Maria de la Insula Iubirii nu vede cu ochiul stâng! Concurenta, primele declarații despre problemele pe care le are
Publicat pe 10.08.2025 la 16:36 Actualizat pe 10.08.2025 la 16:36
Maria Avram de la Insula Iubirii a împărtășit cu fanii, pentru prima dată, o problemă de sănătate cu care se confruntă. Concurenta din sezonul 9 a declarat că nu vede cu ochiul stâng absolut deloc. Maria de la Insula Iubirii a declarat că poartă ochelari.
- Maria de la Insula Iubirii a făcut declarații despre problemele de sănătate
- Nimeni nu a știut acest lucru despre ea
Maria și Marius Avram sunt singurul cuplu căsătorit de la Insula Iubirii și au venit în emisiune pentru a-și supune căsnicia celui mai dur test al tentației. Cei doi au mai trecut printr-un episod de infidelitate, când Marius Avram și-a înșelat soția.
Maria de la Insula Iubirii a dezvăluit că nu vede deloc cu ochiul stâng
Maria și Marius Avram formează un cuplu de mulți ani, iar fanii le urmăresc fiecare mișcare la Insula Iubirii. Concurenta a atras atenția datorită personalității pe care o are, iar fanii și-au dorit să o cunoască mai bine.
Așadar, Maria Avram le-a răspuns fanilor ei la o serie de întrebări personale, despre ceea ce nu s-a văzut la Insula Iubirii. Concurenta a mărturisit că are o problemă de la naștere, motiv pentru care nu vede cu ochiul stâng deloc.
”Nu am lentile de vedere, nu văd cu ochiul stâng absolut deloc, dar port ochelari. Nu văd cu ochiul stâng, așa m-am născut, sunt născută prematur și cumva am avut această problemă încă de mică”, a mai mărturisit Maria, în live-ul de pe TikTok.
Concurenta și-a văzut soțul în ipostaze neașteptate
Maria Avram a trecut prin momente dificile la Insula Iubirii, după ce și-a văzut soțul în ipostaze surprinzătoare alături de ispite. Concurenta a avut lacrimi în ochi și a surprins-o în mod neplăcut comportamentul pe care l-a avut Marius Avram.
”Observ că s-a apropiat foarte mult de Oana. (...) Au fost destul de multe lucruri care m-au deranjat. Au fost destul de multe atingeri, chiar a luat-o în brațe în timp ce dansau de mână. Eu nu am luat pe nimeni de mână, la dans, până în momentul de față. Oricum, pare destul de diferit, și nu îmi dau seama ce se întâmplă cu el. În primul rând, el nu dansează, un lucru care sunt puțin surprinsă, noi dacă mergem undeva împreună trag foarte mult de el să danseze. (...) Cu Naba se simțea mai copilăros, cu Oana îl văd mai emoționat. Poate să fie o atracție fizică", a spus Maria Avram.