Live acum Spynews TV (r)
Prime time 19:00 Petrecem in familie
Homepage » Monden » Showbiz intern » Claudia Pătrășcanu, dezvăluiri despre amanta lui Gabi Bădălău! A făcut publice imaginile și mesajele: ”Minciuna are picioare scurte” 

Claudia Pătrășcanu, dezvăluiri despre amanta lui Gabi Bădălău! A făcut publice imaginile și mesajele: ”Minciuna are picioare scurte” 

Publicat pe 16.12.2020 la 14:48 Actualizat pe 16.12.2020 la 14:48

Scandalul dintre Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău ia amploare! Artista face dezvăluiri despre amanta fostului soț. A făcut publice imaginile și mesajele! Luptă să-și câștige copiii!

Claudia Pătrășcanu își acuză fostul soț de infidelitate!

arhivă

Claudia Pătrășcanu a ajuns la capătul puterilor! Duce de mai bine de un an o luptă cu Gabi Bădălău în a obține custodia copiilor săi, dar și sumele de bani pe care fostul soț ar fi trebuit să le acorde sub formă de pensie alimentară micuților. Acum, noi dezvăluiri ies la iveală, iar artista își acuză fostul soț de infidelitate!

Claudia Pătrășcanu, dezvăluiri despre amanta lui Gabi Bădălău! A făcut publice imaginile și mesajele

Vedeta susține că nu știe ce să mai facă ca să răspundă acuzațiilor pe care Gabi Bădălău le lansează la adresa ei și este dispusă să ofere totul, doar doar lupta se va încheia, iar micuții vor rămâne alături de ea.

”Uneori sunt nevoită sa răspund acuzațiilor “soțului” pe care le face public,dar nu prin vorbe ci prin fapte. Dacă nici in al 12-le-a ceas nu accepta și nu realizează ca ceea ce face și spune are legatura și cu copiii noștri, este mai mult decât clar, continua sa ma târâie intr-o lupta pe care eu, nu mi-am dorit-o niciodată.”, a scris artista pe Facebook.

În plus, Claudia Pătrășcanu susține că fostul soț a fost, de fapt, cel care nu s-a interesat nicio secundă de copii și că îi vizita rareori, atunci când era vorba despre zilele lor de naștere. Fosta solistă a trupei Sexxy acuză că afaceristul este tată pentru cei doi copii doar cu numele, nicidecum așa cum ar trebui.

”Menționez ca in tot acest timp, perioada de 1 an continuu, cei doi copii pentru ale căror drepturi ma lupt de 1 an și 4 luni, au fost obiectivul de ultim interes al tatălui, care ii vedea in cel mai fericit caz de zilele aniversare. Caci da, oameni buni, indragosteala nu tine de cati copii ai acasa! In fond, declarativ, poți fii tata doar cu numele!”, a adăugat vedeta.

Claudia Pătrășcanu: ”Minciuna are picioare scurte fie public, fie în instanță”

Ba chiar a publicat pe contul de Facebook mai multe imagini și mesaje vis-a-vis de amanta fostului soț. Pe lângă toate acuzațiile pe care le-a lansat, Claudia Pătrășcanu i-a transmis tatălui copiilor săi că adevărul va ieși întotdeauna la iveală, fie că se va întâmpla în mod public, fie că vorbim despre sala de judecată.

”Pentru ca îmi place sa vorbesc numai cu dovezi concrete ci nu doar cu vorbe și acuzații nefondate, va prezint in fotografii câteva din mesajele romanțioase, din fericitul cuplu paralel. In plus, in premiera, pun la dosar(aici), imagini din ultima escapada cu amanta, petrecuta in Delta Dunării, perioada 2-6 August 2019 și i reamintesc pe aceasta cale “soțului” ca minciuna are picioare scurte fie public, fie in instanța”, a mai scris Claudia Pătrășcanu.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Claudia Pătrășcanu, dezvăluiri despre amanta lui Gabi Bădălău! A făcut publice imaginile și mesajele: ”Minciuna are picioare scurte” 
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri internationale
Opt case de pe malul apei s-au prăbușit din cauza valurilor puternice. Cinci dintre ele au fost măturate în câteva minute
  • Opt case s-au prăbușit în apă
  • Cinci dintre ele au fost distruse în câteva minute
Showbiz international
Sean „Diddy” Combs a fost condamnat la închisoare. Ce pedeapsă a primit în dosarul în care a fost acuzat de proxenetism
  • Sean „Diddy” Combs, condamnat la închisoare
  • Rapperul risca să primească o condamnare de 20 de ani
Stiri internationale
Aeroportul din Munchen, închis pentru a doua noapte consecutiv, din cauza unei alerte cu drone. 23 de zboruri au fost deviate, iar 46 amânate
  • Aeroportul din Munchen, închis din nou vineri seară
  • Ar fi fost observate pentru a doua oară consecutiv drone misterioase
Stiri internationale
Ea este Maria, badanta româncă moartă în Italia. Era singură și părăsită de familie. Cine a plătit înmormântarea
  • Cine este, de fapt, Maria, badanta româncă din Italia
  • Autoritățile nu i-au găsit familia
  • Cine s-a ocupat de înmormântarea Mariei
Showbiz intern
Cabiria Morgenstern, postare emoționantă, cu fiul ei! Nepotul Maiei Morgenstern a împlinit o lună | FOTO
  • Fiul Cabiriei Morgenstern a împlinit o lună
  • Ce postare emoționantă a făcut fiica Maiei Morgenstern
Showbiz intern
Ce și-a propus Dorian Popa să cumpere din America. Nu oricine își permite un asemenea gest
  • Dorian Popa și-a șocat urmăritorii, din nou
  • Ce vrea să-și cumpere din America
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Zonele lovite de ploi torențiale și vânt puternic. Fenomene extreme pun autoritățile pe jar
recomandare pe as.ro
Cât a ajuns să coste un sejur de Revelion 2026 la Hotelul Simona Halep
Romania TV
BOMBĂ! Gigi Becali l-a cumpărat pe Louis Munteanu de la Ioan Varga. Transferul trebuia ţinut secret până la iarnă!
Romania TV
BOMBĂ! Gigi Becali l-a cumpărat pe Louis Munteanu de la Ioan Varga. Transferul trebuia ţinut secret până la iarnă!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
'Stau cu chirie de 16 ani. Am vreun drept la casă?'. Răspunsul avocatului, viral
recomandare pe playtech.ro
Românii, furaţi la unul dintre cele mai mari hoteluri din Turcia. Cum operează cameristele: 'Seiful era blocat...
recomandare pe redactia.ro
Maine e mare sarbatoare!! Il cinstim pe sfantul care ne protejeaza de farmece si vraji. Multi romani ii poarta numele 👇 VEZI IN PRIMUL COMENTARIU 👇
recomandare pe redactia.ro
Ce poreclă avea Gigi Becali în tinerețe. Mulți nu știau că i se spunea așa: ”Nu se lua de el nici Miliția, nici Securitatea!”
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Prezentatoarea TV generată cu AI e noua senzație a Ligii Campionilor. Costă o avere imaginile cu ea
recomandare pe bzi.ro
Schimbare uluitoare a Ioanei State! Cât a slăbit vedeta! – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Cum s-a afișat fiica Andreei Marin în America: Ce face Violeta Bănică în weekend
recomandare pe dailybusiness.ro
Criza de la CFR Călători se adânceşte! Circulaţia trenurilor companiei de stat ar putea fi întreruptă începând cu data de 7 octombrie
recomandare pe dailybusiness.ro
România va produce drone defensive împreună cu Ucraina pentru apărarea Flancului Estic al NATO
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop octombrie 2025. 4 zodii vor avea un nou început: schimbări majore în bani, relații, stil și casă
recomandare pe a1.ro
Când și de ce a renunțat Nicoleta Luciu la silicoane. Vedeta a slăbit, însă nu vrea să se oprească aici