Iustina Loghin, cadou de lux de la Cornel Luchian! Ce i-a dăruit după ce a aflat că îl va face tată din nou
Publicat pe 17.02.2026 la 18:30 Actualizat pe 17.02.2026 la 18:30
Iustina Loghin și Cornel Luchian au aflat recent că urmează să devină părinți din nou și au sărbătorit acest moment special în Dubai. Fostul concurent de la Insula Iubirii i-a făcut soției sale un cadou de lux! Iată cum arată bijuteria!
- Cornel Luchian a demonstrat încă o dată că este un bărbat romantic
- Cum arată bijuteria de zeci de mii de euro pe care i-a dăruit-o Iustinei Loghin
Iustina Loghin și Cornel Luchian trec printr-o perioadă extrem de specială a vieții lor. În familia lor urmează să mai apară încă un bebeluș, astfel că bucuria pe care o simt cei doi este la cote maxime. Foștii concurenți de la Mireasa au făcut marele anunț de Ziua Îndrăgostiților, în timpul unei vacanțe în Dubai.
Iustina Loghin a fost răsfățată cu un cadou fabulos
De-a lungul relației cu Iustina Loghin, Cornel Luchian a demonstrat că este un bărbat romantic și generos. Fostul concurent de la Insula Iubirii a păstrat aceeași atitudine, pentru că recent i-a dăruit soției sale un ceas de la o firmă de lux.
Prețul bijuteriei pe care Iustina Loghin a primit-o variază în funcție de materialul din care este confecționat. În general, un astfel de model din oțel inoxidabil costă aproximativ 6.000 - 9.000 de euro. Dacă ceasul este din aur și diamante, prețul pentru un astfel de ceas pornește de la 20.000 de euro.
Iustina Loghin a postat o imagine cu bijuteria pe care a primit-o din partea lui Cornel Luchian. De asemenea, fosta concurentă de la Insula Iubirii a fost răsfățată cu mai multe buchete de flori de către soțul ei.
Cei doi se pregătesc ca familia lor să se mărească
Iustina Loghin și Cornel Luchian au o familie mare și frumoasă. Afaceristul are patru copii din fosta relație, iar alături de actuala soție are o fetiță, urmând ca în familia lor să mai apară încă un bebeluș.
Cei doi și-au cumpărat o casă mare, pe care au amenajat-o în ultimele luni. Iustina Loghin a făcut declarații la Spynews.ro despre cum decurge acest proces.
”Da, ne-am mutat la casa noastră. Nu este gata încă, mai avem de lucrat la ea cu un designer, dar vine greu totul, și mobila, și tot. Ne-am mutat de o săptămână. Este foarte frumos, ne-am dorit tare mult, doar că sunt așa, puțin supărată că nu e gata totul așa cum îmi doream eu. Clar, în câteva luni nu ai cum să termini o casă. Ne-am mișcat, oricum, destul de bine”, a spus Iustina pentru Spynews.ro.