Live acum Viaţa fără filtru - Infiltrați în culise (r)
Prime time 19:00 Petrecem in familie
Homepage » Monden » Showbiz intern » EXCLUSIV. Alessia, surprinsă de gestul făcut de fostul ei iubit, de ziua ei de naștere. Cântăreața și tatăl fiului ei au rămas în relații bune, după despărțire

EXCLUSIV. Alessia, surprinsă de gestul făcut de fostul ei iubit, de ziua ei de naștere. Cântăreața și tatăl fiului ei au rămas în relații bune, după despărțire

De Razvan Paltin.
Publicat pe 14.03.2023 la 13:43 Actualizat pe 08.12.2023 la 10:38

Astăzi este o zi importantă pentru cântăreața Alessia. Artista își sărbătorește ziua de naștere, iar printre persoanele care i-au urat ”la mulți ani” cu această ocazie se numără și fostul ei iubit, tatăl fiului ei. Bărbatul și artista au rămas în relații bune, cu toate că la scurt timp după despărțire au fost într-un conflict uriaș.

Alessia a primit o urare de la fostul ei iubit

instagram

Alessia își sărbătorește astăzi ziua de naștere, iar frumoasa artistă a fost copleșită de urări încă de la miezul nopții. Reporterii Spynews.ro au ținut să o contacteze pe cântăreață pentru a o felicita cu ocazia aniversării sale, dar și pentru a o întreba cum va petrece astăzi.

Cum a surprins-o fostul iubit pe Alessia de ziua ei de naștere. Cei doi au rămas în relații bune după ce s-au despărțit cu scandal

Artista ne-a spus că va petrece prin muncă, căci ea mărturisește că niciodată nu ține cont de ziua ei de naștere, dar muncește cu plăcere pentru visul ei. Alessia ne-a spus încă că oamenii au grijă să-i facă ziua mai frumoasă cu urările pe care i le transmit.

”Sunt bine, mă duc la atelier să lucrez la ținutele pentru concertele din weekend. Muncesc de ziua mea, asta mă face fericită. Trebuie să ajung și la repetiții, nu prea țin cont de ziua mea, doar că oamenii din jurul meu mi-o fac mai frumoasă, dar eu nu țin cont de ea să o sărbătoresc într-un mod anume sau ceva”, a spus Alessia.

Cu toate că nu mai sunt împreună și au avut și o perioadă mai grea în care și-au aruncat cuvinte dure și au făcut acuzații grave unul la adresa celuilalt, acum Alessia e într-o relație bună cu tatăl fiului ei.

Bărbatul chiar a surprins-o cu o urare pe artistă de ziua sa de naștere, urare pe care i-a făcut-o chiar cu o zi înainte, după cum ne-a mărturisit cântăreața, în exclusivitate pentru Spynews.ro.

”Prima, prima persoană care mi-a urat șa mulți ani a fost sora mea, după tatăl lui Alvin, el mi-a zis chiar de ieri. A crezut că ieri a fost în 14 și mi-a scris, mama mi-a urat, bineînțeles, prietena mea aseară, impresara mea, managerul meu, booking managerul meu, Marius Chină, cei mai importanți oameni, familia mea și a doua mea familie”, ne-a mai zis Alessia.

Alessia a izbucnit în plâns de ziua ei de naștere

Alessia și Oana, fosta soție a lui Kamara, sunt foarte bune prietene, iar cântăreața ne-a spus că a izbucnit în lacrimi atunci când Leon, fiul artistului, i-a spus cât de mult o iubește și i-a transmis o urare cu ocazia zilei ei de naștere. Vedeta mărturisește că totul a fost foarte emoționant și abia și-a stăpânit lacrimile.

”Nu-mi vine să cred că e ziua mea, nu mă așteptam să mă simt așa specială. Am fost la prietena mea, la Oana, la fosta soție a lui Kamara, m-a sunat Leon, am tras și o repriză de plâns. El era la bunica lui și mi-a cântat la mulți ani și a fost un moment foarte emoționant, mi-a zis că mă iubește, mi-a cântat, a fost un moment foarte emoționant”, ne-a mai zis ea.

Întrebată ce își mai dorește, cum se simte la această vârstă, Alessia a ținut să mulțumească lui Dumnezeu pentru tot ceea ce are, pentru cât de fericită e, pentru faptul că ea și familia ei sunt sănătoși și că ea reușește să facă muzică, cel mai mare vis al ei.

”Fac tot ceea ce îmi place, ce mă face fericită, să mă bucur de copilul meu, de familie, de soare, de aer, faptul că pot să fac muzică, ceea ce iubesc, mă bucur de tot ceea ce fac în fiecare zi, mulțumesc că nu am greutăți, cum au alți oameni, mulțumesc că eu și familia mea suntem sănătoși”, ne-a mai mărturisit Alessia.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
EXCLUSIV. Alessia, surprinsă de gestul făcut de fostul ei iubit, de ziua ei de naștere. Cântăreața și tatăl fiului ei au rămas în relații bune, după despărțire
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Larisa Uță și Cristian Boureanu, luați în vizor de Războinici, la Survivor 2026! De ce a răbufnit Nicu Grigore: „Nu ți-e rușine?”
  • Momente tensionate între Faimoși și Războinici, la Survivor 2026
  • Nicu Grigore a răbufnit la adresa lui Cristian Boureanu
Emisiuni TV
Cine a câștigat jocul de recompensă, la Survivor 2026. Răsturnare de situație
  • Cine a câștigat jocul de recompensă, la Survivor 2026
  • Echipa victorioasă a primit ustensile de pescuit
Emisiuni TV
După Naba Salem, o altă concurentă a ajuns la spital, la Survivor 2026. Ce i s-a întâmplat Roxanei Condurache
  • Roxana Condurache a ajuns la spital, la Survivor 2026
  • Ce i s-a întâmplat concurentei de la Faimoși
Showbiz intern
Mama Alinei Eriko, adevărul despre fata ei, după ce a internat-o cu forţa în spital: ”Nu era deloc bine și am sunat la poliție”
  • Alina Eriko a ajuns de urgență la spital
  • ”Pantera Neagră” a refuzat internarea
  • Declarații exclusive
Stiri interne
VIDEO | Vlogger celebru, încătușat la comanda satanistului acuzat că a abuzat orfani | Declarații exclusive
  • Justițiarul de Berceni a fost încătușat, în plină stradă
  • ONG-istul satanist arestat pentru sex cu minori l-a acuzat de hărțuire
  • Cosmin Olteanu, care mai nou se numește Emrys LeFay, i-a dat întâlnire la tribunal
Showbiz intern
Diana Dumitrescu a început anul cu stângul! Cu ce probleme s-a confruntat fiul vedetei: „Suntem izolați”
  • Diana Dumitrescu a început anul cu stângul
  • Cu ce probleme s-a confruntat
  • Declarații exclusive
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Momentul furtului ceasului de 175.000 euro, surprins de camere. Psiholoaga se afla noaptea în casa italianului
recomandare pe as.ro
Văduva bărbatului ucis de Mario Iorgulescu a ajuns să aibă acum o avere de un milion de euro. Cum a fost posibil
Romania TV
Noul ministru al Apărării, anunţ oficial despre armata obligatorie. Ce trebuie să ştie tinerii de peste 18 ani din România
Romania TV
Georgiana Lobonț, criticată că e prea slabă. Artista s-a pozat în costum de baie, în Zanzibar, iar criticii au stat la pândă și au atacat: Ai bețe, îți lipsesc schiurile
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Gerul adevărat abia acum se instalează! Va fi mai frig ca până acum, aerul siberian ajunge în România
recomandare pe playtech.ro
Românii îşi pot pierde dreptul la şomaj începând din acest an. Ce nu mai ai voie să faci pentru a primi banii de la stat
recomandare pe redactia.ro
Vesti triste la prima ora...E vorba despre celebrul AXINTE 👇
recomandare pe redactia.ro
Cine pierde pensia de urmaș în 2026. Noile reguli lovesc mii de români
recomandare pe Ciao.ro
Gabriela Cristea, adevăratul motiv al plecării lui Cătălin Măruță de la PRO TV. Dezvăluirea care l-a dat de gol
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Gabriela Cristea a slăbit enorm și a defilat cu picioarele ei tonifiate! Se pregătește reapariția la TV? – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Simona Halep a aruncat internetul în aer cu oferta de Revelion 2026! Românii nu au iertat-o!
recomandare pe dailybusiness.ro
Plafonarea gazelor expiră de la 1 aprilie. Bogdan Ivan: „Nu ar trebui să existe scumpiri, avem mecanisme de protecție”
recomandare pe dailybusiness.ro
Ministrul Energiei convoacă Comandamentul Energetic Național, pe fondul vremii severe și al avariilor din rețea
recomandare pe Jurnalul.ro
„Ghinion” pentru Traian Băsescu, înainte de Crăciun: Întoarcerea în casa de protocol, blocată de manevra juridică prin care și-a luat SPP-iștii înapoi
recomandare pe a1.ro
Ce spune Bella Santiago despre conflictul dintre Nicu și Iulia de la Survivor. Cum a reacționat când a văzut imaginile