Live acum Spynews TV
Prime time 19:00/ Petrecem în familie
Homepage » Monden » Showbiz intern » Ramona de la Clejani, primele declarații despre scandalul Margheritei: „Educația nu îmi dă voie să mă bucur”

Ramona de la Clejani, primele declarații despre scandalul Margheritei: „Educația nu îmi dă voie să mă bucur”

Publicat pe 27.05.2020 la 09:21 Actualizat pe 27.05.2020 la 09:31

Ramona Manole, fiica nelegitimă a lui Ioniță de la Clejani, a păstrat distanța față de scandalul recent în care sunt implicați Clejanii. Dacă până acum a preferat să nu comenteze deloc acest subiect, Ramona a făcut, totuși, anumite precizări.

Ramona de la Clejani, primele declarații despre scandalul Margheritei

Facebook

Ramona Manole, fiica nelegitimă a lui Ioniță de la Clejani, a păstrat distanța față de scandalul recent în care sunt implicați Clejanii. Dacă până acum a preferat să nu comenteze deloc acest subiect, Ramona a făcut, totuși, anumite precizări.

Ramona de la Clejani a justificat alegerea ei de a se ține departe de subiectul accidentului Margheritei. Pe scurt, cântăreața nu își dorește să supere pe nimeni și a invocat educația ei ca fiind principalul motiv pentru care nu spune mai multe.

„Educația mea nu îmi dă voie sa ma bucur de răul nimanui, pentru ca eu cunosc viața de jos. Țin să vă mulțumesc pentru încurajarea transmisă și aprecierile voastre și indiferent de situație dacă pot fi de folos cu ceva sunt aici cu toată dragostea. ❤️”, a transmis Ramona, pe rețelele de socializare.

Totodată, Ramona de la Clejani a citit diversele comentarii primite și a fost de acord cu anumite mesaje lăsate de prietenii virtuali, dar a preferat să nu adauge nimic propriu, ca să „nu supere pe nimeni”.

Ramona de la Clejani: „Nu pot să mă bucur de răul altuia”

În schimb, fix în această perioadă, Ramona a lansat o piesă cu un titlu care simbolizează și mai mult în cotextul actualului scandal. Melodia se numește „Mândru-i tata când mă vede”, iar ironiile din spatele acestui titlu au fost observate rapid de prietenii virtuali, care au făcut conexiuni cu situația Margheritei.

„Bravo Ramona, jos pălăria! O fată cu demnitate, care ai crescut amărâtă fără tata și nu te-ai făcut de râs ca Margherita. Își merită soarta că prea mândru era tatăl tău de ea. Dumnezeu nu doarme!”, a fost unul dintre comentariile lăsate de cei care au ținut să găsească o legătură.

În articolul
Ramona de la Clejani, primele declarații despre scandalul Margheritei: „Educația nu îmi dă voie să mă bucur”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Cleopatra Stratan și Edward Sanda își doresc să aibă copii. Ce părere au părinții lor: „Știu că totul...”
  • Cleopatra Stratan, despre planurile de a deveni mamă
  • Își doresc părinții ei să devină bunici?
Beauty & Lifestyle
Nivelul global al mărilor crește alarmant. Ce înseamnă acest lucru pentru orașele de coastă
  • Nivelul mărilor crește rapid
  • O amenințare majoră pentru zonele de coastă
Showbiz intern
Bogdan Mocanu, surprins în miez de noapte de cele mai importante persoane din viața lui. Cum a reacționat artistul / VIDEO
  • Bogdan Mocanu, surpriză în toiul nopții
  • Artistul a fost vizitat de cele mai importante persoane din viața lui
Beauty & Lifestyle
Uită de Elveția! Află ce alte destinații devin tot mai populare pentru vacanțele de vară
  • Destinații ideale pentru o vară de neuitat
  • Elveția nu se mai află în topul preferințelor turiștilor
Showbiz intern
Mesajul Simonei Halep la trei luni de când s-a retras din tenis. Ce planuri are: "E timpul să..." / FOTO
  • Ce face Simona Halep la trei luni de la retragerea din tenis
  • Ce planuri are acum
Beauty & Lifestyle
Unde e mai bine să cultivi plantele aromatice: în ghivece sau în pământ? Sfaturile oferite de un expert
  • Plante aromatice în ghivece sau în sol?
  • Ce recomandă un grădinar profesionist
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cele mai bune prietene, moarte pe iarbă, ţinându-se de mână, după un accident cumplit. "Cadou" de majorat le va fi piatra funerară după tragedia din Irlanda
recomandare pe as.ro
Milionarul român care are un salariu de 33.000 de euro pe lună a ajuns să vândă tot şi să se împrumute!
Romania TV
Vestea momentului în showbiz! S-au DESPĂRȚIT! El a făcut anunțul: Decizia nu este rezultatul unui conflict, ci e o înțelegere matură
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
La 6 ani a fost declarată „cea mai frumoasă fetiță din lume”. Acum, la 24 de ani Thylane Blondeau arată cu totul diferit
recomandare pe antena3.ro
O româncă a dispărut în mod misterios la Londra, în urmă cu 7 ani. Acum, fiicele și poliția fac un nou apel
recomandare pe antena3.ro
Descoperire arheologică inedită în deșertul Sinai: Au fost găsite cercuri bizare de copaci care duc la o fortăreață din Egiptul Antic
recomandare pe playtech.ro
Cum să dublezi producția de castraveți punând un singur ingredient natural peste plante
recomandare pe playtech.ro
Zonele preferate de căpușe în curte și grădină. Cum le identifici și le elimini
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV a apărut în costum de baie, iar soțul ei a fost numit pe loc „cel mai norocos bărbat din lume”
recomandare pe bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
3 zodii dure care tânjesc în secret după dragoste
recomandare pe a1.ro
Cum arată sora lui Valeriu Ilisie din "Iubire cu Parfum de Lavandă". Cei doi frați postează des imagini împreună