Marisa Paloma, vacanță de coșmar! După ce a avut probleme cu zborurile, influencerița a primit o altă lovitură: fiica ei s-a îmbolnăvit
Publicat pe 20.09.2025 la 15:04 Actualizat pe 20.09.2025 la 15:04
Marisa Paloma a avut parte de o vacanță de coșmar! Influencerița a pornit în călătorie cu stângul. După ce a avut probleme cu zborurile, Marisa Paloma a primit o altă lovitură: fiica ei s-a îmbolnăvit și a trecut prin dureri severe.
- Marisa Paloma a împărtășit experiența de coșmar de care a avut parte
- Influencerița a trecut prin momente dificile
Marisa Paloma a plecat în vacanță alături de soțul și de fiica lor. Deși au la activ multe vacanțe și experiență în acest domeniu, nimeni nu se aștepta la ceea ce a urmat. De la zboruri anulate, până la durerile groaznice prin care a trecut fetița lor, cei doi le-au experimentat pe toate.
Marisa Paloma a avut parte de o experiență de coșmar pe drumul spre Grecia
Marisa Paloma este transparentă cu comunitatea de fani pe care o are pe rețelele de socializare, iar cei care o urmăresc s-au obișnuit cu acest lucru. Influencerița împărtășește toate momentele prin care trece. De această dată, însă, veștile pe care le-a avut nu au fost deloc bune.
Influencerița a trecut printr-o experiență neplăcută în aeroport. După ce a pierdut un zbor, a cumpărat alte bilete de avion, însă în timp ce se afla în aeronavă, fiica ei s-a confruntat cu dureri mari de urechi. Marisa Paloma a mărturisit că a fost vorba despre o otită, care i s-a declanșat după o viroză, iar presiunea din avion a contribuit la acest lucru.
”Prima oară când am pierdut un avion… și n-a fost singurul șoc al călătoriei. ✈️
Credeam că plecăm miercuri, dar zborul era marți. Așa am ratat singurul zbor direct spre Mitilini, și ăsta a fost doar începutul… Am luat rapid alte bilete, cu escală în Atena.Dar adevărata provocare abia atunci a început. În timpul zborului, Iris a început să plângă de durere, o otită instalată după viroza din zilele trecute și accentuată de presiunea din avion. Era prima oară când chiar ne-am speriat”, a declarat Marisa Paloma, pe rețelele de socializare.
Influencerița a căutat medicamente de urgență în Atena
După ce a aterizat pe aeroportul unde avea loc escala, Marisa paloma a ieșit din aeroport în goana după farmacii. Influencerița a căutat medicamente pe care să i le administreze fetiței sale, pentru a-i diminua durerile pe care le avea. În tot acest timp, fetița ei a rămas în grija tatălui, în aeroport.
”Ajunși în Atena, cu doar o oră până la următorul zbor, am ieșit contra-cronometru să caut o farmacie, Liviu a rămas cu cu Iris în brațe, încercând să o calmeze și să o distragă cumva, să mai uite de durere”, a declarat Marisa Paloma.