Ramona Olaru, declarații fără ocolișuri: „Mi-e frică să mai stau cu un bărbat sărac!”
Publicat pe 14.08.2025 la 19:50 Actualizat pe 14.08.2025 la 19:54
Ramona Olaru continuă să fie printre prezențele savuroase din showbiz-ul românesc. Iată ce declarații a făcut asistenta TV în legătură cu bărbații din viața ei!
- Ramona Olaru nu mai vrea bărbați săraci în viața ei
- Aceasta declară că este foarte departe de momentul altarului
Asistenta TV mereu cu zâmbetul pe buze și cu pasaportul pregătit pentru noi destinații exotice, a făcut o declarație sinceră și surprinzătoare în cadrul emisiunii Summer Star de pe Antena Stars.
Ce declară Ramona Olaru
„Mi-e frică să mai stau cu un bărbat sărac! Nu mai am chef să-i întrețin, să mă gândesc ce fac a doua zi. Nu mai vreau să mă bazez doar pe mine. Eu pot, le am, le fac pe toate, dar să știu că am pe cine să mă bazez, nu să mă gândesc că trebuie să-i dau bani să-și cumpere ceva.”, declară Ramona Olaru.
Vedeta și-a recunoscut oficial poziția: vrea un partener pe măsura ambițiilor ei, care să-i ofere stabilitate, nu griji suplimentare. Și cum viața ei se desfășoare pe repede-înainte, printre valize și călătorii, Ramona pare să se grăbească nici spre altar.
Cât de departe este asistenta TV de momentul altarului
Întrebată cât de departe este de măritiș, vedeta a răspuns fără rețineri:
”Ani lumină distanță. Unde mă grăbești? De ce mă pui în poziția aia? Eu sunt foarte bine așa, mă simt extraordinar de bine, demențial! Nu mă mai grăbesc în acea direcție, dar dacă îmi fac o relație potrivită nevoilor mele și un bărbat care să fie cum îmi doresc eu, ușa e deschisă. Dar, să mă mai blochez în ceva ce nu mă face fericită sau să stau doar ca să fiu într-o relație, nu!”, a spus Ramona Olaru.
După un an plin de destinații spectaculoase, anume: Coreea de Sud, Ibiza, Saint-Tropez, Spania și Turcia, Ramona deja își pregătește următoarea escapadă. Iar până când va apărea alesul, singura constantă rămâne pofta ei de viață și libertatea pe care o prețuiește din plin.