Live acum Viața fără filtru
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Cum și-a revenit Mădălina Crețan după moartea lui Nosfe. Ce mesaj a postat pe rețelele de socializare: ”Am ales să nu pot negru”

Cum și-a revenit Mădălina Crețan după moartea lui Nosfe. Ce mesaj a postat pe rețelele de socializare: ”Am ales să nu pot negru”

Publicat pe 09.09.2023 la 17:08 Actualizat pe 09.09.2023 la 17:08

Mădălina Crețan a trecut prin momente cumplite după decesul soțului ei, Nosfe. La aproape un an de la moartea lui, aceasta nu s-a vindecat și îi păstrează amintirea vie fostului partener.

Ce spune Mădălina Crețan la un an distanță de la moartea lui Nosfe

Facebook

Mădălina Crețan a trecut prin momente grele după moartea soțului ei, Nosfe. Cei doi aveau o mulțime de planuri împreună, dar artistul s-a stins din viață când nimeni nu se aștepta, fiind un șoc atât pentru cei dragi, cât și pentru fani. Deși a trecut aproape un an, soția lui încă suferă pentru pierdere și a povestit pe rețelele de socializare cum a reușit să vadă și o parte bună a vieții.

Ce a spus Mădălina Crețan despre moartea soțului ei

Mădălina Crețan nu poate trece peste moartea soțului ei și încă suferă nespus. Faptul că persoana iubită, bărbatul cu care și-a întemeiat o familie nu mai e, este o durere cumplită pentru aceasta. Întrebată pe rețelele de socializare cum a reușit să se vindece, a recunoscut că încă nu și-a revenit de la decesul lui Nosfe.

A acceptat tot ce s-a întâmplat și și-a dat voie să sufere, dacă asta a simțit. Mădălina Crețan a preferat să se axeze pe proiectele fostului soț și să le finalizeze, fiind și o mamă dedicată pentru micuța Iris. Aceasta s-a bucurat de viața împreună cu artistul și a văzut doar părțile bune pe care a ales să le arate și fanilor săi.

”Nu mi-am revenit, m-am transformat, am învățat, am acceptat, am căzut, m-am ridicat, mi-am dat voie să simt, să plâng, să sufăr, să zâmbesc. Am evitat să îmi împovărez mintea și sufletul cu asemenea cuvinte „tragedie, moarte, final”, etc. Am ales să sărbătoresc viața pe care am avut-o împreună plină numai de lucruri magice în detrimentul „tragediei”. Am ales să nu pot negru, să nu devin o victima ca energiile primite înapoi să nu fie de victimizare. Am ales să fiu aici pentru oamenii care încă sunt aici și au nevoie de mine prezentă și bine. Am ales să trăiesc demnă de iubirea pe care am primit-o de la Univers/Dumnezeu. Am ales să fiu femeia pe care soțul meu a iubit-o”, a scris Mădălina Crețan la InstaStory.

Cine i-a fost alături Mădălinei Crețan

Mădălina Crețan a avut parte de multă susținere după ce a murit Nosfe. Membri trupei ȘATRA BENZ i-au fost alături în cele mai grele momente, dar în special LU-K Beats, cu care a avut o relație și mai apropiată. De ziua lui, soția lui Nosfe a postat un mesaj emoționant cu privire la prietenia dintre ei, precum și cât de mult îi mulțumește că i-a fost alături și nu a uitat-o.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Cum și-a revenit Mădălina Crețan după moartea lui Nosfe. Ce mesaj a postat pe rețelele de socializare: ”Am ales să nu pot negru”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Ce legătură există, de fapt, între Vanessa și Bogdan de la Ploiești. Se zvonește că ar fi rude
  • Se zvonește că Vanessa și BDLP ar fi rude
  • Ce legătură este între cei doi, de fapt
Emisiuni TV
Valentin de la Mireasa o acuză pe Alina că nu îl îngrijește pe copilul lor: ”Mi-ai zis că te duci la agățat”
  • Valentin și Alina de la Mireasa sunt într-un scandal uriaș
  • Fostul concurent a făcut acuzații foarte grave
Showbiz intern
Gestul suprem de iubire al Lambadei față de Tzancă Uraganu. Ce a decis să facă prima iubire a cântărețului
  • Cum îi dovedește Lambada lui Tzancă Uraganu că-l iubește
  • Decizia la care ar fi recurs cântărețul
Stiri interne
Se închid școlile din România din cauza frigului. Județele unde elevii învață online
  • Școlile din România s-au închis din cauza frigului
  • În ce județe s-a luat această măsură
Emisiuni TV
Prima rezoluție a Ralucăi Preda pentru 2026. Ce profesie își dorește să aibă prezentatoarea de la Capriciile iubirii
  • Ce își dorește Raluca Preda să devină
  • S-a înscris la un curs
Emisiuni TV
De ce e Survivor cel mai dur reality show. În nicio altă emisiune nu se întâmplă aceste lucruri
  • Ce face emisiunea Survivor să fie cel mai dur reality show
  • Concurenții au parte de experiențe incredibile
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Localitatea din România unde troienele au trecut de un metru
recomandare pe as.ro
Cu ce se ocupă românii care l-au surclasat pe Ion Ţiriac în topul ierarhiei miliardarilor anunţat de americani
Romania TV
Georgiana Lobonț, criticată că e prea slabă. Artista s-a pozat în costum de baie, în Zanzibar, iar criticii au stat la pândă și au atacat: Ai bețe, îți lipsesc schiurile
Romania TV
Suma URIAȘĂ pe care a dat-o Monica Bîrlădeanu pe rochia mini cu care a încins internetul. Un român de rând muncește o lună pe acești bani!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Cât trebuie să fie umiditatea în dormitor în timpul iernii: sfaturile experţilor
recomandare pe playtech.ro
Ţurțur sau țurțure? 80% dintre români folosesc forma greşită
recomandare pe redactia.ro
De ce ți se usucă gura noaptea în somn: 8 cauze importante pe care trebuie să le știi
recomandare pe redactia.ro
Cine pierde pensia de urmaș în 2026. Noile reguli lovesc mii de români
recomandare pe Ciao.ro
ULTIMĂ ORĂ! Moment de panică, în direct, la Radio ZU! Morar, Buzdugan și Emma, evacuați de urgență
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Simona Halep a aruncat internetul în aer cu oferta de Revelion 2026! Românii nu au iertat-o!
recomandare pe bzi.ro
Denise Rifai a făcut furori la evenimentul Adinei Buzatu! Toate privirile au fost îndreptate către ea! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Partidul de guvernământ din Kosovo câștigă alegerile după mai multe luni de blocaj politic
recomandare pe dailybusiness.ro
Kremlinul: „Întreaga lume apreciază eforturile de pace ale președintelui Trump”
recomandare pe Jurnalul.ro
„Ghinion” pentru Traian Băsescu, înainte de Crăciun: Întoarcerea în casa de protocol, blocată de manevra juridică prin care și-a luat SPP-iștii înapoi
recomandare pe a1.ro
Georgiana Lobonț, apariție sexy în costum de baie pe internet, în vacanță. Cum au reacționat fanii și de ce au criticat-o