Live acum Acces Direct
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Gabriela Cristea, probleme de sănătate. Ce i s-a întâmplat prezentatoarei TV: „Am evitat să apar în ultima perioadă” / FOTO

Gabriela Cristea, probleme de sănătate. Ce i s-a întâmplat prezentatoarei TV: „Am evitat să apar în ultima perioadă” / FOTO

Publicat pe 18.08.2022 la 14:33 Actualizat pe 18.08.2022 la 14:33

Fanii Gabrielei Cristea au fost îngrijorați în ultima perioadă, pentru că vedeta nu a mai fost activă pe paginile de socializare. Prezentatoarea TV a postat un videoclip în care le-a explicat urmăritorilor ei care a fost motivul pentru care a „dispărut” o prioadă din mediul online. Cu ce probleme de sănătate se confruntă.

Gabriela Cristea suferă de o alergie

Instagram

Gabriela Cristea, una dintre cele mai cunoscute și apreciate prezentatoare TV din țara noastră, le-a dezvăluit urmăritorilor ei că se confruntă cu probleme de sănătate. Ce a pățit soția lui Tavi Clonda.

Gabriela Cristea se confruntă cu o alergie

Prezentatoarea TV nu a mai fost activă pe paginile de socializare, iar urmăritorii s-au îngrijorat. Gabriela Cristea le-a dezvăluit fanilor ei că se confruntă cu o alergie foarte puternică. Vedetei i s-au umflat ochii din cauza problemei de sănătate.

„Am evitat să apar în ultima perioadă pentru că am avut o alergie foarte, foarte puternică. Se și observă că încă am ochii umflați, dar o să trec și peste aceste aspect”, a mărturisit Gabriela Cristea pe InstaStory.

Vedeta a postat videoclipul respectiv pentru a le explica fanilor ei ce s-a întâmplat. Gabriela Cristea se simte bine, dar semnele alergiei încă nu au dispărut în totalitate. Prezentatoarea TV s-a „retras” câteva zile din mediul online, iar acest lucru i-a pus pe gânduri pe urmăritorii ei.

Ce a mărturisit vedeta

Gabriela Cristea susține că are multe alergii, iar cea de care suferă acum este la unghii. Prezentatoarea TV a ținut să precizeze că se confrunta cu această problemă de fiecare dată când apela la procedurile de înfrumusețare când vine vorba de unghii, dar a răsuflat ușurată, după ce a găsit o persoană potrivită care să se ocupe de manichiura ei, mai ales pentru că de cele mai multe ori contează și produsele pe care le folosește.

„Am primit în ultima perioadă destul de multe mesaje legate de problema mea cu alergia. Am destule alergii, am un fond alergic, și alergia despre care v-am mai povestit este cea la unghii. Făceam mega alergie de la tot ce înseamnă procedurile acestea de înfrumusețare atunci când vine vorba de unghii.M-ați întrebat cum am rezolvat problema. Păi problema am rezolvat-o găsind omul potrivit, care să îmi facă manichiura potrivită, pentru că sunt foarte importante produsele, dar și mâna. Am o ușoară alergie imediat după ce termin procedura, însă nu mă mai ține”, a adăugat vedeta.

Vedeta nu s-a confruntat acum pentru prima oară cu o astfel de alergie. Gabriela Cristea este activă pe paginile de socializare, iar de cele mai multe ori le mărurisește urmăritorilor ei tot ce este important.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Gabriela Cristea, probleme de sănătate. Ce i s-a întâmplat prezentatoarei TV: „Am evitat să apar în ultima perioadă” / FOTO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Chef Orlando Zaharia și-a îndeplinit un vis! Ce achiziție a făcut juratul de la Chefi la cuțite | FOTO
  • Vis devenit realitate pentru Chef Orlando Zaharia
  • Ce și-a cumpărat juratul de la Chefi la cuțite
Stiri interne
Un bărbat de 33 de ani, acuzat de terorism în România. Ar fi plănuit un atentat și ar fi testat dispozitive explozibile acasă
  • Un bărbat ar fi plănuit un atentat terorist
  • Ar fi testat acasă dispozitive explozibile
Stiri interne
Vlad Pascu vrea o pedeapsă mai mică! Avocații fac demersuri pentru a-l scoate mai repede din spatele gratiilor
  • Vlad Pascu încearcă să obțină o pedeapsă mai blândă
  • Avocaţii săi au formulat două acțiuni de recurs la ÎCCJ
Emisiuni TV
Cum arată casa Oanei Roman. Vedeta a făcut turul locuinței. Imagini exclusive la Știrile Antena Stars | FOTO
  • Oana Roman a făcut turul casei
  • Care este locul preferat al vedetei
Beauty & Lifestyle
Ce semnificație are Halloween-ul și care este istoria acestei sărbători
  • Semnificația specială a Halloween-ului
  • Originea acestei sărbători 
  • Istoria mai puțin știută a Halloween-ului
Emisiuni TV
Minodora, între viaţa de familie şi carieră. Povestea ei, dar şi altele, sâmbătă, la „Viaţa fără filtru-Infiltraţi în culise”
  • Minodora, între viaţa de familie şi carieră, la „Viaţa fără filtru-Infiltraţi în culise”
  • Emisiunea se vede în weekend, de la ora 17.00
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Zonele lovite de ploi torențiale și vânt puternic. Fenomene extreme pun autoritățile pe jar
recomandare pe as.ro
Cât a ajuns să coste un sejur de Revelion 2026 la Hotelul Simona Halep
Romania TV
BOMBĂ! Gigi Becali l-a cumpărat pe Louis Munteanu de la Ioan Varga. Transferul trebuia ţinut secret până la iarnă!
Romania TV
BOMBĂ! Gigi Becali l-a cumpărat pe Louis Munteanu de la Ioan Varga. Transferul trebuia ţinut secret până la iarnă!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
'Stau cu chirie de 16 ani. Am vreun drept la casă?'. Răspunsul avocatului, viral
recomandare pe playtech.ro
Românii, furaţi la unul dintre cele mai mari hoteluri din Turcia. Cum operează cameristele: 'Seiful era blocat...
recomandare pe redactia.ro
Maine e mare sarbatoare!! Il cinstim pe sfantul care ne protejeaza de farmece si vraji. Multi romani ii poarta numele 👇 VEZI IN PRIMUL COMENTARIU 👇
recomandare pe redactia.ro
Ce poreclă avea Gigi Becali în tinerețe. Mulți nu știau că i se spunea așa: ”Nu se lua de el nici Miliția, nici Securitatea!”
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Prezentatoarea TV generată cu AI e noua senzație a Ligii Campionilor. Costă o avere imaginile cu ea
recomandare pe bzi.ro
Schimbare uluitoare a Ioanei State! Cât a slăbit vedeta! – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Cum s-a afișat fiica Andreei Marin în America: Ce face Violeta Bănică în weekend
recomandare pe dailybusiness.ro
Criza de la CFR Călători se adânceşte! Circulaţia trenurilor companiei de stat ar putea fi întreruptă începând cu data de 7 octombrie
recomandare pe dailybusiness.ro
România va produce drone defensive împreună cu Ucraina pentru apărarea Flancului Estic al NATO
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop octombrie 2025. 4 zodii vor avea un nou început: schimbări majore în bani, relații, stil și casă
recomandare pe a1.ro
Când și de ce a renunțat Nicoleta Luciu la silicoane. Vedeta a slăbit, însă nu vrea să se oprească aici