Live acum Viața fără filtru - Best of
Prime time 19:30/ In culisele celebritatii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Ce spune Bianca Drăgușanu despre o împăcare cu Gabi Bădălău. Cei doi și-au spus adio recent: "Am reluat comunicarea"

Ce spune Bianca Drăgușanu despre o împăcare cu Gabi Bădălău. Cei doi și-au spus adio recent: "Am reluat comunicarea"

Publicat pe 18.05.2022 la 15:50 Actualizat pe 18.05.2022 la 15:50

Nu mai este un secret pentru nimeni faptul că Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău și-au spus adio după un an și jumătate de relație. Ei bine, deși au anunțat acest lucru în fața tuturor, iată ce spune vedeta despre o împăcare între ei. Mai este sau nu posibil acest lucru!?

Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău au reluat comunicarea

arhivă

Bianca Drăgușanu a venit în cadrul unei emisiuni TV, unde a spus lucrurilor pe nume! Într-adevăr, vedeta a confirmat despărțirea de Gabi Bădălău, însă a făcut și o serie de precizări la care nimeni nu se aștepta.

Mai există cale de împăcare între Gabi Bădălău și Bianca Drăgușanu?!

Când vine vorba de viața amoroasă a Biancăi Drăgușanu, știm cu toții că are un trecut tumultuos. Ei bine, de un an și jumătate lucrurile s-au așezat pentru vedetă, astfel că a trăit o frumoasă poveste de dragoste cu Gabi Bădălău, însă care a luat sfârșit, așa cum amândoi au declarat.

Anunțul a fost făcut chiar de către afacerist, însă în cadrul emisiunii, Bianca Drăgușanu a explicat că acest lucru a fost făcut de fostul ei iubit într-un moment tensionat, dorindu-și, de fapt. să iasă în evidență, fiindcă ea nu îi mai răspundea la mesaje și apeluri.

"El nu stie ce vrea, eu stiu. El acum e asa și in 24 de ore e invers. El acum regreta despartirea. Noi am mai avut carente. (...) Sunt sigură ca a facut acest anunt intr-un moment tensionat, Noi nu vorbeam atunci, iar el a decis ca asa imi atrage atentia. Nu mi-a picat bine și el stie asta. (....)", a declarat Bianca Drăgușanu în cadrul unei emsiuni TV.

Bianca Drăgușanu nu spune "NU" unei împăcări cu Gabi Bădălău

Bianca Drăgușanu a declarat tot în cadrul unei emsiuni TV și faptul că decizia de a pune stop relației a afectat-o, însă nu a putut trece cu vederea peste seara în care l-a prins pe Gabi Bădălău la o petrecere, chiar în apartamentul lor, unde se aflau mai multe fete de moravuri ușoare.

Deși acum au ales să meargă pe drumuri diferite, întrebată despre o împăcare cu Gabi Bădălău, Bianca Drăgușanu a fost destul de reținută, dar totodată a dat de înțeles că nu vrea să răspundă nici negativ și nici afirmativ fiindcă nu se știe ce le rezervă viața.

"Eu fiind într-o relatie de atata timp am avut de suferit. Mi-am dorit atat de mult ca relatia cu el sa fie privata, sa nu spun nimic despre ea (...) Eu imi asum orice. Eu nu spun nimic, nici ca nu ne mai impacam, nici ca o facem, pentru ca viata este imprevizibila.", a mai declarat Bianca Drăgușanu.

Mai mult decât atât, pe lângă faptul că a dat de înțeles că ar putea exista o împăcare între ei, Bianca Drăgușanu a afirmat și că au reluat comunicarea, dovadă fiind și faptul că Gabi Bădălău a sunat-o în timpul emisiunii TV.

"Nu știu ce o să fie în viața, chiar nu stiu. Nu vreau sa ma pronunt. (....) Am reluat comunicarea oricum. (...). Uite, mă sună. Vrei să-l auzi?!", a continuat vedeta.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Ce spune Bianca Drăgușanu despre o împăcare cu Gabi Bădălău. Cei doi și-au spus adio recent: "Am reluat comunicarea"
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Adriana Bahmuțeanu, declarații dure după ultimul proces cu băieții cei mari ai lui Silviu Prigoană. Ce s-a întâmplat în instanță: ”A folosit proble false”
  • Adriana Bahmuțeanu a fost la un nou termen cu băieții lui Silviu Prigoană
  • Vedeta a făcut declarații
Showbiz intern
Cum a depășit Zarug cele mai grele momente. Dezvăluiri despre depresie, prieteni și perioada dificilă. De unde și-a luat puterea de a merge mai departe / VIDEO
  • Zarug ne spune cum a trecut peste perioada depresivă din viața sa
  • Cine l-a ajutat în cele mai grele momente 
  • Declarații exclusive 
Showbiz intern
Andrei Jilavu, clipe de coșmar după ce a fost infectat cu virusul dengue! Declarații exclusive despre starea lui de sănătate
  • Andrei Jilavu, clipe de coșmar
  • A fost infectat cu virusul dengue
  • Care este starea lui de sănătate
Stiri interne
Soțul artistei Carmen de la Sălciua, adio, pușcărie! / Decizie de ultimă oră în dosarul penal al afaceristului
  • Afaceristul Marian Corcheș a fost declarat nevinovat
  • Timp de trei ani, el a fost târât prin tribunale, fiind acuzat că ar fi furat curent
  • După ce, în 2022, au admis probele, luna aceasta, judecătorii au stabilit că acestea nu există
Paparazzi
O folosește, dar nu o îngrijește! Iubitul Alexiei Eram a fost prins în plină acțiune!
  • Alexia Eram are un nou iubit de câteva luni
  • Cum a fost surprins
Emisiuni TV
Ce provocări a întâmpinat Ioana State la Te cunosc de undeva: ”Mi-e teamă de lucrurile acestea”
  • Ioana State se descurcă de minune la Te cunosc de undeva
  • Care sunt cele mai mari frici ale vedetei
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Staţii de autobuz încălzite, ca în Dubai, într-o comună din Prahova. Investiţia totală a fost de 100.000 de euro
recomandare pe as.ro
„Mănâncă 5 kilograme de carne!” Dezvăluire incredibilă despre Cristi Borcea
Romania TV
Magazinele ”La Sibieni”, ÎNCHISE pe capete. Angajații spălau salamul expirat cu acetonă și îl repuneau la vânzare
Romania TV
Un bucătar renumit a slăbit 90 de kilograme în 8 luni. Nu și-a tăiat stomacul și a ținut o dietă foarte UȘOARĂ!
recomandare pe antena3.ro
Acuzații șocante la adresa lui Elon Musk. Unul dintre copiii lui ar fi grav bolnav, iar el nu vrea să știe de asta. Ce spune Grimes
recomandare pe antena3.ro
O femeie s-a enervat când a primit un bilet greșit la loterie, apoi a aflat că a căștigat 2 milioane de dolari
recomandare pe antena3.ro
Noi detalii despre accidentul în care a murit Andrei Perneș, fost concurent în emisiunea „Mireasa”
recomandare pe playtech.ro
Doliu uriaş în lumea filmului! Era îndrăgită de milioane de români, actriţa s-a stins la...
recomandare pe playtech.ro
Ce se pune la rădăcina brânduşelor la final de februarie pentru a rămâne înflorite mai mult timp. Este secretul floriştilor
recomandare pe redactia.ro
Care ar fi, de fapt, cauza morții lui Andrei Perneș. De ce a pierdut controlul volanului fostul concurent de la "Mireasa""
recomandare pe redactia.ro
Care ar fi, de fapt, cauza morții lui Andrei Perneș. De ce a pierdut controlul volanului fostul concurent de la "Mireasa""
recomandare pe Ciao.ro
Mânuţele la control! Vedele din România, surprinse în ipostaze stânjenitoare cu mâna la...
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Vicecampioana olimpică și-a arătat tatuajele și piercing-ul dintr-o zonă delicată
recomandare pe bzi.ro
Cum a surprins-o Fuego pe Irina Loghin de ziua de naștere a artistei! Ce cadou inedit i-a oferit
recomandare pe bzi.ro
Sânziana Negru a fost reținută pe un aeroport din Arabia Saudită! Ce a putut să pățească influencerița
recomandare pe dailybusiness.ro
Guvernul a salvat firmele mari de la taxe suplimentare. Cum au beneficiat aceste companii de „iertarea” statului
recomandare pe dailybusiness.ro
Se scumpesc biletele de tren! Cu cât se vor majora tarifele în funcţie de tipul trenului
recomandare pe Jurnalul.ro
Astrologia și succesul financiar: Ce zodii produc cei mai mulți miliardari?
recomandare pe a1.ro
Reacția Sabrinei la vestea că Andrei Perneș a murit. Ce a făcut în memoria celui cu care s-a căsătorit la Mireasa