Irinel Columbeanu, cu ochii în lacrimi, la doi ani de când fiica s-a mutat în SUA: ”Nu am mai văzut-o”
Irinel Columbeanu a apărut la TV cu ochii în lacrimi, la doi ani de când fiica sa s-a mutat în SUA, la mama sa, Monica Gabor.
- Irinel Columbeanu nu și-a mai văzut fiica.
- Irina s-a mutat în SUA, la mama sa.
Irinel Columbeanu și Monica Gabor s-au luptat, în 2011-2012, o perioadă lungă de timp pentru custodia fiicei lor, care, în cele din urmă a fost câștigată de afacerist. Astfel, până în urmă cu doi ani de zile, Irina a fost crescută de tatăl ei, asta până a ales să se mute la cea care i-a dat viață.
De doi ani de zile, viața fostului milionar s-a schimbat la 180 de grade. A ajuns la fundul sacului, dar a rămas și fără cea mai mare comoara sa, Irinuca, care acum trăiește visul american.
Irinel Columbeanu nu și-a mai văzut fiica plecată în SUA în urmă cu doi ani de zile
”Fiica mea este foarte bine și cred că va fi din ce în ce mai bine, pe măsura ce va crește. Nu am mai văzut-o de câteva zile, ne-am văzut virtual. Îmi este dor de ea. Este plecată de doi ani în America. De la vilă am luat doar un album foto cu Irina, ce are o mare valoare sentimentală”, a spus Irinel Columbeanu în cadrul unei emisiuni TV.
Însă, după ce s-a războit cu fosta soție, ba chiar și-au aruncat cuvinte grele, acum cei doi, Irinel și Monica, în grija căreia se afla fata lor, au dat totul uitării și au o relație normală, comunică și fac totul pentru ca Irina să ducă o viață perfectă.
”Acum vorbesc cu Monica doar despre Irina, avem o relație bună”, a mai adăugat fostul milionar de la Izvorani.