Live acum Viaţa fără filtru (r)
Prime time 19:00 Meniu de vedeta - arome din Maroc
Homepage » Monden » Showbiz intern » I-a mai dat o șansă tatălui copilului ei, după ce a anunțat că urmează să se despartă! Vedeta, declarații exclusive despre împăcare: ”Nu vreau să fiu o mamă singură”

I-a mai dat o șansă tatălui copilului ei, după ce a anunțat că urmează să se despartă! Vedeta, declarații exclusive despre împăcare: ”Nu vreau să fiu o mamă singură”

De Razvan Paltin.
Publicat pe 18.01.2025 la 22:54 Actualizat pe 18.01.2025 la 22:54

După ce anunța că nu mai poate să rămână în relația cu tatăl copilului ei și că îi dă ultimatum în cazul în care nu se îndreaptă lucrurile, iată că acum situația se schimbă. Vedeta i-a mai dat o șansă bărbatului, iar cei doi s-au împăcat. Declarații exclusive!

În prag de sărbători, Gabriela Cristoiu făcea un anunț trist, la doar câteva luni de când devenise mămică. Bruneta era mai mult decât hotărâtă să pună punct relației cu tatăl copilului ei din cauza neînțelegerilor din ultima vreme.

În exclusivitate pentru Spynews.ro, Gabriela Cristoiu a vorbit atunci despre perioada grea pe care o traversează și mărturisea că nu e sprijinită de către partenerul ei așa cum și-ar fi dorit. Se spune că timpul însă le rezolvă pe toate, iar așa s-a întâmplat și în cazul lor.

I-a mai dat o șansă tatălui copilului ei, după ce anunța că ar urma să se despartă

Acum, Gabriela Cristoiu ne dezvăluie că lucrurile s-au schimbat, iar ea și tatăl copilului ei și-au mai dat o șansă în iubire și se pare că a înțeles unde a greșit.

”Tatăl copilului este bărbatul de care m-am îndrăgostit la prima vedere în urmă cu 3 ani de zile. De atunci am fost de nedespărțit, nu am stat nici 24h separați. Pentru mine a fost o schimbare foarte mare pentru ca eu nu am locuit niciodată cu un bărbat. Iar venirea celui mic pe lume mi a schimbat și mai mult prioritățile. Cine se gândește ca un copil vine și unește lucrurile mai mult între părinți se înșală. Nu este întotdeauna așa. Pe mine nopțile nedormite, grijile, vizitele la spital, sentimentul ca nu mai am timp să am grijă de mine și de relația mea m-au adus în pragul unei depresii din care cu greu am ieșit. Dar tatăl copilului îmi arată în fiecare zi ca mă iubește și face tot ce îi stă în putință pentru ca noi să fim bine”, a spus Gabriela Cristoiu pentru Spynews.ro.

Totodată, bruneta ne-a povestit că și-a adus aminte de vorbele pe care bunicii ei i le spuneau mereu și anume că dacă ceva nu merge, atunci trebuie reparat, nu aruncat, iar așa ar trebui să se întâmple și în relația cu partenerul.

Gabriela Cristoiu ne-a declarat că tatăl copilului ei a impresionat-o într-o dimineață, atunci când ea a început să plângă, iar el a mers și i-a cumpărat un buchet de flori și i-a spus cât de mult o iubește și că trebuie să rămână uniți și împreună pentru a-și crește copilului abia venit pe lume.

”I-am acordat o nouă sansa după ultimatumul pe care i l-am dat de sărbători. Eu știu de la bunicii mei ca dacă ceva nu merge, trebuie reparat, nu aruncat.

Am început să plâng într-o dimineață, iar atunci s-a dus să îmi cumpere un buchet de flori și când s a întors mi a spus să nu plec pentru ca avem o datorie pe această lume, să avem grijă de copilul nostru. Atunci am realizat ca trebuie să facem totul pentru el, pentru ca un copil nou născut are cea mai nevoie de noi. Cred ca întotdeauna poți să reinventezi dragostea și să îi dai o nouă formă.”, a mai spus ea.

Acum, bărbatul s-a schimbat radical și e foarte implicat

Șansa pe care i-a dat-o Gabriela Cristoiu partenerului ei a venit exact la momentul potrivit. Acum, vedeta dezvăluie că tatăl copilului ei e foarte implicat în creșterea celui mic, iar ea simte sprijinul pe care el i-l oferă.

Totodată, relația dintre cei doi s-a remediat în totalitate, iar Gabriela Cristoiu spune că au revenit la dragostea puternică pe care au avut-o la început, ceea ce o bucură foarte tare.

”De când i-am oferit această șansă, este foarte implicat în treburile casei, în creșterea copilului nostru, îl simt și mai apropiat de mine pentru ca a simțit ca relația noastră se pierde dacă nu depunem amândoi eforturi. Acum suntem ca la început, parcă ne redescoperim, am revenit la dragostea pe care am simțit o la început . A trebui să închid ochii la multe probleme, dar am reușit pentru ca este un bărbat care mă iubește și împreună cu el vreau să îl ajut pe cel mic să descopere viața, lumea. Nu îmi doresc să fiu o mamă singură”, a mai declarat Gabriela Cristoiu pentru Spynews.ro.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
I-a mai dat o șansă tatălui copilului ei, după ce a anunțat că urmează să se despartă! Vedeta, declarații exclusive despre împăcare: ”Nu vreau să fiu o mamă singură”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Marian Godină a fost blocat în tren! Panică printre pasageri: ”Nu știe nimeni nimic”
  • Marian Godină a rămas blocat în tren
  • Oamenii nu au primit nicio explicație
Showbiz intern
Nicole Cherry a trăit un șoc! I-au apărut primele fire albe de păr: "Se duc anii mei"
  • Nicole Cherry are fire albe de păr
  • Cum a reacționat artista când le-a observat
Emisiuni TV
Imagini savuroase! Cătălin Botezatu a cântat manele la un eveniment! A știut toate versurile
  • Cum se distrează Cătălin Botezatu
  • Designerul a fost filmat într-un moment rar
Emisiuni TV
Scandal uriaș la concertul lui Florin Salam! Managerul localului i-a smuls microfonul din mână și l-a înjurat: ”Toată lumea a încremenit”
  • Florin Salam a avut parte de un scandal halucinant
  • Managerul localului la care a cântat i-a creat probleme
Showbiz intern
Nick Rădoi, galant, din nou, cu soția lui llie Năstase. Gestul pe care milionarul l-a făcut față de Ioana Năstase
  • Ce gest a făcut Nick Rădoi față de Ioana Năstase
  • Milionarul continuă sa fie galant
Showbiz intern
Marius Niță are Covid a cincea oară! Prezentatorul TV nu a putut fi prezent în emisiune: ”Nu mă pot concentra”
  • Marius Niță are probleme de sănătate
  • Prezentatorul este nevoit să se izoleze în următoarele zile
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Reguli noi pentru şoferi: camere de monitorizare, radare fixe şi amenzi mai mari. De când cresc sancţiunile
recomandare pe as.ro
Cu ce se ocupă românii care l-au surclasat pe Ion Ţiriac în topul ierarhiei miliardarilor anunţat de americani
Romania TV
Suma URIAȘĂ pe care a dat-o Monica Bîrlădeanu pe rochia mini cu care a încins internetul. Un român de rând muncește o lună pe acești bani!
Romania TV
Off, ce veste tristă chiar în zi de sărbătoare! A murit ''actorul națiunii''. Fusese internat săptămâna trecută într-un spital din capitală, după ce se înecase cu mâncare
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Obiecte din casă care îți pot încetini internetul: ce să nu așezi lângă routerul Wi-Fi
recomandare pe playtech.ro
Cât va fi alocația pentru copii anul acesta. Anunţ de ultimă oră de la Guvern
recomandare pe redactia.ro
Reacția neașteptată a iubitului Rodicăi Stănoiu după ce femeia a fost deshumată la doar câteva zile de la înmormântare. Prima poză cu tânărul IUBARET
recomandare pe redactia.ro
Nicusot Dan , gest RAR la PARADA!! Nu s-a mai intamplat asta cu un presedinte in ultimii ani
recomandare pe Ciao.ro
ULTIMĂ ORĂ! Moment de panică, în direct, la Radio ZU! Morar, Buzdugan și Emma, evacuați de urgență
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Simona Halep a aruncat internetul în aer cu oferta de Revelion 2026! Românii nu au iertat-o!
recomandare pe bzi.ro
Denise Rifai a făcut furori la evenimentul Adinei Buzatu! Toate privirile au fost îndreptate către ea! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Partidul de guvernământ din Kosovo câștigă alegerile după mai multe luni de blocaj politic
recomandare pe dailybusiness.ro
Kremlinul: „Întreaga lume apreciază eforturile de pace ale președintelui Trump”
recomandare pe Jurnalul.ro
„Ghinion” pentru Traian Băsescu, înainte de Crăciun: Întoarcerea în casa de protocol, blocată de manevra juridică prin care și-a luat SPP-iștii înapoi
recomandare pe a1.ro
Tiago Oțil, fanul tatălui său. Cum a reacționat fiul lui Dani Oțil la evenimentul de vizionare a primului episod de Power Couple