Live acum Spynews TV Live
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Claudia Pătrășcanu a renunțat la războiul cu Gabi Bădălău? În ce privință s-au consultat cei doi, ca un cuplu: „Vreau să fim o familie”

Claudia Pătrășcanu a renunțat la războiul cu Gabi Bădălău? În ce privință s-au consultat cei doi, ca un cuplu: „Vreau să fim o familie”

Publicat pe 03.09.2021 la 15:29 Actualizat pe 03.09.2021 la 15:29

Claudia Pătrășcanu a decis să îngroape securea războiului și să mai dea o șansă relației dintre ea și Gabi Bădălău. Însă nu genul de relație amoroasă, ci una de prietenie, singurul motiv fiind copiii pe care îi au împreună. Cântăreața a vorbit la Antena Stars despre dorința ei ca fiul de milionar să își ofere toate posibilitățile pentru a fi alături de cei mici, ba chiar spune că i-ar plăcea să fie din nou o familie.

arhiva

Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău au trecut prin războaie crâncene, însă, odată cu începerea noului an școlar, s-ar părea că pacea a început să se așeze între cei doi foști soți. Cântăreața a vorbit în exclusivitate la Antena Stars despre dorința ei ca tatăl copiilor să le fie alături celor mici în prima zi de școală, iar tabloul pe care îl vor forma să semene cu unul al unei familii unite și iubitoare.

Claudia Pătrășcanu a căzut la pace cu Gabi Bădălău, ba chiar ar vrea să fie din nou o familie

Vedeta a recunoscut că lucrurile dintre ea și Gabi Bădălău merg spre bine, începând să comunice mai mult și chiar să petreacă timp împreună alături de cei doi băieți pe care îi au. Claudia a povestit cum au mers la cumpărături împreună și cum au discutat despre nevoile copiilor, lucru care pentru unii poate părea de domeniul fantasticului, amintindu-ne de certurile groaznice avute în trecut.

„Copiii vor începe școala pe 13. Mi-ar părea tare bine pentru copii să fim toți ca o familie drăguță acolo pentru ei, și să fie bine. Mi-a confirmat că o să fie prezent și sunt convinsă că și copiii vor fi foarte încântați. Așa mi-am dorit întodeauna, știe și el, în momentul în care am decis să divorțez am spus că vreau să rămânem într-o relație frumoasă de prietenie pentru copiii. Rămânem părinți pentru că asta e important. Noi mai ieșim în această formulă, eu și copiii și Gabi, uneori este nevoie să facem și acest lucru, cum a venit de la Gabi să ieșim împreună, să facem cumpărături pentru școală, așa vin și din partea mea anumite lucruri, pentru că îmi doresc”, a declarat Claudia Pătrășcanu la Antena Stars.

Mai mult decât atât, Claudia Pătrășcanu recunoaște că i-ar plăcea ca între ea și Gabi Bădălău, chiar dacă nu va mai putea fi niciodată vorba de iubire, măcar să aibă respect unul față de celălalt și să comunice sănătos pentru cei mici. Tot ce ar mai vrea artista este ca divorțul să se finalizeze odată pentru totdeauna, fiecare să meargă pe drumul lui în viață, fără alte certuri, procese și vorbe dure, care cu siguranță le-a afectat relația, atât lor, ca oameni, cât și imaginea în fața publicului și chiar propriilor copii.

„Fiecare face ce vrea cu timpul lui. El are un timp, dacă vrea să vină să-i ia (n.r. copiii), să vină. Dacă vine pe timpul meu, tot timpul i l-am acordat. Aș vrea să fie măcar respectul acela între noi și să ne înțelegem pentru cei mici. Ce mi-aș dori să vină Gabi să spună Îmi asum totul, vreau să divorțez, și să punem punct și să se termine cu bine și să fie liniște și pace pentru toată lumea. Mi-aș dori tare mult, că deja este prea mult”, a mai adăugat Claudia Pătrășcanu.

CITEȘTE ȘI:


În articolul
Claudia Pătrășcanu a renunțat la războiul cu Gabi Bădălău? În ce privință s-au consultat cei doi, ca un cuplu: „Vreau să fim o familie”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Chefi la cuțite, sezonul 16. Ce are în comun Irina Fodor cu soția unui concurent! Prezentatoarea i-a transmis un mesaj
  • Ce a impresionat-o pe Irina Fodor la un concurent de la Chefi la cuțite
  • Prezentatoarea TV a fost surprinsă când a aflat
Emisiuni TV
Diana de la Mireasa l-a pus la punct pe Sorin după ce el a oferit detalii picante din intimitatea lor. L-a înjurat și apoi i-a închis ușa în față
  • Diana și-a pierdut răbdarea cu Sorin
  • Cum l-a pus la punct după ce el a oferit detalii picante din intimitatea lor
  • L-a înjurat și i-a trântit ușa în nas
Stiri interne
Cât costă un singur cartof la Târgul de Crăciun din Sibiu. Cu banii aceștia poți cumpăra 21 de kilograme din supermarket
  • Cât costă un cartof la Târgul de Crăciun Din Sibiu
  • Ce alte prețuri mai sunt la mâncare
Stiri interne
Cu ce probleme de sănătate s-ar fi confruntat Sara, înainte de tragedia de la stomatolog. S-a aflat abia acum
  • Sara ar fi luat tratament înainte de a muri
  • Cu ce probleme s-a confruntat copilul de 2 ani
Stiri interne
Un bărbat din Constanța, reținut după ce ar fi ucis o pisică. Felina a fost găsită de o femeie care a sunat la 112
  • Bărbat din Constanța, acuzat că a omorât o pisică
  • A fost reținut de oamenii legii
  • Felina a fost găsită de o femeie care a sunat la 112
Stiri interne
Cine este românul numit de Papa Leon într-o funcție înaltă, în Vatican! Mihăiță Blaj a fost preot în Neamț
  • Mihăiță Blaj a fost numit de Papa Leon într-o funcție înaltă
  • Cu ce s-a ocupat înainte
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Meseriile fără studii superioare unde poţi câştiga 8.100 €. Ţara europeană care caută 85.000 de muncitori
recomandare pe as.ro
Cum a reacționat soția lui Gabi Tamaș după succesul din Asia Express. Mesajul Ioanei după finală
Romania TV
BOMBA ZILEI în politică! DEMITEREA MOMENTULUI! Toate declarațiile controversate i-au pus capac!
Romania TV
Tragedie fără margini! Bogdan, un soldat român, a murit în războiul din Ucraina! Și-a dat viața pentru pace!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Cum se coc vinetele la airfryer fără să se amărască. Metoda rapidă pe care o vei folosi mereu
recomandare pe playtech.ro
Câte zile se pitrocește varza și cum îți dai seama că e gata pentru sarmale
recomandare pe redactia.ro
Flavia Grosan a murit. Declaratia HALUCINANTA facuta inainte sa se stinga
recomandare pe redactia.ro
S-a aflat cine va fi înlocuitorul Ștefaniei Szabo. Doctorița a fost găsită moartă în camera de gardă a spitalului din Buzău
recomandare pe Ciao.ro
Nimeni nu e fără de păcat! Vedetele din România care ţin postul Crăciunului pentru iertare
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Andra Gogan și-a văzut visul cu ochii: Videoclipul alături de Shakira a devenit viral!
recomandare pe bzi.ro
Un medic legist aruncă bomba după moartea Ștefaniei Szabo: „Au cam început să se «aboneze» la farmaciile spitalelor!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Doi muncitori îngropați de vii la 5 metri sub pământ, într-o localitate din Prahova, după surparea unui mal. Pompierii militari intervin de urgență
recomandare pe dailybusiness.ro
Dronă militară căzută în județul Tulcea, la 5 kilometri de granița cu Ucraina. Armata nu a putut ridica avioanele din cauza vremii
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop săptămânal, 17–23 noiembrie 2025: Perioada marilor revelații!
recomandare pe a1.ro
Surorile Kessler, artiste de renume, au murit prin sinucidere asistată! Este doliu în lumea muzicii