Live acum Spynews TV (r)
Prime time 19:00/ Petrecem in familie (r)
Homepage » Monden » Showbiz intern » Claudia Pătrășcanu, declarații exclusive după ce s-a afișat cu noul iubit! Bărbatul ar fi cerut-o deja de soție: ”Vreau să-mi trăiesc viața în liniște și armonie”

Claudia Pătrășcanu, declarații exclusive după ce s-a afișat cu noul iubit! Bărbatul ar fi cerut-o deja de soție: ”Vreau să-mi trăiesc viața în liniște și armonie”

De Razvan Paltin.
Publicat pe 03.07.2023 la 13:20 Actualizat pe 03.07.2023 la 13:21

Claudia Pătrășcanu a făcut publică prima imagine alături de noul bărbat din viața ei. Cântăreața trăiește din nou o frumoasă poveste de iubire, dar de această dată preferă să fie mult mai discretă cu viața sa. Vedeta a dat de înțeles că a fost cerută de soție, iar noi am obținut în exclusivitate și primele sale declarații despre acest moment.

Claudia Pătrășcanu, declarații după ce și-a făcut iubit

instagram

După o perioadă mai grea, Claudia Pătrășcanu e din nou o femeie fericită, împlinită și iubită. Artista făcea declarații exclusive în urmă cu doar câteva zile în care spunea reporterilor Spynews.ro că vrea să simtă din nou fiorii dragostei și de ce nu, chiar să se căsătorească, dar și să devină mamă pentru a treia oară.

Declarațiile exclusive ale Claudiei Pătrășcanu, după ce s-a afișat cu noul iubit

La scurt timp însă, vedeta deja a surprins pe toată lumea, căci a publicat o fotografie în care apare mâna noului ei partener de viață, bărbatul care astăzi o face o femeie iubită și de care cântăreața e foarte îndrăgostită. Ea a dat de înțeles că ar fi fost și cerută de soție de către partenerul ei, însă am contactat-o în vederea unei reacții, pe care de altfel am și obținut-o.

Cântăreața își dorește să fie acum mult mai discretă cu viața sa sentimentală și spune că vrea să trăiască în armonie și în linie și nu vrea ca viața privată să devină o poveste tabu. Ea mărturisește că nu va permite nimănui să o mai deranjeze și îi mulțumește lui Dumnezeu că i-a oferit acum exact ceea ce merita.

”N-am să fac din viața mea privata și din viața mea cea nouă o poveste tabu. Vreau să-mi trăiesc viața in liniște și armonie, exact așa cum mi-am dorit mereu. N-am să permit nimănui să mi-o mai deranjeze și pentru tot ce primesc sau trăiesc îi mulțumesc doar lui Dumnezeu!”, a spus Claudia Pătrășcanu, în exclusivitate pentru Spynews.ro.

Cântăreața susține că de fiecare dată Dumnezeu a fost alături de ea și i-a oferit tot ce a fost mai bun. Ea susține că după o perioadă în care nu s-a mai așteptat ca soarele să răsară și pe strada ei, acum s-a așternut liniștea și învață din nou lucruri frumoase, printre care și să iubească iar.

”Dumnezeu îți da mereu după suflet, fapte și intenții. EL nu uită niciodată! Trebuie doar să ai răbdare și credință, iar când te aștepți mai puțin sau nu te aștepți deloc, atunci se așterne și liniștea: înveți iar sa râzi, să vezi pe unde mergi, să privești înainte, să simți altfel, să iubești. Se numește Renaștere, precum Pasărea Pheonix”, ne-a mai zis Claudia Pătrășcanu.

Copiii au încurajat-o să-și refacă viața

Claudia Pătrășcanu ne mai spunea în urmă cu doar câteva zile că băieții ei au încurajat-o și i-au spus că trebuie să-și refacă viața, să se căsătorească din nou, dar i-au transmis că își doresc să mai aibă și un frățior.

Vedeta ne-a povestit că cei mici și-au dorit mult să o vadă fericită, împlinită, iar ea ne mărturisea că faptul că a primit binecuvântarea din partea copiilor reprezintă un lucru foarte important pentru ea.

”Dacă copiii mei mi-au dat binecuvântarea lor, atunci pentru mine e totul. Dacă eu sunt fericită și ei sunt fericiți, totul e de la Dumnezeu. Dumnezeu lucrează prin mintea oamenilor, prin sufletul lor și așa mi-a dat mie puterea Dumnezeu să-i cresc și uite că astăzi de exemplu ei își doresc să mă recăsătoresc, să fiu fericită, să avem o familie”, a mai spus Claudia Pătrășcanu pentru Spynews.ro.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Claudia Pătrășcanu, declarații exclusive după ce s-a afișat cu noul iubit! Bărbatul ar fi cerut-o deja de soție: ”Vreau să-mi trăiesc viața în liniște și armonie”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Cea mai neașteptată „surpriză” de nuntă. Un bărbat a primit certificatul de căsătorie prin poștă, fără să participe la eveniment
  • Cea mai neașteptată „surpriză” de nuntă
  • Un bărbat a primit certificatul de căsătorie prin poștă, fără să participe la eveniment
Showbiz intern
Boala de care suferea tatăl lui Carmen de la Sălciua. Bărbatul a murit în urmă cu puțin timp: „Zbucium de durere”
  • Boala de care suferea tatăl lui Carmen de la Sălciua
  • Bărbatul a murit în urmă cu puțin timp
Beauty & Lifestyle
Cele mai frumoase sate din lume pe care trebuie să le vezi. Peisajele te vor lăsa fără cuvinte
  • Cele mai frumoase sate din lume pe care trebuie să le vezi
  • Peisajele te vor lăsa fără cuvinte
Showbiz intern
Jador, gest emoționant pentru o pereche de miri. Ce a făcut manelistul la nunta celor doi: „Dorința lor...”
  • Jador, gest emoționant pentru o pereche de miri
  • Ce a făcut manelistul la nunta celor doi
Beauty & Lifestyle
Trei plaje europene neștiute care merită descoperite. Recomandarea venită de la un turist ce a vizitat aproape 30 de țări într-un an
  • Trei plaje europene neștiute care merită descoperite
  • Recomandarea venită de la un turist ce a vizitat aproape 30 de țări într-un an
Emisiuni TV
Acces Direct. O mamă spune că a fost dată afară din casă de propria fiică. Femeia susține că a fost trădată și alungată din propriul cămin
  • O casă a devenit câmp de luptă între o mamă și fiica ei
  • Femeia susține că a fost trădată și alungată chiar din propriul cămin
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Momentul în care megaracheta Starship explodează în timpul unui test. SpaceX: "O anomalie majoră"
recomandare pe as.ro
Ilie Năstase divorțează! Ioana a depus actele la Judecătoria Constanța: “E vorba de agresivitatea verbală și fizică”
Romania TV
Nicuşor Dan, mesaj important pentru români înaintea desemnării premierului
Romania TV
Nicuşor Dan, mesaj important pentru români înaintea desemnării premierului
recomandare pe antena3.ro
Sabrina Carpenter apare goală în revista Rolling Stone, în plin scandal despre coperta noului ei album. De ce se simt jignite femeile
recomandare pe antena3.ro
Patronul clubului „Expirat” din București a fost reținut pentru trafic de droguri
recomandare pe antena3.ro
Jeff Bezos îşi amână nunta de la Veneţia din cauza protestelor. De ce sunt în stare localnicii pentru a-şi apăra oraşul
recomandare pe playtech.ro
Ce trebuie să faci săptămânal cu trandafirii din grădină pentru a continua să înflorească. Aşa vei avea flori până toamna târziu
recomandare pe playtech.ro
Chin pentru Elena Udrea, în închisoare! Adrian Alexandrov a cedat, declarații dure despre viitorul familiei
recomandare pe redactia.ro
Răsturnare de situație. Cine va fi până la urmă premierul României. Nicușor Dan va face anunțul azi
recomandare pe redactia.ro
Cine este persoana care ar urma să devină premierul României. A aterizat deja la București și se va întâlni cu Nicușor Dan
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
„Cea mai frumoasă femeie pe care am văzut-o”, implicată în afacerea de 150.000.000 de euro
recomandare pe bzi.ro
Nicușor Dan bagă România în „RESET TOTAL”? Ce se pregătește în spatele ușilor închise de la Cotroceni?
recomandare pe bzi.ro
Jurnalistă româncă, victima unui caz șocant de abuz! Totul a fost dat în vileag!
recomandare pe dailybusiness.ro
Bacalaureat 2025: A început proba la Limba română pentru peste 100.000 de elevi
recomandare pe dailybusiness.ro
Bacalaureat 2025: A început proba la Limba română pentru peste 100.000 de elevi
recomandare pe Jurnalul.ro
Finalul unei etape dificile: 3 Zodii scapă de probleme înaintea Solstițiului de Vară
recomandare pe a1.ro
S-au afișat notele de la BAC 2025! Află primul rezultatele de anul acesta. Model de cerere pentru vizualizarea lucrării sau pentru contestație