Live acum Mireasa | Direct din culise
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Sânziana Buruiană, despre cât de gelos este soțul ei, Nicolae Zuluf, atunci când pleacă singură de acasă! Ce spune blondina despre al treilea copil / VIDEO

Sânziana Buruiană, despre cât de gelos este soțul ei, Nicolae Zuluf, atunci când pleacă singură de acasă! Ce spune blondina despre al treilea copil / VIDEO

De Razvan Paltin.
Publicat pe 23.04.2024 la 22:50 Actualizat pe 23.04.2024 la 22:50

Am surprins-o pe Sânziana Buruiană la un eveniment monden, acolo unde nu a venit singură, ci însoțită de cele două fetițe. Vedeta spune că a plecat de acasă ”pe furiș”, fără ca soțul să știe ce ținută a ales pentru ieșirea în oraș. Am fost curioși să aflăm dacă vreodată Nicolae Zuluf a fost gelos, dar am întrebat-o pe blondină și dacă are de gând să-și mărească familia.

Sânziana Buruiană nu stă deloc dezlipită de fetițele ei, Isabela, în vârstă de 8 ani și Antonia, de 4 ani, iar oriunde merge le ia cu ea pe cele mici. Așa s-a întâmplat și în urmă cu două zile, atunci când blondina a venit însoțită de fetele ei la premierea unui film.

Cât de gelos este Nicolae Zuluf, soțul Sânzianei Buruiană, atunci când blondina pleacă de acasă fără el

Aranjată din cap până-n picioare, Sânziana Buruiană a avut grijă să arăte perfect la gala evenimentului și spune că a plecat ”pe furiș” de acasă ca soțul ei, Nicolae Zuluf, să nu o vadă. Doar i-a spus că se grăbește să ajungă la eveniment și dusă a fost.

Întrebată dacă vreodată partenerul ei este gelos, Sânziana ne-a spus că mai sunt situații în care gelozia își face prezența, însă mai nou, de când au fetițele, această stare a mai dispărut, căci știe că oriunde merge e însoțită de cele mici, astfel că e păzită cât se poate de bine.

”Nu știe, nu m-a văzut, am fugit pe furiș, i-am zis că trebuie să ajung la un film neapărat. Mai este (n.r. gelos), dar acum știe că plec cu fetele și sunt păzită bine”, a spus Sânziana Buruiană pentru Spynews.ro.

Pentru că se vede că e o mare foarte protectivă și extrem de implicată în creșterea și educația fetițelor sale, Sânziana Buruiană ne-a spus că așa a fost și ea protejată de părinții ei atunci când era mică, însă simte cumva că a fost mult prea protejată, astfel că încearcă să le mai și călească pe fetele ei de la vârsta aceasta și să le obișnuiască atât cu binele, dar și cu situațiile mai dificile pe care viața le oferă.

”Părinții mei m-au protejat foarte mult de lumea asta rea, eu vreau să le învăț încă de mici să fie călite, obișnuite și cu binele și cu răul, cu tot ce se întâmplă în jur. Să fie la curent, este foarte greu atunci când ești foarte ferit de tot ce se întâmplă în jurul tău și apoi te lovești de răutățile celorlalți. Nu îmi fac griji că fetița mea cea mare are un caracter puternic și nu o doboară nimic. Mă bucur, pentru că eu cred că asta e cheia reușitei în ziua de azi”, a mai zis vedeta.

De-a lungul timpului și Sânziana Buruiană a trecut și prin situații mai urâte, însă ea spune că le-a depășit cu zâmbetul pe buze pe toate, iar răutățile celor din jur nu le-a pus la suflet, cu toate că e o fire foarte sensibilă. Ea spune că oamenii sensibili pot fi foarte afectați de unele cuvinte, dar nu a fost și cazul ei.

”Eu am trecut cu zâmbetul pe buze, sunt o fire optimistă și nu le-am pus la suflet, chiar dacă sunt o fire foarte sensibilă, am încercat să trec peste, dar oamenii sensibili chiar sunt afectați de răutăți, și mă bucur mult că nu sunt sensibile”, a mai zis ea.

Își mai dorește încă un copil?

Și cum știm cu toții că de opt ani de zile Sânziana Buruiană alăptează încontinuu, am întrebat-o pe vedetă dacă se gândește să continue și poate să devină iar mămică. Vedeta spune că momentan nu își mai dorește încă un copil și vrea ca toată energia și timpul ei să fie dedicate celor două micuțe.

”Momentan nu îmi mai doresc pentru că mă ocup foarte mult de ele și acum le-am intordus și în lumea artistică, cea mare deja a avut o apariție în ”Tati-Part Time” și mă ocup mult de partea asta”, ne-a mai zis ea.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Sânziana Buruiană, despre cât de gelos este soțul ei, Nicolae Zuluf, atunci când pleacă singură de acasă! Ce spune blondina despre al treilea copil / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Cele mai noi episoade ale serialului original Ana, Mi-ai fost scrisă în ADN, lider detaşat de audienţă, pe toate categoriile de public
  • Ana, Mi-ai fost scrisă în ADN i-a captivat aseară pe telespectatori
  • Cele mai noi episoade ale serialului, lider detașat de audiență
Showbiz intern
Mara Bănică, pe ultima sută de metri cu pregătirile pentru Asia Express! „Am uitat destule”. Va pleca alături de Serghei Mizil pe Drumul Eroilor
  • Mara Bănică, pe ultima sută de metri cu pregătirile de Asia Express
  • Va pleca astăzi alături de Serghei Mizil pe Drumul Eroilor
Emisiuni TV
Cea mai simplă rețetă de chifteluțe cu sos de roșii. Secretele lui Chef Horia Manea pentru un preparat delicios
  • Cea mai simplă rețetă de chifteluțe cu sos de roșii
  • Secretele lui Chef Horia Manea pentru un preparat delicios
Emisiuni TV
Eric Ogăraru, fiul fotbalistului George Ogăraru vine duminică la X Factor: „Am cântat şi pe stradă!”
  • Eric Ogăraru a venit la X Factor alături de familia lui
  • A recunoscut că a cântat și pe stradă
Emisiuni TV
Cum arată viața Ancăi Lungu de când s-a mutat la Nisa. A plecat din România în urmă cu aproape șapte ani. Declarații exclusive
  • Cum arată viața Ancăi Lungu de când s-a mutat la Nisa
  • A plecat din România în urmă cu aproape șapte ani
Retete
Chec cu mere și chefir. O idee de desert ușor de pregătit
  • Chec cu mere și chefir
  • O idee de desert ușor de pregătit
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cum să folosim bani pe care nu îi avem, la dobândă zero. Avantajele şi dezavantajele unui card de credit
recomandare pe as.ro
Românul de 28 de ani care are de recuperat 1.2 milioane de euro de la Nordis! Şi-a băgat toţi banii şi şi-a luat „ţeapa” vieţii
Romania TV
ȘOC! Irina Columbeanu NU mai arată așa. Doamne, ce și-a FĂCUT, a ajuns... FOTO
Romania TV
10.000 de lei de la stat pentru românii care locuiesc la casă. Dosarul se depune direct la Primărie
recomandare pe antena3.ro
Lily Collins, actrița din „Emily in Paris”, este criticată dur pentru că a apelat la mamă surogat. Soțul ei a reacționat la comentarii
recomandare pe antena3.ro
Un cititor pe buze a dezvăluit ce i-a spus Kanye West soției sale, înainte să pozeze în rochia transparentă la Grammy 2025
recomandare pe antena3.ro
Un american de 22 de ani a murit în urma unei crize de astm, după ce prețul inhalatorului său a crescut de la 66 la 500 de dolari
recomandare pe playtech.ro
Trei zodii protejate de astre până la final de februarie 2025. Nimic nu le va sta în cale
recomandare pe playtech.ro
Preparatul tradiţional românesc care i-a cucerit pe străini. Îl cer la orice restaurant
recomandare pe redactia.ro
"Doamne, ce amar..." Soția vicepreședintelui Consiliului Județean Suceava Nicolae Robu, s-a stins la 47 de ani
recomandare pe redactia.ro
E DOLIU IMENS! Virusul GRIPAL A RAPIT O MARE ACTRITA!
recomandare pe Ciao.ro
Dramă la Bollywood! Marele actor Khan, înjunghiat în propria casă din Mumbai
recomandare pe shtiu.ro
Se unește cu Canada? SUA va deveni cea mai mare țară din lume depășind Rusia
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul de 53 de ani a cerut-o de nevastă pe iubita lui cu 24 de ani mai tânără
recomandare pe bzi.ro
Alexandru Papadopol, acuzat că și-ar fi părăsit iubita înainte de nuntă! Ce a spus actorul în apărarea sa
recomandare pe bzi.ro
Cu ce se ocupă iubita lui Cuza de la Neatza! Alexandra a fost inițiată de Ema Uta!
recomandare pe dailybusiness.ro
Categoria de români care poate primi ajutor de 200.000 de euro din partea statului. Ce condiții trebuie să îndeplinească
recomandare pe dailybusiness.ro
Pensie record în România! Un român încasează peste 108.000 de lei pe lună doar din contributivitate!
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop financiar 2025: Iată lunile norocoase pentru a câștiga mai mulți bani
recomandare pe a1.ro
Cele mai puternice 3 zodii din 2025. Cât succes vor avea in afaceri și în carieră