Live acum Spynews TV (r)
Prime time 19:00/ Petrecem in familie (r)
Homepage » Monden » Showbiz intern » Smiley a răbufnit pe Instagram: "În halul ăsta am ajuns?!". Ce a pățit artistul

Smiley a răbufnit pe Instagram: "În halul ăsta am ajuns?!". Ce a pățit artistul

Publicat pe 06.06.2022 la 11:50 Actualizat pe 06.06.2022 la 11:50

Smiley și-a luat prin surprindere marea comunitate de care se bucură pe rețelele de socializare. Încă de la primele ore ale dimineții, artistul s-a afișat nervos din cale afară, astfel că a răbufnit și a povestit prin ce a trecut seara trecută. Iată despre ce este vorba, de fapt!

Artistul, indignat de mesajul RO-Alert despre ploaie

instagram / smiley

Nu mai este un secret că seara trecută Bucureștiul și Ilfovul au fost sub alertă meteo de vreme rea, furtunile făcând prăpăd pe alocuri. Ei bine, pe urma acestei avertizări, Smiley "a avut de suferit".

Smiley, mesaj dur pe Internet

Nu, nu i s-a întâmplat nimic grav, ci doar a vrut să precizeze că nu este normal ce se întâmplă în România. Mai concret, imediat după ce s-a trezit, Smiley le-a povestit fanilor că i se pare absurd ca autoritățile să emită la o asemenea oră târziu un mesaj RO-Alert pentru că începe ploaia.

Vizibil deranjat, artistul a explicat că fiica lui dormea în acel moment, astfel că alarma RO-Alert care nu se mai oprea nici pe telefonul lui și nici pe al soției, a speriat-o pe cea mică și de asemenea și pe ei, fiindcă nu știau ce se întâmplă, de fapt.

"Nu știu despre voi, dar aseara, in linistea nopții, am primit RO-Alert de ploaie. Am ajuns să primim alerta ca incepe ploaia. Cum să fim mă așa? Doamne ferește. În halul ăsta ama ajuns?! Te panichezi, alergi prin casă de nebun, se trezește copilul, începe să plângă. E ceva, Doamne Ferește. Ce facem mă cu alertele astea de ploaie?!" a povestit artistul pe Instagram.

Furtunile au făcut prăpăd în mai multe localități din llfov

Ei bine, da! Ce-i drept lumea s-a panicat când a primit un mesaj RO-Alert chiar în timpul nopții pentru furtuna violentă de afară. Din nefericire însă, au fost produse destul de mult pagube la cei care locuiesc la casă.

Ba mai mult decât atât, nu putem să nu aduce în discuție și străzile din Capitală și Ilfov care sunt și acum inundate, circulația fiind semnificativ îngreunată pentru numeroase persoane care folosesc autoturismul personal ca și transport zilnic către locul de muncă sau orice alt loc.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Smiley a răbufnit pe Instagram: "În halul ăsta am ajuns?!". Ce a pățit artistul
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Cum va fi vremea în minivacanța de Rusalii. Prognoza meteo pentru 8 și 9 iunie
  • Cum va fi vremea în minivacanța de Rusalii
  • Prognoza meteo pentru 8 și 9 iunie
Showbiz intern
Fratele lui Emi Pian a murit în închisoare! Laurențiu Duduianu s-a stins din viață la 35 de ani
  • Fratele lui Emi Pian a murit în închisoare!
  • Laurențiu Duduianu s-a stins din viață la 35 de ani
Beauty & Lifestyle
Greșeala pe care o facem cu toții când prăjim cârnați. Cum să o eviți
  • Greșeala pe care o facem cu toții când prăjim cârnați
  • Cum să o eviți
Showbiz intern
Iustin Petrescu, noi declarații în scandalul cu Marilu Dobrescu! Ce dezvăluiri a făcut fostul iubit al influenceriței
  • Iustin Petrescu rupe tăcerea în scandalul cu Marilu Dobrescu
  • Ce spune fostul iubit al influenceriței
Beauty & Lifestyle
Insula cu ape turcoaz și 30°C tot timpul anului. Turiștii aleg tot mai des această destinație în locul Thailandei
  • Insula cu ape turcoaz despre care toți spun că e mai bună decât Thailanda
  • Turiștii aleg tot mai des această destinație
Emisiuni TV
Ce riscă Ionel Ganea dacă este găsit vinovat pentru moartea fiului său. Băiețelul de doi ani a murit la o lună de la accidentul grav
  • Fiul lui Ionel Ganea a murit la Spitalul din Târgu Mureș
  • Ce riscă tatăl ei dacă este găsit vinovat
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Și-a înjunghiat mama cu foarfeca de 20 de ori. Brăileanul s-a enervat când a auzit că vrea să plece în Spania
recomandare pe as.ro
Milionarul român care are 9 copii cu 4 femei diferite, dezvăluiri şoc: “Sunt condamnat!” Câţi bani cheltuie în vacanţă
Romania TV
Mihaela Borcea, din nou mireasă! Cu cine s-a căsătorit fosta soție a lui Cristi Borcea
Romania TV
Mihaela Borcea, din nou mireasă! Cu cine s-a căsătorit fosta soție a lui Cristi Borcea
recomandare pe antena3.ro
Un bărbat a cumpărat dintr-un magazin de vechituri niște desene, în urmă cu 50 de ani și acum le vinde cu sume uriașe. Ce erau, de fapt
recomandare pe antena3.ro
Scandal fără sfârșit în cazul înotătoarei acuzate că s-a îmbrăcat indecent la Olimpiadă: „Prezența ei creează un mediu nepotrivit”
recomandare pe antena3.ro
„Poarta către Iad” ar putea, în sfârșit, să se stingă după 50 de ani. Cum a apărut craterul uriaș cuprins de foc în mijlocul deșertului
recomandare pe playtech.ro
Rugăciunea care se citește în cele două zile de Rusalii 2025. Rostește-o dimineața pentru bunăstare, liniște și belșug
recomandare pe playtech.ro
Răsturnare de situaţie în cazul lui Cristian Boureanu! Ce s-a descoperit despre una dintre fetele care au ajuns în casa acestuia: 'Lucreaza la...
recomandare pe redactia.ro
Nicușor Dan a promulgat legea cerută de foarte mulți români. Care sunt măsurile legale stabilite
recomandare pe redactia.ro
E DOLIU in Romania. Institutul National de Statistica a facut anuntul: "Ne luam ADIO de la Ilie Dumitrescu.."
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a uitat-o definitiv pe Mădălina Ghenea pentru o altă actriță
recomandare pe bzi.ro
Lidia Buble, desființată după ce a pozat topless: „Ce o să fie în sufletul părinților tăi?!”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Botezatu a recunoscut totul: „Sunt dependent de fiole!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe Jurnalul.ro
Îți iei medicamentele cu cafea? S-ar putea să le iei degeaba
recomandare pe a1.ro
SPP-istul lui Nicușor Dan, care a făcut furori pe internet, a fost retras din post. Popularitatea sa, un risc de securitate