul perfect
  • Nu vrea să-și mai coboare standardele pentru oricine
  • Ultima relație s-a terminat cu mare scandal 
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
"Nu pot să cred că America ne cere să-i alegem pe oamenii ruşilor". Iulian Fota, despre atacurile din SUA la adresa României
recomandare pe as.ro
Greşeala fatală care l-a costat toată averea pe un fost milionar român celebru: „De acolo a plecat”!
Romania TV
Magazinele ”La Sibieni”, ÎNCHISE pe capete. Angajații spălau salamul expirat cu acetonă și îl repuneau la vânzare
Romania TV
Un bucătar renumit a slăbit 90 de kilograme în 8 luni. Nu și-a tăiat stomacul și a ținut o dietă foarte UȘOARĂ!
recomandare pe antena3.ro
"A murit pentru că a furat ciocolată". Cutremurătorul caz al unei fete de 13 ani, care lucra ca menajeră în casa unei familii bogate
recomandare pe antena3.ro
Povestea ardeleanului de culoare care oferă consultanță în afaceri și te învață să gătești pe TikTok: „Am fost sărac lipit”
recomandare pe antena3.ro
Insula care se poate închiria în întregime cu doar 50 de euro pe noapte. Are o casă cu 9 dormitoare, complet utilată
recomandare pe playtech.ro
Durere mare la înmormântarea lui Andrei Perneș! Obiectul ciudat pus pe sicriu, cei prezenţi nu au...
recomandare pe playtech.ro
Secretul moldovencelor pentru cea mai bună ciorbă de fasole. Doar ele o fac aşa
recomandare pe redactia.ro
Care ar fi, de fapt, cauza morții lui Andrei Perneș. De ce a pierdut controlul volanului fostul concurent de la "Mireasa""
recomandare pe redactia.ro
Care ar fi, de fapt, cauza morții lui Andrei Perneș. De ce a pierdut controlul volanului fostul concurent de la "Mireasa""
recomandare pe Ciao.ro
Mânuţele la control! Vedele din România, surprinse în ipostaze stânjenitoare cu mâna la...
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Vicecampioana olimpică și-a arătat tatuajele și piercing-ul dintr-o zonă delicată
recomandare pe bzi.ro
Cum a surprins-o Fuego pe Irina Loghin de ziua de naștere a artistei! Ce cadou inedit i-a oferit
recomandare pe bzi.ro
Sânziana Negru a fost reținută pe un aeroport din Arabia Saudită! Ce a putut să pățească influencerița
recomandare pe dailybusiness.ro
Guvernul a salvat firmele mari de la taxe suplimentare. Cum au beneficiat aceste companii de „iertarea” statului
recomandare pe dailybusiness.ro
Se scumpesc biletele de tren! Cu cât se vor majora tarifele în funcţie de tipul trenului
recomandare pe Jurnalul.ro
Astrologia și succesul financiar: Ce zodii produc cei mai mulți miliardari?
recomandare pe a1.ro
Ce sport practică fiul lui Pepe, după aproape doi ani de înot. Micuțul este susținut de tatăl său: „Am vorbit cu..”