Live acum Viaţa fără filtru (r)
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » O altă vedetă de la noi dată în judecată pentru cadourile primite! Cu ce probleme se confruntă Naba Salem:" A venit peste mine"

O altă vedetă de la noi dată în judecată pentru cadourile primite! Cu ce probleme se confruntă Naba Salem:" A venit peste mine"

De Denisa Biță.
Publicat pe 25.09.2023 la 23:30 Actualizat pe 25.09.2023 la 23:30

Naba Salem a fost dată în judecată pentru cadourile primite în timpul relației. Bruneta suține că este terorizată, atât ea, cât și familia ei, după ce a decis să pună punct idilei. Mai mult, primește vizite neașteptate, la ușa apartamentului său.

Naba Salem a trecut din nou prin momente de groază! După ce s-a despărțit cu ajutorul poliției de fostul logodnic, un alt bărbat a vrut să se arunce împreună cu ea de la balcon, acum, vedeta trece din nou prin clipe de coșmar. Mai mult, este acționată în judecată.

Dată în judecată pentru cadourile primite! Cu ce probleme se confruntă Naba Salem

Problemele se țin lanț de Naba Salem! După ce a trecut prin relații toxice, a ajuns la poliție și la spital, bruneta a decis să "schimbe macazul". Astfel a încercat să aibă o relație cu o femeie, însă nici de această dată, lucrurile nu au mers conform planului.

Naba Salem s-a trezit acționată în judecată de cea care, la un moment dat, i-a fost alături. Pe portalul instanțelor apare un proces care are ca obiect: "Pretenții 1000 euro". Reporterii Spynews.ro, au stat de vorbă cu vedeta și au aflat cum s-a ajuns la această situație.

"După toate dezamăgirile, am încercat să am o relație cu o fată. Mi-a făcut cadouri, m-a ajutat, însă nu ne-am înțeles și am rupt legătura. Insista să fie doar ea în viața mea, era posesivă. După ce i-am dat block și am rugat-o să își vada de viața ei, a început să mă terorizeze. A venit la mine la ușă, voia să ne împăcam. Ear însoțită de doi bărbați. Am mesaje de la ei, în care comfirmă că i-a luat cu ea, spunându-le că îmi este teamă de ea.", a declarat Naba Salem pentru Spynews.ro

Mai mult decât atât, bruneta suține că femeia i-a implicat și familia, terorizându-l pe fratele ei. Cât despre pretențiile pe care aceasta le-a exprimat în instanță, Naba spune că are dovezi în care fosta parteneră, spune că nu îi datorează nimic.

"Mi-a terorizat familia, m-a jignit, fratele meu are dovezi. Ea face drame, i-a spus fratelui meu că nu îi datorez nimic. M-a acționat în instanță pentru a mă intimida. Nu am rezistat, era prea posesivă, se certata cu mine pe motiv că vorbesc cu altcineva la telefon. Mi-a trimis poză când era la mine la ușă. Eram cu un prieten în casă și nu am deschis.", a mai declarat bruneta

Cât despre fosta relație, Naba a dezvăluit că a fost agresată de fostul iubit în nenumărate rânduri, fapt care a dus la pierderea sarcinii gemelare la 17 săptămâni, în trimestru 2 de sarcină. Din cauza bătailor a ajuns sa fie internată în spital. Bruneta a avut nevoie de spitalizare pentru a-și trata rănile și hemoragia, iar oamenii legii au emis un ordin de restricție împotriva logodnicului.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
O altă vedetă de la noi dată în judecată pentru cadourile primite! Cu ce probleme se confruntă Naba Salem:" A venit peste mine"
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Asia Express sezonul 8, 27 octombrie 2025. Prima echipă care a primit biletele către Coreea de Sud. Concurenții au primit vestea cea mare
  • Ce echipă a primit biletul spre Coreea de Sud
  • Concurenții se pregătesc de marea finală a sezonului 8
Showbiz intern
Bogdan de la Ploiești a recunoscut totul despre viața amoroasă, pe scenă, în fața fanilor: ”Niciodată nu mi-aș fi permis să vă mint”
  • Bogdan de la Ploiești a făcut confesiuni pe scenă
  • Artistul a vorbit despre cel mai mediatizat subiect
Emisiuni TV
Oana Lis s-a pus pe slăbit! Soția lui Viorel Lis a izbucnit în lacrimi în a doua săptămână de dietă. Câte kilograme vrea "să dea jos"
  • Oana Lis vrea să slăbească
  • A plâns în a doua săptămâna de dietă
Stiri internationale
Cutremur de 6,1 grade în vestul Turciei! S-a resimțit inclusiv aproape de România
  • Cutremur puternic în Turcia
  • Seisemul a zguduit inclusiv orașele Istanbul și Izmir
Emisiuni TV
Claudia Puican și Armin Nicoară, ultimele pregătiri înainte de marele eveniment! Nunta anului va avea loc marți, 28 octombrie: "Am plâns..."
  • Claudia Puican și Armin Nicoară se căsătoresc mâine
  • Peste 1.000 de oameni sunt invitați
  • Cum decurg ultimele pregătiri
Emisiuni TV
Asia Express sezonul 8, 27 octombrie 2025. Irina Fodor, surpriză emoționantă! Prezentatoarea TV a plâns când a citit
  • Irina Fodor a primit o scrisoare care a emoționat-o până la lacrimi
  • Prezentatoarea TV nu se aștepta să aibă parte de o surpriză
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Bianka şi Tony, găsiţi morţi unul lângă altul într-o maşină. Se ştiau din copilărie şi aveau planuri de viitor
recomandare pe as.ro
“M-a bufnit plânsul şi am plecat”. Momentul în care Gigi Becali a cedat la sfinţirea Catedralei Mântuirii Neamului
Romania TV
Cine este angajatul la stat din România, fost electrician, care are un salariu DUBLU faţă de Nicușor Dan: Poate președintele nu e plătit suficient
Romania TV
Ozana Barabancea nervoasă, după ce fanii i-au spus că seamănă cu o păpușă de ceară, că își editează pozele: Dacă m-ați vedea în realitate, ați înghiți în sec, amărâtelor, coțohârlelor!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Unde trebuie amplasat gardul? Care este limita de proprietate
recomandare pe playtech.ro
Cât ar trebui să fie umiditatea ideală în casă: valorile recomandate de specialiști pentru un aer sănătos
recomandare pe redactia.ro
Durere fără margini în familia fraților Pian. Ce s-a întâmplat cu doar câteva zile înainte de moartea mamei lor
recomandare pe redactia.ro
Trei ceasuri rele pentru o zodie marți. Va suferi teribil
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Irina Columbeanu le răspunde dur celor care o acuză că nu-și ajută tatăl: „Niște frustrați, nu avem ce discuta!“
recomandare pe bzi.ro
Alina Pușcău, secretul siluetei de invidiat, la 43 de ani! Face asta de patru ori! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Cea mai ieftină chirie din România este de 500 de lei/ lunar. În ce oraș se află garsoniera
recomandare pe dailybusiness.ro
Încă un trend ucigaş ia amploare în mediul online. „Mukbang”, fascinaţia pentru cantităţile uriaşe de mâncare
recomandare pe Jurnalul.ro
Cea mai potrivită carieră, în funcție de luna nașterii
recomandare pe a1.ro
Carmen Brumă a întors toate capetele la un eveniment de la Palatul Parlamentului. Detaliul care i-a pus în evidență silueta