Fostă ispită de la Insula Iubirii, mămică în noul an? Declarații surprizătoare după ce a dispărut pentru o perioadă din lumina reflectoarelor. Și-a refăcut viața
Publicat pe 15.12.2025 la 21:59 Actualizat pe 15.12.2025 la 21:59
Diandra Doris, fosta ispită de la Insula Iubirii, are planuri mari pentru 2026! Bruneta se gândește serios să-și întemeieze o familie și spune că acesta este cel mai mare vis al ei. Totodată, am aflat că trăiește o poveste de iubire discretă, pe care nu a făcut-o publică, dar care i-a schimbat complet viața în ultimul an.
- Diandra Doris iubește din nou
- Fosta ispită de la Insula Iubirii vrea să devină mămică
- Declarații exclusive
După participarea la Insula Iubirii și după ce s-a întors de acolo și s-a cuplat cu o ispită masculină, de care s-a despărțit la doar câteva luni, Diandra Doris a ales, pentru o perioadă, să nu mai apară atât de des în lumina reflectoarelor, așa cum o făcea cândva.
Diandra Doris, declarații surprinzătoare după ce a dispărut pentru o perioadă din lumina reflectoarelor
Acum, în exclusivitate pentru Spynews.ro, fosta ispită de la Insula Iubirii ne spune însă cum a fost pentru ea anul 2025 și, chiar dacă a avut o perioadă în care „a dispărut” ușor de pe rețelele de socializare, Diandra Doris spune că acest an a fost cel mai bun pentru ea și că a realizat foarte multe lucruri în tot acest timp.
Ea ne-a spus că a avut o perioadă de pauză pentru că s-a simțit foarte obosită și ajunsese chiar la burnout, dar acum situația s-a reglat și e mai bine ca oricând, chiar și pe plan sentimental, după cum a dat de înțeles fosta ispită de la Insula Iubirii.
„A fost un an bun, poate unul dintre cei mai buni ani ai mei. M-am dezvoltat super mult pe părțile pe care mi le doream și mi s-a schimbat foarte mult viața în bine. Să mă păstreze cu recunoștința asta pe care am reușit să o mențin pe parcursul anului și, de acum înainte, să mă mențin așa, pe linia de plutire sau chiar mai bine. (n.r. ce vrea de la Moș Crăciun). Nu cred că îmi doresc chestii materiale anul acesta. Mă bucur de ce am acumulat deja, și pe plan personal, și pe plan profesional. Am avut o perioadă de pauză pentru că mă simțeam într-un burnout, m-am axat mai mult pe partea asta de creație, cu brandul, dar o să revin”, a spus Diandra Doris pentru Spynews.ro.
Diandra ne-a spus că este fericită, iubește și, la rândul ei, este iubită. Despre partenerul de viață, căci ne-a dat de înțeles că există cineva în viața sa, fosta ispită este destul de discretă și spune că preferă să își țină viața sentimentală privată, deoarece consideră că așa este cel mai bine.
„Diandra e bine pe plan amoros. Iubește și e iubită, de familie, de părinți. Ce să zic? Posibil să da, posibil să nu, nu vreau să vorbesc despre asta. E viața personală și nu am prea făcut-o publică în ultimul timp. Mi-ar plăcea să rămână așa, cred că unele chestii trebuie să rămână private. Cumva, în sinea mea, întotdeauna am știut că e mai bine să fie așa, să păstrezi viața privată, privată. Iar, cumva, dacă ar fi să se acumuleze în timp ceva foarte serios, aș încerca să țin tot așa, privat, pentru că e mult mai sănătos. Ce a fost, a fost! A fost emisiunea, după o altă persoană care era la fel de publică ca și mine, nu prea aveai cum să ascunzi treaba asta”, a mai zis ea.
Vrea să devină mamă
Fosta ispită de la Insula Iubirii are planuri noi pentru anul care vine, iar ea ne-a mai spus că își dorește foarte mult să aibă o familie. Știe însă că toate aceste lucruri se întâmplă atunci când vrea Dumnezeu, însă până la a avea o familie, spune că se axează foarte mult pe tot ceea ce ține de carieră.
Tânăra ne-a mai declarat că visează la ziua în care va fi mamă și că își dorește mai mulți copii, o familie numeroasă.
„Sincer, mă gândesc și la o familie, de ce nu. Chiar îmi doresc foarte mult să meargă lucrurile în direcția asta, dar nu pot să grăbesc nimic. Când vrea Dumnezeu, atunci o să fie. O să mă axez foarte tare pe partea profesională: producție, haine, atelier, croitorie, ceea ce îmi place foarte mult să fac. Îmi doresc clar să devin mamă, să am cel puțin un copil. Mă văd așa, o mămică cu cel puțin doi-trei copii”, a mai zis ea.