Răzvan Simion și Daliana Răducan, vacanță superbă pe un alt continent. Ce destinație au ales îndrăgostiții: „Ne-a ținut în priză”
Publicat pe 27.04.2025 la 21:53 Actualizat pe 27.04.2025 la 23:09
Răzvan Simion și Daliana Răducan au plecat într-o vacanță superbă de peste două săptămâni. Cei doi au ales o destinație situată în Asia și au descoperit cât mai mult din cultura locală.
- Răzvan Simion și Daliana Răducan, vacanță superbă pe un alt continent
- Ce destinație au ales îndrăgostiții
Răzvan Simion și Daliana Răducan au plecat într-o vacanță superbă în Asia. Cei doi au petrecut și perioada Sărbătorilor Pascale peste hotare și au vizitat numeroase locuri impresionane, ajungând în câteva orașe.
Răzvan Simion și Daliana Răducan, vacanță în China
Răzvan Simion și Daliana Răducan formează unul dintre cele mai frumoase, dar și discrete cupluri din showbizul românesc. Ei au plecat într-o vacanță deosebită timp de două săptămâni și au preferat să se bucure de peisajele superbe ale Chinei. Au mers în patru orașe și au avut parte de mai multe zboruri interne.
Cei doi au petrecut și Sărbătorile Pascale peste hotare și nu au folosit telefoanele din lipsa internetului. Astfel, au reușit să se conecteze cât mai bine atât cu locul, cât și între ei.
„China ne-a ținut în priză mai bine de două săptămâni: patru orașe, multe zboruri interne, ritm intens, experiențe pe care le simțim încă vii.
Internetul a fost mai mult o provocare, așa că am rămas offline și am trăit clipa.
Am ratat urările de sărbători, dar sperăm din suflet ca v-ați bucurat de zile pline de liniște și oameni dragi.
Noi ne reîncărcăm bateriile și adunăm povești și poze pentru când ne revedem”, a povestit Daliana Răducan pe rețelele de socializare.
Răzvan Simion spunea că nu își mai dorește vacanțe în locuri îndepărtate
În urmă cu ceva timp, Răzvan Simion povestea că nu își mai dorește să zboare în locuri îndepărtate, fiindcă drumul până la destinație și înapoi ajungea să fie extrem de obositor. Cu toate acestea, se pare că Daliana Răducan a reușit să-i schimbe percepția și astfel că au zburat până în China.
”Am obosit. Nu mai vreau să zbor mult, asta ți-o spun cu siguranță. Să văd ce părere o să aibă soția mea legat de acest aspect. Zonele calde sunt îndepărtate, iar atunci nu mai pot să zbor, mă dor toate, mă dor ”șălile”. Glumesc! Am zis că o să ne lăsăm locurile mai apropiate pentru la bătrânețe că e mai ușor de ajuns”, a spus Răzvan Simion pentru Spynews.ro.