Live acum Spynews TV (r)
Prime time 20:30/ Te cunosc de undeva!
Homepage » Monden » Showbiz intern » Gina Pistol și-a dorit să fie concurent în competiția Asia Express. Cum a ajuns, de fapt, prezentatoarea show-ului: ”Știam formate din străinătate”

Gina Pistol și-a dorit să fie concurent în competiția Asia Express. Cum a ajuns, de fapt, prezentatoarea show-ului: ”Știam formate din străinătate”

De Georgiana Prodan.
Publicat pe 21.10.2021 la 23:53 Actualizat pe 21.10.2021 la 23:53

Gina Pistol este, fără dar și poate, una dintre cele mai îndrăgite prezentatoare TV din România. Deocamdată, blondina este ocupată cu fiica ei, cu micuța Josephine, însă urmează să se întoarcă cât de curând pe micile ecrane, spre bucuria fanilor. Puțini știu, însă, că Gina Pistol ar fi vrut să fie concurent în competiția Asia Express.

Gina Pistol și-a dorit să fie concurent în competiția Asia Express

facebook

Gina Pistol a prezentat mai multe sezoane ale competiției Asia Express. Pentru că a născut, locul i-a fost ocupat de soția lui Răzvan Fodor, Irina Fodor. Cu toate acestea, puțini știu că, inițial, Gina Pistol a dorit să participe ca și concurent în competiție.

Gina Pistol și-a dorit să fie concurent în competiția Asia Express

În episodul 17 din Asia mai târziu, invitat special a fost chiar Gina Pistol, fosta prezentatoare a emisiunii Asia Express. Partenera de viață a lui Smiley a mărturisit că și-a dorit, de fapt, inițial, să participe în ipostaza de concurent în cel mai dur reality-show.

În cele 3 sezoane ale reality show-ului, Gina Pistol a devenit cea mai îndrăgită prezentatoare, atât de către concurenți, cât și de către telespectatori. Gina Pistol a dezvăluit că a auzit de competiția Asia Express în timp ce se afla la filmările pentru concursul Chefi la Cuțite.

”Hai să vă spun povestea acestui proiect. Eu când am auzit de Asia Express, am auzit ca potențial concurent, atunci filmam Chefi la cuțite. Eu știam formate din străinătate, chiar am vrut să patricip, dar mă frământa o întrebare: "Cu cine fac eu echipă?”, a povestit Gina Pistol.

Ce fel de coechipier și-ar fi dorit Gina Pistol la Asia Express

Gina Pistol a mai spus că, dacă ar fi plecat în competiția Asia Express, și-ar fi dorit un coechipier care să o completeze și să o calmeze, deoarece concursul înseamnă emoție, lacrimi, nervi, dar și tensiune.

"Este foarte important partenerul de joc, pentru că trebuie să fie un om care să te completeze și să te calmeze. Nu voiam o prințesă, iar dacă stau după una care stă să se aranjeze dimineața..... Eu sunt foarte punctuală, pun foarte multă pasiune în tot ceea ce fac, inclusiv atunci când mă cert”, a adăugat Gina Pistol.

Partenera de viață a lui Smiley a mărturisit că, ulterior, a dat câteva probe ca prezentatoare TV. Toată lumea s-a întrebat cum a început experiența ei din Asia Express, însă acum Gina Pistol a afirmat că este extrem de recunoscătoare pentru că a devenit prezentatoare și nu concurentă în emisiune.

Gina Pistol a mai subliniat faptul că în fiecare dimineață, la filmările pentru Asia Express, trebuia să se trezească în jurul orei 03:00 și că nu a fost atât de ușor, așa cum părea din fața micilor ecrane.

”Ai impresia că prezentatoarea ajunge acolo ca o zână, dar ziua mea începea pe la 3:30 - 4:00 dimineața. Eu ajungeam înaintea concurenților, aveam de tras cadre. Eu nu aveam timp mort, singurul timp mort era în mașină, când mă deplasam dintr-un loc în altul. Era foarte greu!", a spus Gina Pistol

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Gina Pistol și-a dorit să fie concurent în competiția Asia Express. Cum a ajuns, de fapt, prezentatoarea show-ului: ”Știam formate din străinătate”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Cuplurile și-au spus „adio” după bonfire. Cât de dificilă a fost despărțirea: „Nu m-am gândit vreodată că ajung aici”
  • Cuplurile și-au spus „adio” după bonfire
  • Cât de dificilă a fost despărțirea
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Ce limite și-au pus concurenții în relații. Peste ce nu vor putea trece: „Ne despărțim”
  • Ce limite și-au pus concurenții în relații
  • Peste ce nu vor putea trece
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Marius Avram și-a înșelat soția în trecut. Cum a aflat Maria de faptele bărbatului: „Ea a fost la noi în casă”
  • Marius Avram și-a înșelat soția în trecut
  • Cum a aflat Maria de faptele bărbatului
Showbiz intern
Cum se simte Bianca Pop în rolul de mamă. Fosta ispită de la Insula Iubirii a devenit mamă în urmă cu doi ani: „Adevărata fericire”
  • Cum se simte Bianca Pop în rolul de mamă
  • Fosta ispită de la Insula Iubirii a devenit mamă în urmă cu doi ani
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Bianca Dan și Marian Grozavu, detalii despre relația lor de trei ani. Cât de mult i-a afectat serviciul pe ei: „Țin de tine”
  • Bianca Dan și Marian Grozavu, detalii despre relația lor de trei ani
  • Cât de mult i-a afectat serviciul pe ei
Showbiz intern
Radu Vâlcan se uită la „Insula Iubirii” înconjurat de puicuțe! Cum îl găsește prima ediție a show-ului pe îndrăgitul prezentator | FOTO
  • Radu Vâlcan se uită la „Insula Iubirii” înconjurat de puicuțe!
  • Cum îl găsește prima ediție a show-ului pe îndrăgitul prezentator
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Un livrator indian a arătat cât a câştigat doar luna trecută. E aproape dublu faţă de salariul mediu
recomandare pe as.ro
Doar casa e 15 milioane de euro! Detalii incredibile despre averea românului care i-a cucerit pe arabi
Romania TV
Ada Galeș are cancer. Celebra actriță a fost operată: Încerc să îmi acopăr gaura dintre nas și gură pe care o am. Am ochii în lacrimi și mi-e frică
Romania TV
Incendiu violent la mall, peste 60 de persoane au murit. Imagini terribile de la locul tragediei FOTO şi VIDEO
recomandare pe antena3.ro
Ce bacşis a lăsat Jeff Bezos la hotelul de 5 stele de la Veneţia, după nunta anului cu Lauren Sanchez
recomandare pe antena3.ro
Crima din Mureș. Cea mai recentă fotografie a lui Emil Gânj, care e căutat de zece zile. Cum arată el acum
recomandare pe antena3.ro
Angajaţii din Guvern dezvăluie: Între 21.000 și 30.000 de lei costă în fiecare lună doar deplasarea unui demnitar
recomandare pe playtech.ro
Semnul făcut de Elena Udrea la ieşirea din penitenciar analizat abia acum! Mesajul este clar, nu este prima oară când face asta
recomandare pe playtech.ro
Nu a făcut infarct! Greşeala fatală a lui Felix Baumgartner, de faţă cu Mihaela Rădulescu, în zbor. Nici un începător nu greşeşte aşa
recomandare pe redactia.ro
Cine e Albert NBN, trapperul cu 6 clase care a înjurat România la Beach, Please. Concertul său a scandalizat întreaga țară
recomandare pe redactia.ro
Cine este tânăra ucisă de fostul iubit după ce i-a incendiat casa. Victima a fost rapită și în februarie de ucigaș
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția prezentatoarei TV, care are un iubit cu 11 ani mai tânăr, după ce a fost acuzată că e „vulgară”
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe dailybusiness.ro
Cum să slăbești dacă ai peste 50 de ani. Ce este și cum funcționează dieta inversă
recomandare pe dailybusiness.ro
Justin Timberlake a ajuns azi în România pentru concertul de la Electric Castle. Este însoțit de soția lui, Jessica Biel
recomandare pe Jurnalul.ro
România a pierdut jumătate de miliard de euro de când a interzis vânătoarea. Atacurile urșilor s-au înmulțit
recomandare pe a1.ro
Prima reacție a Mihaelei Rădulescu după moartea iubitului ei, Felix Baumgartner. Ce mesaj dureros a publicat în mediul online