Live acum Mireasa. Capriciile iubirii (r)
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » De ce a lipsit Ramona Olaru de la prima ediție a show-ului Splash! Vedete la apă. Diana Munteanu i-a ținut locul

De ce a lipsit Ramona Olaru de la prima ediție a show-ului Splash! Vedete la apă. Diana Munteanu i-a ținut locul

De Redactia Spynews.ro.
Publicat pe 02.08.2022 la 13:01 Actualizat pe 02.08.2022 la 13:04

De ce a lipsit Ramona Olaru de la prima ediție a show-ului Splash! Vedete la apă. Diana Munteanu, în echipa prezentatorilor alături de Monica Bîrlădeanu și Răzvan Fodor. Care a fost motivul pentru care prezentatoarea a absentat motivat de la bazinul Olimpic de la Bacău.

De ce a lipsit Ramona Olaru de la prima ediție a show-ului Splash! Vedete la apă

Filmările pentru prima ediție a emisiunii „Splash! Vedete la apă“ au coincis cu ziua de naștere a Ramonei Olaru. Din acest motiv, prezentatoarea a absentat motivat de la bazinul Olimpic de la Bacău, iar rolul ei a fost preluat de Diana Munteanu, care s-a bucurat să facă echipă cu Monica Bîrlădeanu şi Răzvan Fodor.

De ce a lipsit Ramona Olaru de la prima ediție a show-ului Splash! Vedete la apă


Deși nu a fost prezentă când s-au înregistrat primele cadre ale celui mai răcoritor show al verii, Ramona Olaru a fost cu gândul la colegii săi, cărora le-a transmis un mesaj emoționant în timp ce se afla pe o plajă de la malul Mării Negre.


„Vă mulțumesc că m-aţi ajutat să pot petrece cu prietenii mei aici, de ziua mea. Și, mai ales, îi mulțumesc Dianei, care este o prietenă de nădejde și iată, că te poți baza pe ea oricând“, a mărturisit Ramona Olaru într-o filmare.

„Prietenii, la nevoie se cunosc. Iar noi facem asta întotdeauna“, a completat Diana Munteanu, bucuroasă că i-a fost de ajutor.

Întregul moment va putea fi urmărit joi, 11 august, de la 20:00, la Antena 1, în cadrul premierei celui mai răcoritor show al verii.

Splash! Vedete la apă, sezonul cu numărul cinci

Cel de-al cincilea sezon „Splash! Vedete la apă“ aduce cu el mai multe surprize. În fiecare săptămână, vor exista ediţii de calificări, în urma cărora primii doi concurenţi cu cel mai mare punctaj vor ajunge direct în finala difuzată duminica, de la 20:00, la Antena 1, unde vor lupta pentru premiul săptămânal pus în joc: 10.000 de lei.

Iulia Albu, Clara Gherase, Nea Mărin şi Cosmin Natanticu vor urmări salturile și vor nota pe lângă tehnică și curaj, și evoluția participanților din prima zi de antrenament și până în clipa săriturilor efectuate în cadrul concursului. Lor le vor fi alături şi prezentatorii show-ului, Monica Bîrlădeanu, Ramona Olaru şi Răzvan Fodor, care le vor oferi ultima doză de curaj înainte de salturile de pe platformele de 3, 5, 7 sau chiar și 10 metri ale bazinului olimpic de la Bacău.

În noul sezon va fi prezent și cuplul comic format din Paula Chirilă şi Romică Ţociu – cei doi se vor asigura că atât cei prezenți pe platourile de filmare, cât și telespectatorii își vor lua doza necesară de zâmbete/serotonină. La fel ca în sezoanele trecute, Claudia Tiu, Cătălin Cozma și Bogdan Ioniță sunt cei trei antrenori de la „Splash! Vedete la apă“ care îi vor ajuta pe concurenți să își perfecționeze săriturile, dar și să își învingă fricile.
Ce salturi au ales să execute primii 18 participanți și de pe care platforme, telespectatorii pot afla urmărind cel mai nou sezon „Splash! Vedete la apă“ din 11 august, joi şi vineri, de la 20:30 şi sâmbătă şi duminică, de la 20:00, la Antena 1.

Citește și Cine sunt primii 18 concurenți de la Splash! Vedete la apă. Cel mai așteptat show al verii începe din 11 august la Antena 1

În articolul
De ce a lipsit Ramona Olaru de la prima ediție a show-ului Splash! Vedete la apă. Diana Munteanu i-a ținut locul
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Vedetă de la noi, înjurată la metrou, de un pompier! A fost la un pas distanță de agresiunea fizică
  • Vedetă de la noi, înjurată la metrou
  • Un pompier a fost cel care i-a adresat cuvinte jignitoare
Showbiz international
Un actor celebru și soția lui au fost găsiți morți în casă! Cei doi au fost înjunghiați mortal
  • Un actor și soția lui au avut parte de o moarte înfiorătoare
  • Cei doi au fosr găsiți înjunghiați în propria casă
Emisiuni TV
Chefi la cuțite, sezonul 16. Cine a fost eliminat din competiție. Orlando Zaharia a pierdut o concurentă
  • Cine a fost eliminat de la Chefi la cuțite
  • O concurentă a obținut patru puncte
Stiri internationale
Un nou caz de lepră a fost confirmat în Europa. De unde ar fi luat pacientul boala
  • O altă țară se confruntă cu un caz de lepră
  • Este primul pacient diagnosticat cu această boală în ultimii 69 de ani
Stiri interne
Chefi la cuțite, sezonul 16. Situație neașteptată! Toate echipele au intrat la proba de duel
  • Toate echipele au intrat la duel la Chefi la cuțite
  • De ce s-a produs această situație
Retete
Rețeta bunicii de biscuiți șprițați. Desertul care nu lipsește de pe masa de Crăciun
  • Cum gătești cei mai delicioși biscuiți șprițați
  • Sfaturi importante pentru o consistență fragedă
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Inflația anuală a rămas la 9,8% în noiembrie. Cele mai mari scumpiri 
recomandare pe as.ro
În ce a investit Adrian Ilie primul milion de dolari! Din ce face acum o avere: “E mai bine să nu ştie lumea”
Romania TV
Detalii uimitoare despre Ștefania Szabo. Doctorița s-ar fi iubit cu un bărbat însurat, cu familie acasă, de care ar fi fost îndrăgostită. Situația era complicată: Cred că a murit de inimă rea
Romania TV
Ei sunt cei doi români morți în Tenerife. Ana și Victor lucrau la un ONG. În urma femeii rămân două fetițe de 7 și 14 ani. Colegii lor sunt șocați: Au fost un model pentru noi
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Cât este indemnizația de însoțitor 2025: suma pe care o primesc cei care îngrijesc persoanele cu handicap
recomandare pe playtech.ro
Cât consumă un calorifer electric în 2025. Calcul exact pentru 1 oră, 8 ore și o lună întreagă
recomandare pe redactia.ro
Nicusot Dan , gest RAR la PARADA!! Nu s-a mai intamplat asta cu un presedinte in ultimii ani
recomandare pe redactia.ro
Flavia Grosan a murit. Declaratia HALUCINANTA facuta inainte sa se stinga
recomandare pe Ciao.ro
ULTIMĂ ORĂ! Moment de panică, în direct, la Radio ZU! Morar, Buzdugan și Emma, evacuați de urgență
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Simona Halep a aruncat internetul în aer cu oferta de Revelion 2026! Românii nu au iertat-o!
recomandare pe bzi.ro
Denise Rifai a făcut furori la evenimentul Adinei Buzatu! Toate privirile au fost îndreptate către ea! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Volodimir Zelenski se întâlnește cu Emmanuel Macron în Franța, după discuțiile privind acordul de pace între SUA și Ucraina
recomandare pe dailybusiness.ro
După întâlnirea SUA-Ucraina din Florida, atenția se îndreaptă asupra lui Putin
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop săptămânal, 17–23 noiembrie 2025: Perioada marilor revelații!
recomandare pe a1.ro
Cum arată acum Mario, fiul lui Adrian Mutu și al Alexandrei Dinu, la 23 ani. Antrenorul se mândrește cu fiul său