Live acum Viaţa fără filtru
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Cum și-a propus Andra să scape de kilogramele în plus. „Îmi doresc să nu mai zică lumea că sunt gravidă”

Cum și-a propus Andra să scape de kilogramele în plus. „Îmi doresc să nu mai zică lumea că sunt gravidă”

Publicat pe 11.09.2020 la 20:27 Actualizat pe 11.09.2020 la 20:27

Andra a luat ceva în greutate, pe durata pandemiei. Din acest motiv, fanii cântăreței au început să își pună întrebarea dacă nu cumva mai așteaptă un copil. Vedeta a negat acest zvon, iar acum s-a apucat de sport și dietă, pentru a veni de hac kilogramelor în plus.

Andra s-a apucat de sport pentru a scăpa de kilogramele nedorite

Instagram

Andra a recunoscut că în perioada pandemiei și-a cam neglijat condiția fizică. Vedeta s-a ocupat de familie, de cei mici și de...pregătirea a diverse bunătăți. Preparatele gustoase s-au arătat însă periculoase pentru siluetă.

Cântăreața a început să ia serios în greutate, astel încât fanii săi au început să-și pună întrebarea dacă nu cumva așteaptă un al treilea copil.

„Chiar îmi doresc să nu mai zică lumea că sunt gravidă, fără ca eu să fiu. Dacă vreodată se va întâmpla, atunci e binevenit. Acum nu pot să spun că am în plan acest lucru, întrucât am și fată, și băiat, deci am tot ce am visat. Nu ne-am propus să mărim familia și nu avem de gând acum să se întâmple acest lucru. E greu, cumva, să stau mereu să explic că nu sunt însărcinată.
Citeşte întreaga ştire: Andra a recunoscut că s-a îngrășat, iar acum ține dietă și face sport. “Îmi doresc să nu mai zică lumea că sunt însărcinată”
, a declarat Andra pentru Libertatea.

Ce face Andra pentru a scăpa de kilogramele în plus

Răspunsul la această întrebare este unul foarte simplu: sport și dietă.

Vedeta a dezvăluit faptul că nu se așteaptă la rezultat imediate, însă este sigură că un stil de viață sănătos este cheia. Așadar, ea este sigură că, în timp, va câștiga lupta cu kilogramele care acum îi dau bătăi de cap.

Dieta pe care a adoptat-o acum este următoarea: mănâncă doar în decursul a 8 ore, lăsând o pauză de 16 ore între prima și ultima sa masă.

Totuși, Andra a recunoscut că este o persoană gurmandă, mereu extrem de pofticioasă.

„Recunosc, îmi plac dulciurile. Acasă am doi copii care vor mereu ceva dulce și le gătesc, facem brioșe, mai vine o prietenă cu vreo prăjitură nouă să o încerc. Zilnic am parte de ispite, ca să zic așa. Îmi și place, pentru copii, să avem genul acesta de prăjituri gătite în casă, să știu că sunt de bună calitate. Nu le dau dulciuri din comerț. Motiv pentru care, fiind o pofticioasă din naștere, nu mă pot abține și mai gust”, a mărturisit cântăreața.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Cum și-a propus Andra să scape de kilogramele în plus. „Îmi doresc să nu mai zică lumea că sunt gravidă”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Bianca Drăgușanu, atac dur pe Internet! Vedeta a fost scoasă din sărite: ”Acest criminal...” | FOTO
  • Bianca Drăgușanu a fost îngrozită de gestul unui bărbat
  • Ce mesaj a transmis
Emisiuni TV
Piept de pui în stil franțuzesc cu ceapă după rețeta lui Chef Horia Manea. Cum să obții un preparat delicios
  • Rețeta lui Horia Manea de piept de pui în stil franțuzesc cu ceapă
  • Cum să o pregătești
Showbiz intern
Ce face acum Andrei Marcel, celebra ispită de la Insula Iubirii pentru replicile sale virale
  • Cu ce se ocupă acum Andrei Marcel de la Insula iubirii
  • A plecat în urmă cu câteva luni din România
Stiri internationale
Cât costă înmormântarea Papei Francisc, de mâine. Prețul este mult mai mic decât funerariile papei Ioan Paul al II-lea, din 2005
  • Papa Francisc urmează să fie condus pe ultimul drum mâine
  • Cum va arăta înmormântarea suveranului pontif
Emisiuni TV
Cum a fost primită Theodora de la Mireasa în familia iubitului ei, Andrei. Au rămas împreună, după ce au părăsit emisiunea
  • Cum a fost primită Theodora de la Mireasa în familia lui Andrei
  • Fostul concurent are un fiu dintr-o relație anterioară
Beauty & Lifestyle
Top 3 țări în care nu este recomandat să călătorești în viitorul apropiat. Au fost transmise avertizări pentru turiști
  • Trei țări în care nu trebuie să mergi în această perioadă
  • Autoritățile au transmis avertizări
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Tradiţii şi superstiţii de Sfântul Gheorghe. Ce nu ai voie să faci azi, 23 aprilie
recomandare pe as.ro
Momentul dramatic care l-a făcut pe Sabin Ilie să se prăbuşească emoţional şi să piardă o avere!
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
Alertă la Kremlin. Membrii unei delegații străine au vrut să intre cu un pumnal la întâlnirea cu Putin
recomandare pe antena3.ro
Wolfgang Porsche, moștenitorul imperiului auto, vrea să-și construiască un tunel prin munți pentru a ajunge mai repede acasă
recomandare pe antena3.ro
Papa Francisc s-a făcut preot pentru că femeia pe care a iubit-o l-a refuzat. Cine este Amalia și ce spune despre relația lor
recomandare pe playtech.ro
Sărbătoare dublă pentru români. Ce trebuie să faci pe 23 aprilie pentru noroc și sănătate. Tradiții de Sfântul Gheorghe și ...
recomandare pe playtech.ro
Ingredientul din bucătărie care nu costă nimic, dar care transformă gazonul. Va fi mai verde ca niciodată
recomandare pe redactia.ro
Care au fost, de fapt, ultimele cuvinte ale Papei înainte de a muri. Gestul emoționant pe care l-a făcut cu puțin timp înainte să intre în comă
recomandare pe redactia.ro
Ce a făcut Papa Francisc în ultima zi din viață. Detalii neștiute despre Suveranul Pontif mort chiar în a doua zi de Paște
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Cătălina Ponor s-a transformat dintr-o gimnastă eroină într-o mamă gospodină. La 37 de ani, marea campioană s-a dedicat familiei
recomandare pe bzi.ro
Loredana Groza s-a sărutat cu un cal! Ipostază șocantă a devenit virală! – FOTO
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Ministrul Energiei, Sebastian Burduja, dă asigurări că nu vom petrece Paștele pe întuneric. ”NU există risc de black-out în România, în condițiile actuale!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Vouchere de vacanță 2025. Guvernul aprobă normele de accesare! Ce trebuie să facă bugetarii pentru decontare
recomandare pe Jurnalul.ro
Decalogul mesei pascale. Recomandările medicilor ca să nu ajungi la Urgență
recomandare pe a1.ro
Mesaje de „La mulți ani” Sfântul Gheorghe 2025. Felicitări cu urări pentru sărbătoriții de pe 23 aprilie