Cum s-a schimbat viața Andreei Bălan de când este o mamă singură. Artista a pus muzica pe locul doi: „Programul mi-l fac în funcție de ele”
De când este o mamă singură și o femeie divorțată, Andreea Bălan și-a schimbat total viața, dar mai ales prioritățile. Artista spune că acum muzica este pe locul doi, în timp ce fetițele sale îi ocupă tot timpul.
- Andreea Bălan optează acum pentru mai puține concerte, dar mai mult timp liber pentru fetițele sale.
- Artista și-a pus cariera pe locul doi.
Andreea Bălan este fără dor și poate una dintre cele mai apreciate artiste, dar și una dintre cele mai dorite la diferite evenimenete, tocmai de aceea, până nu de mult, agenda sa era mereu full, ceea ce o făcea să alerge de la un concert la altul, însă asta nu se mai întâmplă și acum.
Andreea Bălan a lăsat muzica pe locul doi, fetițele fiind acum prioritatea sa
Diva, trecută printr-un divorț răsunător, dar și confruntându-se cu mai multe probleme de sănătate, acum, când liniștea s-a așezat peste familia sa, spune că este mai fericită ca niciodată, tocmai pentru că-și dorește ca fetițele sale să aibă o copilărie de vis. Acest lucru nici nu poate fi imposibil, căci cântăreața este o mamă extrem de implicată, iar micuțelor nu le-a fost refuzat până acum niciun moft.
„Sunt fericită, liniștită- cred că asta e cel mai important, să fiu liniștită pentru fetele mele. Orice are mama, se transmite copilului și pentru mine e important ca ele să fie fericite și să mă simtă și pe mine', a spus Andreea Bălan, scrie Viva.
Cât despre cariera sa, jurata de la Antena 1 spune că nimic nu mai este ce era odată. Și nu din cauza pandemiei, ci pentru că acum, fiind o mamă singură, și-a dat seama că timpul alocat familiei este mai important decât câștigarea unor sume, ce-i drept, fabuloase, pe care le obținea în urma multelor evenimente la care participa.
Vedeta de la ”Te cunosc de undeva” spune că, deși este dorită în continuare la fel de mult, acum ea este cea care alege cu atenție eveimentele la care spune „prezent”, prioritate având cele care sunt cât mai aproape de casă, dar și cele care sunt plătite mai bine.
În rest. jumătatea trupei ”Andre” declară că-și face programul doar în funcție Ella și Clara, ființele cele mai dragi ei, care-i ocupă tot timpul și care o fac cea mai fericită femeie și mamă, răsplătindu-le cu vacanțe de vis, jucării scumpe și rochițe de prințese.
„Am foarte multe concerte în luna august, 8 concerte, e foarte bine pentru începutul acesta de după pandemie. Nu o să mai iau la fel de multe concerte cum aveam înainte să am copii și am și un alt preț, îmi selectez cu atenție concertele, să fie cât mai aproape de casă. Lansez în toamnă un nou album, după 15 septembrie, care se numește „Soare după nori', am lansat o piesă nouă, de pe acest album, care se numește „Ne îndrăgostim'. În rest, fetițele îmi ocupă tot timpul. Am timp și pentru ele. De când sunt mamă ele sunt pe primul loc și tot programul mi-l fac în funcție de ele, filmările, concertele… Încerc să le îmbin pe toate, dar programul exact mi-l fac în funcție de ele”, a mai declarat jurata de la ”Te cunosc de undeva”.