Live acum
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Loredana Groza a îmbrăcat cea mai sexy pijama. Jurata de la X Factor, cu sânii și posteriorul la vedere / FOTO

Loredana Groza a îmbrăcat cea mai sexy pijama. Jurata de la X Factor, cu sânii și posteriorul la vedere / FOTO

Publicat pe 23.01.2021 la 17:27 Actualizat pe 23.01.2021 la 17:27

Loredana Groza a încins, din nou, internetul, căci a îmbrăcat cea mai sexy pijama din dressing. Jurata de la ”X Factor” face mereu furori în mediul online, dar acum a apărut cu sânii voluptoși și posteriorul bombat la vedere, lucru care i-a înnebunit pe fani.

Loredana Groza a îmbrăcat cea mai sexy pijama

Arhiva

Loredana Groza nu mai are nevoie de nici o prezentare, căci anii petrecuți pe scenele țării și pe micul ecran au făcut-o să fie foarte cunoscută și apreciată. Însă, pe lângă talentul muzical și frumusețea divei este cea care i-a adus admiratori.

De-a lungul timpul, diva și-a obișnuit fanii cu tot felul de apariții extravagante, dar și sexy, însă, în ultima vreme acestea s-au înmulțit și au devenit din ce în ce mai provocatoare, semn că jurata de la ”X Factor”, deși ajunsă la 50 de ani, a căpătat și mai multă încredere în atuurile sale. Ce este drept, nici nu e de mirare. căci muncește din greu în sala de forță pentru a arăta ca trasă prin inel, putând oricând concura cu orice domnișoară de 20 de ani.

Loredana Groza, apariție sexy în pijama

Astfel, după ce și-a înnebunit fanii de pe rețelele de socializare cu fotografii de pe plajă, din ultima vacanță petrecută în Tulum, ridicând astfel gradele în termometre, acum, întoarsă în România, artista nu renunță la aparițiile provocatoare.

Deși este frig afară, cântăreață reușete să încălzească inima oricui cu postarările sale, lucru care s-a întâmplat și acum.

Pentru că este weekend, diva a dat fuga la munte, acolo unde s-a cazat într-o locație de lux, așa cum îi stă în fire. Însă, asta nu este tot. Înainte de a ieși pe pârtie, jurata de la Antena 1 a avut grijă să le facă fanilor ziua mai bună. Așa se face că, s-a fotografiat în oglindă purtând cea mai sexy pijama din dressing.

Cu sânii la vedere și posteriorul în prim-plan, Loredana Groza i-a făcut, din nou, pe admiratori să înroșească butonul de like, dar și să își exprimele gândurile.

”Cea mai frumoasă”, ”Ce invidioase mai sunt fetele pe corpul tău sexy”, ”Splendidă”, ”Ești frumoasă și senzuală”, acestea sunt doar câteva dintre reacțiile fanilor ce o urmăresc pe rețelele de socializare și au norocul să o vadă în cele mai provocatoare ipostaze.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Loredana Groza a îmbrăcat cea mai sexy pijama. Jurata de la X Factor, cu sânii și posteriorul la vedere / FOTO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
„Taxă pe cearceaf” pe litoralul românesc! Ce sumă au scos românii din buzunare pentru a sta la plajă
  • „Taxă pe cearceaf” pe litoralul românesc!
  • Ce sumă au scos românii din buzunare pentru a sta la plajă
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Cristi și Marius, dispută din cauza date-urilor cu Naba. Ce reproșuri și-au adus concurenții: „Nu știi ce se întâmplă”
  • Cristi și Marius, dispută din cauza date-urilor cu Naba
  • Ce reproșuri și-au adus concurenții
Stiri interne
Comisarul-șef prins beat și drogat la volan a comis-o din nou | Detalii exclusive
  • Comisarul-șef de la Poliția de Frontieră prins drogat la volan a pierdut procesul cu Poliția Rutieră
  • El a fost prins iar încălcând legea
  • Emil Bodnăraș a ratat definitiv ocazia de a scăpa de sancțiune
Emisiuni TV
Insula Iubirii. George, nemulțumit de condițiile din vilă. Ce ispită a fost refuzată când voia să-l ajute: „Nu sunt genul meu”
  • Insula Iubirii. George, nemulțumit de condițiile din vilă
  • Ce ispită a fost refuzată când voia să-l ajute
Stiri interne
Cui i-a spus Ion Iliescu „Măi, animalule” și ce l-a făcut să-și piardă cumpătul
  • Ion Iliescu și momentul tensionat din 1990
  • Cui i-a adresat fostul președinte cuvintele „Măi, animalule”
Stiri interne
Judecătoarea care a eliberat doi criminali în serie condamnați pe viață s-a pensionat brusc | Cât încasează lunar!
  • Judecătoarea care a eliberat doi criminali în serie, iar unul dintre ei a comis o nouă faptă, cu ajutorul ei, s-a pensionat
  • Inspecția Judiciară a decis că Mihaela Popescu era un magistrat desăvârșit
  • Fosta șefă a Tribunalului Mehedinți a agonisit o avere uriașă, iar acum are o pensie pe măsura eforturilor depuse în cariera de magistrat
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Şofer din Bucureşti, filmat cum vrea să le dea o lecţie pietonilor care trec pe roşu şi accelerează spre ei
recomandare pe as.ro
Milionarul român cu trei pensii, dezvăluiri şocante! Ce s-a întâmplat în biroul său: “Nu e bine să mă apuc acum să vorbesc”
Romania TV
Bogdan de la Ploiești, dezvăluiri cutremurătoare despre problemele pe care le are cu copiii lui, ”Mi-a rupt sufletul în mine!”
Romania TV
Ada Galeș are cancer. Celebra actriță a fost operată: Încerc să îmi acopăr gaura dintre nas și gură pe care o am. Am ochii în lacrimi și mi-e frică
recomandare pe antena3.ro
O femeie a căutat numele soțului ei pe internet și a făcut o descoperire teribilă, care a dus la arestarea lui
recomandare pe antena3.ro
Șeful ucigașului din Teleorman a vorbit cu el chiar după crimă. Mărturia uluitoare a patronului: „A zis că așa trebuia să facă de mult”
recomandare pe antena3.ro
Alertă în Grecia după ce o turistă a dispărut de pe șezlongul de pe plajă. Soțul ei era alături, dar dormea
recomandare pe playtech.ro
Ai voie să ții câinele în curte și să nu fie legat? Ce spune legea în România
recomandare pe playtech.ro
Secretul unei supe de pui ca la bunica. Ce ingredient adaugă moldovencele la final pentru un gust mai bogat
recomandare pe redactia.ro
Suma neașteptată pe care David Popovici o încasează după aurul mondial la natație
recomandare pe redactia.ro
Detaliul care schimbă totul în cazul morții lui Felix Baumgartner. Ce s-a descoperit pe camera video a austriacului
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția prezentatoarei TV, care are un iubit cu 11 ani mai tânăr, după ce a fost acuzată că e „vulgară”
recomandare pe bzi.ro
Medicul care a încercat să-l salveze pe Felix Baumgartner rupe tăcerea. „S-a prăbușit ca o rachetă”
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe dailybusiness.ro
Scandal la SJU Satu Mare. Mâncarea pacienților declanșează un conflict de proporții cu Ministrul Sănătății
recomandare pe dailybusiness.ro
„Ești ceea ce le servești pacienților tăi”. Alexandru Rogobete critică dur mâncarea din spitale
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscopul dragostei, 5-10 august 2025: Relații la răscruce! Luna Plină și Marte aduc furtuni emoționale
recomandare pe a1.ro
Detalii neașteptate dezvăluite de Francesa de la Insula Iubirii despre părinții ei. „M-a făcut la 71 ani”