Live acum Mireasa. Capriciile iubirii
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Francisca, gândurile care nu îi dau pace de când a aflat că este însărcinată: „Am plâns două zile pe tema asta”

Francisca, gândurile care nu îi dau pace de când a aflat că este însărcinată: „Am plâns două zile pe tema asta”

De Bianca Cimpoi.
Publicat pe 05.11.2025 la 19:47 Actualizat pe 05.11.2025 la 19:47

Francisca și TJ Miles se pregătesc să devină părinți pentru prima dată. Copilul lor va veni pe lume în primăvara anului viitor, însă bruneta a recunoscut că este și un aspect care nu o mulțumește complet. Deși nu a luat multe kilograme în plus, viitoarea mămică se teme de câte kilograme se va îngrășa în următoarele luni.

Francisca va naște în luna martie

Instagram

Francisca este însărcinată în aproape șase luni. Va naște pentru prima dată în luna martie, iar bruneta a recunoscut că nu se confruntă cu mari probleme în sarcină, însă se teme de câte kilograme va lua în plus în următoarele luni.

Francisca se teme că se va îngrășa multe kilograme în sarcină

Chiar dacă este însărcinată în aproape șase luni, bruneta arată impecabil. Francisca a povestit că nu a luat multe kilograme în plus, dar tot se teme că ar putea să se îngrașe în următoarea perioadă.

A explicat faptul că a trecut printr-un proces de slăbire în urmă cu ceva timp, atunci când a reușit să scape de mai multe kilograme într-un mod sănătos.

„Am plâns două zile pe tema asta (n.r. râde), deși sunt în limite, nu am luat multe kilograme. Cu cine mă întâlnesc îmi spune că se vede un pic de burtică și atâta tot (...) Mie mi se pare că sunt imensă, sunt foarte dură cu mine la capitolul ăsta, eu am niște traume. Am trecut printr-o slăbire o dată și a doua oară. Am făcut asta sănătos, treptat, nu am făcut-o cu artificii (...) Orice kilogram care se pune este cuțit înfipt în inimă direct. Știu că e normal într-o sarcină, dar sarcină, nesarcină, orice kilogram în plus tot kilogram e”, a povestit Francisca, pe Instagram.

Francisca și TJ Miles s-au căsătorit civil în urmă cu o lună

Cei doi sunt împreună de câțiva ani, iar pe 2 octombrie, au făcut pasul cel mare. Francisca și TJ Miles s-au căsătorit civil și doar câțiva oameni le-au fost alături. Au fost puțini cei care au știut că au făcut pasul cel mare.

Cuplul își dorește să facă și cununia religioasă, dar și o petrecere, însă cei doi nu au decis dacă nunta va avea loc anul viitor sau nu.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Francisca, gândurile care nu îi dau pace de când a aflat că este însărcinată: „Am plâns două zile pe tema asta”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Cât de mult a slăbit Jo! Artista arată impecabil acum | FOTO
  • Jo a dat câteva kilograme bune jos
  • Artista are o siluetă de invidiat acum
Emisiuni TV
Bărbat din Dolj, jefuit de două persoane! Au fugit cu banii și curcile pe care urma să le vândă
  • Un bărbat trăiește o dramă
  • Presupușii clienți i-au furat curcile pe care urmau să le cumpere
Stiri interne
Craiova, pe primul loc în topul Târgurilor de Crăciun din Europa. Peste jumătate din voturi provin din străinătate
  • Târgul de Crăciun de la Craiova, cel mai frumos din Europa
  • Ce a transmis conducerea orașului
Stiri internationale
Cine este bărbatul care ar fi orchestrat atacul mafiot din apropierea Casei Albe. A împușcat doi soldați americani
  • Reacția lui Donald Trump după atacul mafiot din apropierea Casei Albe
  • Ce se va întâmpla cu atacatorul
Stiri internationale
Ei sunt cei doi români care au bătut un youtuber celebru. Agresorii ar fi fugit din Italia
  • Cine sunt agresorii care au bătut un youtuber celebru
  • Ar fi fugit din Italia
Showbiz intern
Cum le dă peste nas Vlăduța Lupău admiratoarelor soțului. Artista le-a oferit un răspuns clar
  • Ce mesaj le-a transmis Vlăduța Lupău admiratoarelor soțului
  • Artista a spus lucrurilor pe nume
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Germania are un plan secret în caz de război cu Rusia: 800.000 de militari NATO trimişi pe frontul de est
recomandare pe as.ro
Mayssa Pessoa şi detaliile cutremurătoare despre lupta crâncenă cu depresia! “Am crezut că o să mor!”
Romania TV
Imagini terifiante cu cel mai mare incendiu din ultima perioadă! Ard trei blocuri de 35 de etaje / VIDEO și FOTO înfricoșătoare!
Romania TV
Cine e nora lui Tudorel Toader. Ea a fost înșelată de Alexandru Toader cu două studente repetente. Cei doi au făcut nuntă cu 600 de invitați acum 7 ani
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Cum se recalculează pensia pentru cei care au lucrat în condiții deosebite și speciale
recomandare pe playtech.ro
Tabel amenzi pentru viteză în Franţa. Câţi bani scoţi din buzunar dacă apeşi prea mult pedala de acceleraţie
recomandare pe redactia.ro
Flavia Grosan a murit. Declaratia HALUCINANTA facuta inainte sa se stinga
recomandare pe redactia.ro
Flavia Grosan a murit. Declaratia HALUCINANTA facuta inainte sa se stinga
recomandare pe Ciao.ro
Nimeni nu e fără de păcat! Vedetele din România care ţin postul Crăciunului pentru iertare
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Andra Gogan și-a văzut visul cu ochii: Videoclipul alături de Shakira a devenit viral!
recomandare pe bzi.ro
Un medic legist aruncă bomba după moartea Ștefaniei Szabo: „Au cam început să se «aboneze» la farmaciile spitalelor!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Propaganda comunistă prinde pe TikTok. 130 de milioane de vizualizări din doar 200 de postări
recomandare pe dailybusiness.ro
Incendiu la un depozit de muniție în Dâmbovița. 25 de persoane evacuate
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop săptămânal, 17–23 noiembrie 2025: Perioada marilor revelații!
recomandare pe a1.ro
Chef Roxana Blenche este însărcinată! Celebrul bucătar de la Hello Chef va deveni mamă pentru a doua oară