Live acum Spynews TV Live
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Diana Matei, dezvăluiri neștiute despre începutul relației cu Marian Cleante: ”El e țigan și părinții mei nu l-au vrut”

Diana Matei, dezvăluiri neștiute despre începutul relației cu Marian Cleante: ”El e țigan și părinții mei nu l-au vrut”

Publicat pe 14.10.2020 la 13:31 Actualizat pe 14.10.2020 la 13:31

Diana Matei, ”regina muzicii de petrecere” a făcut dezvăluiri neștiute și neașteptate despre începutul relației cu Marian Cleante, actualul său soț, pe care părinții ei nu l-au vrut.

Diana Matei, totul despre relația cu Marian Cleante

Instagram

Diana Matei, una dintre divele muzicii de petrecere, care face show de zile mari oriunde merge, alături de soțul său, bineînțeles, a vorbit acum și despre viața sa personală.

Deși este extrem de discretă atunci când vine vorba de relația sa, artista dorindu-și să se afișeze doar cu viața sa profesională, acum și-a uimit fanii.

Părinții Dianei Matei s-au opus relației cu Marian Cleante

Spre surprinderea tuturor, Diana Matei a dezvăluit că între ea și Cleante nu a fost dragoste la prima vedere, dar totul s-a clădit în timp.

”Noi ne-am cunoscut la un eveniment, după o divergență. Gândindu-mă puțin în trecut, faptul că eu am plecat la 13 ani de acasă, iar el având un spirit foarte protector, a fost un lucru foarte important pentru relația noastră. Ulterior a fost un lucru patern, a fost atent și grijuliu cu mine și eu aveam nevoie de asta, chiar dacă nu știam lucrul acesta”, a spus Diana Matei în cadrul unei emisiuni TV.

Ei bine, deși ei s-au iubit și au crescut frumos împreună, artista a dezvăluit că a trebuit să ducă o luptă grea cu familia ei pentru a-l accepta pe Marian. Diana este singură la părinți, iar faptul că artistul este țigan și are și doi copii a fost un mare impediment în relația cu părinții ei.

”El fiind mai mare decât mine, având doi copii, fiind și țigan, eu româncă, părinții mei nu l-au vrut, dar finalul a fost fericit. A fost fericit pentru că au fost lucruri care au fundamentat relația. Eu sunt singură la păriinți și necunoscându-l pe el foarte bine, aveau alte așteptări, dar apoi lucrurile s-au liniștit, văzând cât de mult mă iubește”, a mai spus celebra artistă.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Diana Matei, dezvăluiri neștiute despre începutul relației cu Marian Cleante: ”El e țigan și părinții mei nu l-au vrut”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Copil de 2 ani, mort la Spitalul Floreasca, după o anestezie! A fost adus de urgență de la o clinică privată
  • Un copil de doar 2 ani a murit după o intervenție stomatologică
  • Fetița și-a dat ultima suflare la Spitalul Floreasca
Showbiz intern
Connect-R s-a afișat alături de Misha! Cum au reacționat fanii, după ce i-au văzut în același loc: ”Poate vă împăcați”
  • Ce relație au Connect-R și Misha
  • Fanii i-au văzut din nou împreună
Stiri interne
Ea este Nicoleta, românca moartă într-un accident extrem de grav în Italia! Mașina ei a ars ca o torță
  • Nicoleta a murit în Italia, la volanul mașinii sale
  • Un tânăr a încercat să o salveze, dar fără succes
Emisiuni TV
Ionuț și Simona s-au sărutat pentru prima dată! Concurenții au dat frâu liber sentimentelor, în pat: ”M-ai tras în ispită”
  • Ionuț și Simona s-au sărutat pasional la Mireasa
  • Ce au declarat concurenții, după momentul pasional din pat
Emisiuni TV
Ce a făcut presupusul ucigaș din Teleorman cu 45 de minute înainte de crimă! Femeia cu care trebuia să se întâlnească, declarații tulburătoare
  • O femeie urma să se întâlnească cu presupusul criminal din Teleorman
  • După 45 de minute, Mihaela a fost ucisă
Emisiuni TV
Tatăl presupusului criminal al Mihaelei din Teleorman i-ar fi rupt maxilarul cuscrului! Bărbatul a fost bătut înainte de crimă
  • Informații halucinante despre presupusul criminal din Teleorman
  • Tatăl acestuia l-ar fi bătut crunt pe fostul cuscru
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cum ne protejează legea banii din Pilonul 2
recomandare pe as.ro
Pariul incredibil făcut de milionarul de 34 de ani care construieşte un castel în România: “Ţăranii se închinau”
Romania TV
Tragedie fără margini! Bogdan, un soldat român, a murit în războiul din Ucraina! Și-a dat viața pentru pace!
Romania TV
O, ce veste minunată! Bani în plus pentru bunici pe lângă a 13-a pensie de Crăciun
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
La ce temperatura se ţine butoiul cu varză murată? Aşa nu va face floare şi nu se va acri prea tare
recomandare pe playtech.ro
Oraşele din România în care va ninge chiar înainte de Crăciun. De mulţi ani nu a mai fost zăpadă
recomandare pe redactia.ro
Doliu în lumea teatrului românesc. A murit unul dintre cei mai importanți actori de la Teatrul Nottara
recomandare pe redactia.ro
Planul pus la cale de Dani Mocanu. De ce nu este găsit manelistul după ce a fost condamnat la închisoare cu executare
recomandare pe Ciao.ro
Cum arată nepotul secret al lui Horia Moculescu! Este polițist în Germania – imagini în premieră în România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Un medic legist aruncă bomba după moartea Ștefaniei Szabo: „Au cam început să se «aboneze» la farmaciile spitalelor!“
recomandare pe bzi.ro
Schimbare radicală de situație! Fratele Ștefaniei Szabo rupe tăcerea după moartea doctoriței!
recomandare pe dailybusiness.ro
Doi muncitori îngropați de vii la 5 metri sub pământ, într-o localitate din Prahova, după surparea unui mal. Pompierii militari intervin de urgență
recomandare pe dailybusiness.ro
Dronă militară căzută în județul Tulcea, la 5 kilometri de granița cu Ucraina. Armata nu a putut ridica avioanele din cauza vremii
recomandare pe Jurnalul.ro
Tinerii fără nicio ocupație, mituiți de stat să se angajeze. Peste 5.000 de euro, pentru cei aflați la primul job
recomandare pe a1.ro
Cu ce probleme de sănătate se confruntă Gabriela Prisăcariu. Soția lui Dani Oțil nu a mai fost activă în mediul online