Live acum XNS
Prime time 19:00 Petrecem in familie
Homepage » Monden » Showbiz intern » Obiceiul de la care Roxana Ciuhulescu nu se abate nici în vacanță. Vedeta a plecat în Egipt cu familia sa: ”Distracția continuă”

Obiceiul de la care Roxana Ciuhulescu nu se abate nici în vacanță. Vedeta a plecat în Egipt cu familia sa: ”Distracția continuă”

Publicat pe 11.04.2024 la 20:59 Actualizat pe 11.04.2024 la 21:01

Roxana Ciuhulescu și familia ei au plecat într-o vacanță de vis. Vedeta a ales o destinație superbă, unde vremea este perfectă pentru a sta la plajă și a intra în apa mării. Totuși, de la un obicei nu s-a dezis și îl practică constant. Iată despre ce este vorba!

Roxana Ciuhulescu a ales o destinație ideală pentru vacanță

Facebook

Roxana Ciuhulescu și-a luat familia și a plecat departe de România pentru a se relaxa. Vedeta a ales o destinație populară printr-o conaționalii săi și anume Egipt. Deși petrece timp de calitate, stând într-un resort exclusivist, de la un obicei nu a renunțat deloc și îl practică zilnic.

Roxana Ciuhulescu, în vacanță cu familia

Roxana Ciuhulescu și soțul ei, Silviu Bulugoiu au decis să plece într-o vacanță de vis. Destinația este una ideală, având o mulțime de lucruri de explorat, iar serviciile sunt des lăudate. Alături de copii, vedeta a optat pentru Hurghada, Egipt, fiind un resort exclusivist.

Au decis să aibă pachet all inclusive, unde vor avea parte de mâncare delicioasă și multă relaxare. Încă din prima zi, Roxana Ciuhulescu a recunoscut că toți au stat la plajă și nu au făcut nimic altceva. Au reușit să-și încarce bateriile și s-au bucurat de momente frumoase în familie. A avut cuvinte de laudă pentru complexul în care s-a cazat, spunând cât de spațioase sunt camerele, iar paturile confortabile.

„Am decis să fugim spre relaxare, soare și căldură. De data asta am ales o țară nouă pentru noi: Egipt. Am citit și am auzit atâtea păreri bune încât am zis că aici trebuie să ne refugiem pentru cel puțin o săptămână.

În prima zi am stat ca țestoasele la plajă fără să facem nimic, să ne încărcăm bateriile. Din cea de-a doua zi, am început să descoperim locul ăsta minunat. Fie că mergi în luna de miere, fie că vrei să vii în familie extinsă, ai toate facilitățile. Camerele sunt mari, spațioase, iar paturile primitoare și confortabile.

Ai câteva opțiuni de restaurante, de la meniu mediteraneean până la grill, iar mâncarea este delicioasă. Cred că vom veni și cu câteva kg în plus, mai ales că am optat pentru meniu în sistem all inclusive”, a povestit Roxana Ciuhulescu pe rețelele de socializare.

Roxana Ciuhulescu nu renunță la sport

Roxana Ciuhulescu este o iubitoare a sportului și toată lumea poate să confirme. Vedeta pune preț pe mișcare chiar și în vacanță, deși își dă timp și pentru relaxare. Mărturisește că are o mulțime de variante, precum aerobic, dans, volei sau yoga. Indiferent de câte planuri își fac pentru o zi, pune accent pe câteva minute de mișcare.

„Mișcarea înseamnă viață, sportul înseamnă sănătate! Iubesc să mă antrenez și indiferent cât de ocupată aș fi, am mereu motivația de a face sport! (...) Ai multe variante să arzi caloriile și în vacanță, au aici și cel puțin 3 clase de sport/zi, de la aqua aerobic, dance, yoga sau chiar beach voley. Distracția continuă și cu toboganele pentru copii sau adulți, dar și cu barul de noapte. Mai scriu zilele următoare despre aventura din Egipt. Ne bucurăm din inimă de această vacanță și sper să rămână una dintre cele mai frumoase experiențe din viața noastră”, a mai adăugat Roxana Ciuhulescu.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Obiceiul de la care Roxana Ciuhulescu nu se abate nici în vacanță. Vedeta a plecat în Egipt cu familia sa: ”Distracția continuă”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Cum arată rochia de mireasă a Ellei Vișan! Fosta concurentă de la Insula Iubirii avea totul pregătit | FOTO
  • Cum ar fi arătat Ella Vișan în rochie de mireasă
  • Fosta concurentă era pregătită de nuntă
Emisiuni TV
Marian Vanghelie, primele declarații după ce Oana Mizil a obținut ordin de protecție împotriva lui: ”Se pot face abuzuri”
  • Ce intenții are Marian Vanghelie, după ce Oana Mizil a obținut ordin de protecție împotriva lui
  • Politicianul nu se dă bătut
Showbiz intern
Mira a intonat imnul național la meciul România – Canada! Moment solemn pe Arena Națională | VIDEO
  • Meciul România - Canada a început cu un moment spectaculos
  • Mira a întonat imnul național
Showbiz intern
Artista care trebuia să cânte la nunta Ellei Vișan cu Andrei Lemnaru, de la Insula Iubirii, dezvăluiri explozive despre cei doi: ”Sper că s-a lămurit”
  • Ce a declarat artista care trebuia să cânte la nunta Ellei Vișan și a lui Andrei Lemnaru despre eveniment
  • Când a fost anulat, de fapt
Emisiuni TV
Mireasa – Capriciile Iubirii. Costina a dezmințit toate zvonurile controversate despre ea! Ce spune despre traficul de droguri
  • Costina a primit imagini cu toate bârfele despre ea, de când este la Mireasa
  • Cum a reacționat concurenta
Showbiz intern
Geanina Ilieș, apariție spectaculoasă la un eveniment de clasă! Prezentatoarea Știrilor Antena Stars, răvășitoare | GALERIE FOTO
  • Geanina Ilieș a avut o apariție răvășitoare
  • Prezentatoarea Știrilor Antena Stars a purtat o ținută superbă
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Un bărbat din Prahova şi-a bătut amanta şi apoi a dat cu maşina peste ea. Poliţiştii au identificat agresorul
recomandare pe as.ro
Dieta care îl ţine pe Gigi Becali în formă maximă. Ce mănâncă milionarul zi de zi
Romania TV
Mara Bănică arată trăsnet la 50 de ani. Vedeta a slăbit 20 de kilograme, după Asia Express. Ce DIETĂ a ținut: Este foarte simplă
Romania TV
Cât costă o noapte de cazare la hotelul lui Radu Mazăre din Madagascar
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Micul ban care era în orice buzunar la finalul anilor ’90 se vinde acum cu mii de lei. Tu mai ai moneda de 500 de lei?
recomandare pe playtech.ro
Tichete de energie. Cum obții ajutorul financiar de la stat. Cum depui cererea online
recomandare pe redactia.ro
Ce trebuie să pui sub pernă în noaptea Tăierii Capului Sfântului Ioan Botezătorul pentru a avea parte de împliniri pe toate planurile
recomandare pe redactia.ro
Cine este milionarul român care și-a pus în cavou calculator și aer condiționat.  De ce a făcut acest lucru
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. „Femeie, ești normală?”. Cea mai frumoasă jurnalistă TV a apărut într-o rochie transparentă la ziua de naștere a fiicei de 2 ani
recomandare pe bzi.ro
Lora a făcut senzație pe plajă, la 43 de ani! Costumul de baie minuscul și poziţiile provocatoare au atras multe priviri! – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Fotbalistul Alex Florin Macarencu, acuzat de producerea unui accident mortal în Constanța. Acesta ar fi fost băut și drogat și ar fi fugit de la locul faptei
recomandare pe dailybusiness.ro
Români jefuiți în Turcia, la un hotel de lux, în 2025. S-au furat banii din seif și înlocuiți cu bancnote false
recomandare pe dailybusiness.ro
Prețul rovinietei pentru autoturisme se DUBLEAZĂ începând de astăzi. Amenzi mai mari pentru cei fără rovinietă
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop săptămânal, 1-7 septembrie 2025. Renunțarea la obiceiurile proaste și restabilirea echilibrului
recomandare pe a1.ro
Ce i-a dezvăluit Mattia lui Marian despre interacțiunea cu Bianca. Mărturisirea nedifuzată la TV: "Deci v-ați sărutat?"