Live acum
Prime time 20:30/ Te cunosc de undeva!
Homepage » Monden » Showbiz intern » Liviu Teodorescu și soția lui, Iulia, au fost diagnosticați cu noul coronavirus. Cum se simt cei doi: ”Stăm cu picioarele în apă cu sare” / FOTO

Liviu Teodorescu și soția lui, Iulia, au fost diagnosticați cu noul coronavirus. Cum se simt cei doi: ”Stăm cu picioarele în apă cu sare” / FOTO

De Georgiana Prodan.
Publicat pe 17.02.2022 la 12:43 Actualizat pe 17.02.2022 la 12:43

Sunt clipe destul de grele pentru cunoscutul artist și partenera sa de viață, Iulia. Cei doi au fost confirmați pozitiv cu noul coronavirus și au dat vestea cea tristă și pe rețelele de socializare. Iată cum se simt, de fapt, Liviu Teodorescu și soția lui și la ce truc apelează pentru a se simți mai bine!

Liviu Teodorescu și soția lui, Iulia, au fost diagnosticați cu noul coronavirus

instagram / Liviu Teodorescu

Formează unul dintre cele mai îndrăgite cupluri din lumea showbizului românesc, însă, cu toate acestea, sunt amândoi cât se poate de intimi și de reticenți atunci când vine vorba despre viața lor personală.

Liviu Teodorescu și Iulia au fost diagnosticați cu COVID

Liviu Teodorescu și Iulia nu au fost niciodată implicați în scandaluri sau discuții în contradictoriu care să țină primele pagini ale ziarelor mondene din România. Întotdeauna au vorbit despre dragostea neprețuită care îi leagă.

Astăzi, Liviu Teodorescu nu a mai postat o fotografie uimitoare cu el și cu cea de care este îndrăgostit nebunește, ci le-a dat o veste mai tristă fanilor. Amândoi au fost diagnosticați cu virusul SARS-CoV-2.

Liviu Teodorescu și Iulia s-au filmat în dormitor. Ei bine, nu este vorba despre ipostaze incendiare, ci le-au arătat fanilor cum amândoi țin picioarele în apă fierbinte cu sare, deci se pare că acesta este unul dintre trucurile la care apelează.

Primele declarații ale lui Liviu Teodorescu

Cunoscutul artist le-a mai spus fanilor că el și soția sa, Iulia, vor sta în următoarea săptămână acasă, deci iată că au parte și de o pauză bine-meritată, chiar dacă această pauză a venit fără voia lor.

Chiar și în aceste momente, Liviu Teodorescu a avut zâmbetul pe buze, semn că nu au o formă gravă de infectare cu COVID-19 și că se simt destul de bine, ba mai mult, preferă să fie optimiști indiferent de situație.

”Voiam să vă transmitem să aveți o săptămână minunată, pentru noi cu siguranță va fi, pentru că stăm acasă, că avem COVID, v-am pupat! Stăm cu picioarele în apă cu sare. Încercăm, pentru că am făcut-o prea fierbinte”, a spus Liviu Teodorescu pe Instagram.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Liviu Teodorescu și soția lui, Iulia, au fost diagnosticați cu noul coronavirus. Cum se simt cei doi: ”Stăm cu picioarele în apă cu sare” / FOTO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Cuplurile și-au spus „adio” după bonfire. Cât de dificilă a fost despărțirea: „Nu m-am gândit vreodată că ajung aici”
  • Cuplurile și-au spus „adio” după bonfire
  • Cât de dificilă a fost despărțirea
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Ce limite și-au pus concurenții în relații. Peste ce nu vor putea trece: „Ne despărțim”
  • Ce limite și-au pus concurenții în relații
  • Peste ce nu vor putea trece
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Marius Avram și-a înșelat soția în trecut. Cum a aflat Maria de faptele bărbatului: „Ea a fost la noi în casă”
  • Marius Avram și-a înșelat soția în trecut
  • Cum a aflat Maria de faptele bărbatului
Showbiz intern
Cum se simte Bianca Pop în rolul de mamă. Fosta ispită de la Insula Iubirii a devenit mamă în urmă cu doi ani: „Adevărata fericire”
  • Cum se simte Bianca Pop în rolul de mamă
  • Fosta ispită de la Insula Iubirii a devenit mamă în urmă cu doi ani
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Bianca Dan și Marian Grozavu, detalii despre relația lor de trei ani. Cât de mult i-a afectat serviciul pe ei: „Țin de tine”
  • Bianca Dan și Marian Grozavu, detalii despre relația lor de trei ani
  • Cât de mult i-a afectat serviciul pe ei
Showbiz intern
Radu Vâlcan se uită la „Insula Iubirii” înconjurat de puicuțe! Cum îl găsește prima ediție a show-ului pe îndrăgitul prezentator | FOTO
  • Radu Vâlcan se uită la „Insula Iubirii” înconjurat de puicuțe!
  • Cum îl găsește prima ediție a show-ului pe îndrăgitul prezentator
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Un livrator indian a arătat cât a câştigat doar luna trecută. E aproape dublu faţă de salariul mediu
recomandare pe as.ro
Doar casa e 15 milioane de euro! Detalii incredibile despre averea românului care i-a cucerit pe arabi
Romania TV
Ada Galeș are cancer. Celebra actriță a fost operată: Încerc să îmi acopăr gaura dintre nas și gură pe care o am. Am ochii în lacrimi și mi-e frică
Romania TV
Incendiu violent la mall, peste 60 de persoane au murit. Imagini terribile de la locul tragediei FOTO şi VIDEO
recomandare pe antena3.ro
Ce bacşis a lăsat Jeff Bezos la hotelul de 5 stele de la Veneţia, după nunta anului cu Lauren Sanchez
recomandare pe antena3.ro
Crima din Mureș. Cea mai recentă fotografie a lui Emil Gânj, care e căutat de zece zile. Cum arată el acum
recomandare pe antena3.ro
Angajaţii din Guvern dezvăluie: Între 21.000 și 30.000 de lei costă în fiecare lună doar deplasarea unui demnitar
recomandare pe playtech.ro
Semnul făcut de Elena Udrea la ieşirea din penitenciar analizat abia acum! Mesajul este clar, nu este prima oară când face asta
recomandare pe playtech.ro
Nu a făcut infarct! Greşeala fatală a lui Felix Baumgartner, de faţă cu Mihaela Rădulescu, în zbor. Nici un începător nu greşeşte aşa
recomandare pe redactia.ro
Cine e Albert NBN, trapperul cu 6 clase care a înjurat România la Beach, Please. Concertul său a scandalizat întreaga țară
recomandare pe redactia.ro
Cine este tânăra ucisă de fostul iubit după ce i-a incendiat casa. Victima a fost rapită și în februarie de ucigaș
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția prezentatoarei TV, care are un iubit cu 11 ani mai tânăr, după ce a fost acuzată că e „vulgară”
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe dailybusiness.ro
Cum să slăbești dacă ai peste 50 de ani. Ce este și cum funcționează dieta inversă
recomandare pe dailybusiness.ro
Justin Timberlake a ajuns azi în România pentru concertul de la Electric Castle. Este însoțit de soția lui, Jessica Biel
recomandare pe Jurnalul.ro
România a pierdut jumătate de miliard de euro de când a interzis vânătoarea. Atacurile urșilor s-au înmulțit
recomandare pe a1.ro
Prima reacție a Mihaelei Rădulescu după moartea iubitului ei, Felix Baumgartner. Ce mesaj dureros a publicat în mediul online