Live acum Viața fără filtru
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău, cât mai aproape de divorț! Cei doi ajung din nou în fața judecătorilor: ”Poate vine cu gânduri bune. Trebuie să punem punct”

Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău, cât mai aproape de divorț! Cei doi ajung din nou în fața judecătorilor: ”Poate vine cu gânduri bune. Trebuie să punem punct”

De Razvan Paltin.
Publicat pe 07.09.2021 la 15:39 Actualizat pe 07.09.2021 la 15:43

După aproape doi ani de la separare, Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău sunt cât mai aproape de divorț, iar situația pare să se mai fi îmbunătățit între ei doi. Cântăreața a mărturisit că a început să dialogheze cu încă soțul ei și urmează ca pe 9 septembrie să se întâlnească iar la tribunal. Ea speră ca atunci să se termine totul.

Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău se aproapie de divorț

instagram

În urmă cu doi ani de zile Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău anunțat divorțul, însă nici până în acest divorț nu au reușit să se separe oficial. Cei doi stau mai tot timpul prin tribunale, își aruncă vorbe grele, dar iată că se pare că totul ar putea să se termine cât de curând.

Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău sunt cât mai aproape de a divorța

Invitată într-o emisiune TV, Claudia Pătrășcanu a mărturisit că lucrurile au început să se mai liniștească, a început să vorbească mai mult cu tatăl copiilor, iar pe 9 septembrie se vor întâlni iar la tribunal, atunci când speră ca totul să se termine și fiecare să-și vadă de drumul său în viață în liniște.

”O altă înfățișare, pe data de 9 septembrie va trebui să fac un drum la București. După atât de multe termine, după doi ani de zile, chiar mă gândeam cu ce să mă îmbrac. Îmi doresc din suflet să se finalzieze acest divorț, dar nu ține de mine. Cred că de el, în totalitate de Gabi. Pentru că ține de el, ține foarte mult să-și asume tot ce s-a întâmplat, că a trecut destul timp și trebuie să punem punct actui divorț, am început să dialogăm, mă gândesc că poate vine cu gânduri bune, cu intenții bune pe data de 9. Ține și de avocații care îl reprezintă pe el”, a spus Claudia Pătrășcanu.

Cântăreața a precizat că își dorește foarte mult ca totul să ia sfârșit peste două zile, iar ea a precizat că așa lucrurile se vor așeza și mai mult. Claudia Pătrășcanu precizează că Gabi Bădălău e oricând așteptat la ea acasă, acolo unde stă împreună cu copii și vrea să aibă o relație bună cu el de dragul celor mici.

”Nu e vorba de pensia alimentară, nu e vorba de absolut nimic, pensia alimentară e stabilită de isntanță. Îmi doresc să se finalizeze. Mi-aș dori să fiu liniștită, să se termine. Gabi e bine primit acasă și oricând, chiar și din timpul meu îi poate vedea pe cei mici, el știe acest lucru, Îmi doresc să se pună punct, cumva să evit acest subiect, să nu mai fie implicați copiii”, a mai adăugat ea.

Ce spune despre o eventuală împăcare?

Întrebată dacă ar mai exista vreo șansă de împăcare între ea și Gabi Bădălău, Claudia Pătrășcanu a ținut să spună că viața poate fi imprevizibilă și oricând ar exista răsturnări de situație, însă ea nu mai vede nicio împăcare în acest moment cu tatăl copiilor săi.

Cântăreața speră doar ca divorțul să fie dat cât mai repede, iar lucrurile între ea și Gabi Bădălău să se liniștească după atâta timp.

”Viața e imprevizibilă, eu nu mai văd această împăcare, vreau doar să fim sănătoși. Îmi doresc și eu și Gabi să fim sănătoși să ne creștem acești copii minunați, să-i facem oameni mari”, a mai mărturisit Claudia Pătrășcanu.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău, cât mai aproape de divorț! Cei doi ajung din nou în fața judecătorilor: ”Poate vine cu gânduri bune. Trebuie să punem punct”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Mama lui Adrian Sînă a murit! Cântărețul este în doliu
  • Mama lui Adrian Sînă a murit
  • Cântărețul este devastat de durere
Stiri interne
Incident șocant într-un liceu din Botoșani! S-a prăbușit tavanul peste elevi, în timpul unui curs
  • Tavanul unei săli de clasa a căzut peste elevi
  • Incidentul a avut loc în Botoșani
Showbiz intern
În această seară, la Power Couple, va avea loc prima eliminare din sezonul 3! Emisiunea a fost lider detașat de audiență
  • În această seară, la Power Couple, va avea loc prima eliminare din sezonul 3
  • Emisiunea a fost lider detașat de audiență
Emisiuni TV
Adriana Bahmuțeanu a reacționat după ce s-a spus că locuința lui Silviu Prigoană a fost scoasă la licitație: ”Contractul este fals”
  • Ce se întâmplă, de fapt, cu casa lui Silviu Prigoană
  • Adriana Bahmuțeanu a făcut declarații
Showbiz intern
Vanessa a încins plaja din Tulum! Iubita lui Bogdan de la Ploiești, în cele mai incendiare ipostaze
  • Cât de sexy este Vanessa
  • Cum îi demonstrează cântărețului că a făcut o alegere bună
Stiri interne
Doliu în presa din România! Un jurnalist cunoscut a murit la 46 de ani
  • O cunoscută jurnalistă s-a stins din viață
  • Vestea dureroasă a întristat comunitatea din care făcea parte
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Reacţia unei tinere din Indonezia când ţine în mână bani româneşti: "De ce sunt aşa?"
recomandare pe as.ro
Văduva bărbatului ucis de Mario Iorgulescu a ajuns să aibă acum o avere de un milion de euro. Cum a fost posibil
Romania TV
Noul ministru al Apărării, anunţ oficial despre armata obligatorie. Ce trebuie să ştie tinerii de peste 18 ani din România
Romania TV
Georgiana Lobonț, criticată că e prea slabă. Artista s-a pozat în costum de baie, în Zanzibar, iar criticii au stat la pândă și au atacat: Ai bețe, îți lipsesc schiurile
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
De ce nu e corect să spunem „icre de pește”. Confuzia lingvistică pe care o fac mulți români
recomandare pe playtech.ro
De ce este recomandat să dormi cu ușa dormitorului deschisă și cum îți îmbunătățește somnul
recomandare pe redactia.ro
De ce ți se usucă gura noaptea în somn: 8 cauze importante pe care trebuie să le știi
recomandare pe redactia.ro
Cine pierde pensia de urmaș în 2026. Noile reguli lovesc mii de români
recomandare pe Ciao.ro
ULTIMĂ ORĂ! Moment de panică, în direct, la Radio ZU! Morar, Buzdugan și Emma, evacuați de urgență
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Simona Halep a aruncat internetul în aer cu oferta de Revelion 2026! Românii nu au iertat-o!
recomandare pe bzi.ro
Denise Rifai a făcut furori la evenimentul Adinei Buzatu! Toate privirile au fost îndreptate către ea! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Plafonarea gazelor expiră de la 1 aprilie. Bogdan Ivan: „Nu ar trebui să existe scumpiri, avem mecanisme de protecție”
recomandare pe dailybusiness.ro
Ministrul Energiei convoacă Comandamentul Energetic Național, pe fondul vremii severe și al avariilor din rețea
recomandare pe Jurnalul.ro
„Ghinion” pentru Traian Băsescu, înainte de Crăciun: Întoarcerea în casa de protocol, blocată de manevra juridică prin care și-a luat SPP-iștii înapoi
recomandare pe a1.ro
Georgiana Lobonț, apariție sexy în costum de baie pe internet, în vacanță. Cum au reacționat fanii și de ce au criticat-o