Ema Oprișan de la Insula iubirii, sfat pentru Bianca Dan: „Nu are nevoie de un bărbat”. Ce a spus și despre Andrei Lemnaru
Publicat pe 02.09.2025 la 16:06 Actualizat pe 02.09.2025 la 16:06
Ema Oprișan a urmărit și ea sezonul acesta de la Insula iubirii. Fosta concurentă din sezonul 8 i-a dat un sfat Biancăi Dan, după ce a văzut că Marian Grozavu a pomenit de bani în discuția cu ispita Mattia, la bonfire. Bruneta a comentat și situația din cuplul Ella Vișan-Andrei Lemnaru.
- Ema Oprișan de la Insula iubirii i-a dat un sfat Biancăi Dan
- Ce a spus fosta concurentă și despre Andrei Lemnaru
Ema Oprișan a participat la Insula iubirii, în sezonul 8, alături de Răzvan Kovacs. Bruneta recunoaște că au fost momente grele pe când ea era concurentă și înțelege prin ce trec acum cuplurile, mai ales că se apropie finala.
Ema Oprișan de la Insula iubirii nu crede că Bianca Dan are nevoie de un bărbat
Ema Oprișan a urmărit și ea Insula iubirii și i-a dat un sfat sincer Biancăi Dan. Fosta concurentă crede că iubita lui Marian Grozavu se poate descurca și singură, fără a depinde de vreun bărbat.
Ema Oprișan este de părere că Bianca Dan are nevoie de un partener care să o încurajeze să devină cea mai bună versiune a ei.
„Mi-aș dori ca Bianca să nu rămână cu niciunul pentru că ea nu are nevoie de un bărbat care să îi amintească mereu de imagine, de ce va spune lumea, de afaceri etc., ci de o persoană care să o ajute să își vadă propriul potențial și sunt sigură că Bianca are. Cât despre Mattia, cred că a fost ispita supremă a acestui sezon, Omul care nu a făcut nimic și a schimbat parcursul unui cuplu”, a scris Ema Oprișan, pe Instagram.
Cum vede situația din cuplul Ella Vișan-Andrei Lemnaru
Ema Oprișan crede că Ella Vișan s-a redescoperit la Insula iubirii, dar nu crede că apropierile dintre ispita Andrușca și Andrei Lemnaru sunt sincere, ci mai degrabă că el vrea să se răzbune pe iubita lui că a făcut dragoste cu ispita Teo.
Este de părere, în schimb, că Andrușca a vrut cu adevărat să îl cunoască mai bine pe Andrei Lemnaru.
„Mă bucur pentru redescoperirea Ellei, dar zâmbetul Andrușcăi o eclipsează total cu „răzbunarea” lui Andrei, așa cum consideră ea. Ce îmi place este faptul că Andrușca și-a dorit cunoașterea cu Andrei, în schimb, Ella și-a dorit să îl ispitească pe Teo”