Live acum
Prime time 20:30/ Te cunosc de undeva!
Homepage » Monden » Showbiz intern » Maximilian a refuzat ajutorul tuturor pentru înmormântarea lui Marcel Toader: "A vrut să se descurce singur"

Maximilian a refuzat ajutorul tuturor pentru înmormântarea lui Marcel Toader: "A vrut să se descurce singur"

Publicat pe 07.08.2019 la 14:20 Actualizat pe 07.08.2019 la 14:45

Maximilian, fiul lui Marcel Toader, a refuzat ajutorul tuturor pentru înmormântarea tatălui său. Tânărul a vrut săs e descurce singur şi a reuşit acest lucru. Fina lor, Diana Bişinicu, a vorbit despre atitudinea lui în aceste zile grele. 

Maximilian a refuzat ajutorul tuturor pentru înmormântarea lui Marcel Toader: "A vrut să se descurce singur"

Facebook

Maximilian, fiul lui Marcel Toader, a refuzat ajutorul tuturor pentru înmormântarea tatălui său. Tânărul a vrut săs e descurce singur şi a reuşit acest lucru. Fina lor, Diana Bişinicu, a vorbit despre atitudinea lui în aceste zile grele.

Maximilian Toader trece printr-o perioadă extrem de grea, după ce şi-a pierdut tatăl. Chiar şi aşa, vrea să îl facă mândru pe Marcel Toader şi face faţă durerii. Diana Bişinicu a povestit cum a refuzat ajutorul oamenilor şi s-a ocupat singur de înmormântarea tatălui său.

"Ce relaţie frumoasă, Max este ceea ce vedeţi astăzi. L-am sunat într-una să-l întreb dacă are nevoie de ceva. Nu a vrut ajutorul nimănui, a vrut să se descurce singur. Această calitate i-a oferit-o naşul. Sunt fericită să ştiu că naşul meu a lăsat în urma lui tot ceea ce avea el mai bun", a spus Diana Bişinicu despre Maximilian.

În articolul
Maximilian a refuzat ajutorul tuturor pentru înmormântarea lui Marcel Toader: "A vrut să se descurce singur"
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Liviu Vârciu s-a trezit cu mașina lovită. Cât de avariat este bolidul prezentatorului TV: „Un bilet puteai să lași”
  • Liviu Vârciu s-a trezit cu mașina lovită
  • Cât de avariat este bolidul prezentatorului TV
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Ce alegeri au făcut ispitele. Cine sunt concurenții care au primit ghirlandele de aur: „Nu este o amenințare”
  • Ce alegeri au făcut ispitele
  • Cine sunt concurenții care au primit ghirlandele de aur
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Surpriză la gala de prezentare a ispitelor. Două apariții neașteptate au aprins atmosfera: „M-am întors”
  • Surpriză la gala de prezentare a ispitelor
  • Două apariții neașteptate au aprins atmosfera
Emisiuni TV
Insula Iubirii. Claudiu Borca, la un pas de moarte într-un accident rutier! Ce premoniție a avut în acea zi fatidică: „Nu le vedea să creadă că trăim”
  • Claudiu Borca, la un pas de moarte într-un accident rutier!
  • Ce premoniție a avut în acea zi fatidică
Showbiz international
Doliu în industria muzicală internațională! Ozzy Osbourne a murit la 76 de ani
  • Doliu în industria muzicală internațională
  • Ozzy Osbourne a murit la 76 de ani
Showbiz intern
Cum o mai cheamă pe Mara Bănică. Prenumele pe care nu multă lume îl cunoaște
  • Cum o mai cheamă pe Mara Bănică
  • Prenumele pe care nu multă lume îl cunoaște
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Un livrator indian a arătat cât a câştigat doar luna trecută. E aproape dublu faţă de salariul mediu
recomandare pe as.ro
Doar casa e 15 milioane de euro! Detalii incredibile despre averea românului care i-a cucerit pe arabi
Romania TV
Ada Galeș are cancer. Celebra actriță a fost operată: Încerc să îmi acopăr gaura dintre nas și gură pe care o am. Am ochii în lacrimi și mi-e frică
Romania TV
Incendiu violent la mall, peste 60 de persoane au murit. Imagini terribile de la locul tragediei FOTO şi VIDEO
recomandare pe antena3.ro
Ce bacşis a lăsat Jeff Bezos la hotelul de 5 stele de la Veneţia, după nunta anului cu Lauren Sanchez
recomandare pe antena3.ro
Crima din Mureș. Cea mai recentă fotografie a lui Emil Gânj, care e căutat de zece zile. Cum arată el acum
recomandare pe antena3.ro
Angajaţii din Guvern dezvăluie: Între 21.000 și 30.000 de lei costă în fiecare lună doar deplasarea unui demnitar
recomandare pe playtech.ro
Semnul făcut de Elena Udrea la ieşirea din penitenciar analizat abia acum! Mesajul este clar, nu este prima oară când face asta
recomandare pe playtech.ro
Nu a făcut infarct! Greşeala fatală a lui Felix Baumgartner, de faţă cu Mihaela Rădulescu, în zbor. Nici un începător nu greşeşte aşa
recomandare pe redactia.ro
Cine e Albert NBN, trapperul cu 6 clase care a înjurat România la Beach, Please. Concertul său a scandalizat întreaga țară
recomandare pe redactia.ro
Cine este tânăra ucisă de fostul iubit după ce i-a incendiat casa. Victima a fost rapită și în februarie de ucigaș
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția prezentatoarei TV, care are un iubit cu 11 ani mai tânăr, după ce a fost acuzată că e „vulgară”
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe dailybusiness.ro
Cum să slăbești dacă ai peste 50 de ani. Ce este și cum funcționează dieta inversă
recomandare pe dailybusiness.ro
Justin Timberlake a ajuns azi în România pentru concertul de la Electric Castle. Este însoțit de soția lui, Jessica Biel
recomandare pe Jurnalul.ro
România a pierdut jumătate de miliard de euro de când a interzis vânătoarea. Atacurile urșilor s-au înmulțit
recomandare pe a1.ro
Prima reacție a Mihaelei Rădulescu după moartea iubitului ei, Felix Baumgartner. Ce mesaj dureros a publicat în mediul online