Live acum Vacanta de vedeta (r)
Prime time 19:00/ Petrecem în familie
Homepage » Monden » Showbiz intern »  Victoria Lungu, adevărul despre perioada în care fiica sa a fost mică. Valerie Lungu a spus că a avut o copilarie chinuiă 

 Victoria Lungu, adevărul despre perioada în care fiica sa a fost mică. Valerie Lungu a spus că a avut o copilarie chinuiă 

De Oana Vacarusi.
Publicat pe 16.01.2025 la 21:37 Actualizat pe 16.01.2025 la 21:37

 Victoria Lungu a spus adevărul despre perioada în care fiica sa a fost mică. Valerie Lungu a spus că a avut o copilarie chinuiă, însă mama ei nu are acceași părere.  

Victoria Lungu, adevărul despre perioada în care fiica sa a fost mică

facebook

Recent, Victoria Lungu a vorbit despre perioada în care fiica sa, Valerie Lungu, era mică, și a răspuns unor declarații făcute de Valerie Lungu în care aceasta a spus că a avut o copilărie chinuită. În cadrul unui podcast, influencerița a spus că a avut parte de o copilărie dificilă, iar momentele din acea perioadă i-au marcat viața.

Victoria Lungu, adevărul despre perioada în care fiica sa a fost mică

După ce Valerie Lungu a spus că a avut o copilărie chinuită, mama ei a adus lămuriri în legătură cu acest subiect. Victoria Lungu spune că ea a încercat din răsputeri să își protejeze fiica și să îi ofere tot ce era mai bun în copilărie.

”La cei doi anișori i-am organizat prima ei zi de naștere într-un restaurant fastuos. Mă bucur că am reușit atunci să filmez, pentru că toate zilele ei de naștere se filmau cu dansatori, cu sute de prieteni, pentru că eu fiind un om sociabil am avut mereu foarte mulți prieteni care cu anii s-au perindat și au ieșit din viața mea. Unii au venit, unii au plecat, dar mereu au fost mulți. Atunci când ea a mers la grădiniță, aveam grădinița exact lângă casă, pentru că locuiam în centrul orașului. Se juca cu copiii, aveam curte în fața casei. Apoi, la cei 3 anișori ne-am mutat la un apartament pentru că am avut mici probleme cu soacra mea care era vorbitoare de rusă și pentru că eu cântam nopțile, erau niște momente în care ne doream să stăm singuri, pentru că eram în aceeași curte. Ne-am mutat separat cu fostul meu soț. Am mutat-o și pe Valeria la grădinița de lângă casă și aveam o doamnă care mă ajuta cu Valeria. De la 4 ani și jumătate am plecat în Israel unde am stat aproape un an de zile, iar cei cinci anișori ai ei i-am sărbătorit acolo. (...)”, a spus Victoria Lungu.

Valerie Lungu a vorbit deschis despre faptul că a avut o copilărie "chinuită", referindu-se la momentele dificile din acea perioadă, care, potrivit ei, au fost marcate de experiențe dureroase.

Victoria Lungu: ”Am încercat să o protejez și să aibă absolut orice ca să nu îi lipsească nimic”

Mama influenceriței a povestit că a revenit apoi în țară pentru că nu și-a dorit să rămână o viață întreagă în Israel.

”Când am revenit acasă locuiam într-un bloc cu directoarea școlii Pas cu Pas, am sunat-o, și Valeria a mers acolo în clasa 0. Aveam transport din fața casei. (...) Valeria a avut o copilărie foarte frumoasă, pentru că, la grădiniță era apreciată de copii, cânta la fiecare eveniment, când era 8 martie, Anul Nou, Valeria era îmbrăcată cu rochițe foarte frumoase. (...) Când am divorțat eu de fostul meu soț a fost doar decizia mea. Soțul meu era într-o relație cu cineva și în prezent este cu acea persoană cu care are doi copii. Eu l-am părăsit, eu am plecat.
Când am divorțat de tatăl ei (...) am încercat să o protejez și să aibă absolut orice ca să nu îi lipsească nimic. Asta mi-aș fi dorit eu să aud eu într-un interviu.”, a mai spus Victoria Lungu.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
 Victoria Lungu, adevărul despre perioada în care fiica sa a fost mică. Valerie Lungu a spus că a avut o copilarie chinuiă 
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Ce relație are Mihai Albu cu fiica lui, după o perioadă tumultoasă! Designerul a făcut confesiuni emoționante
  • Mihai Albu a făcut declarații despre fiica lui
  • Ce relație are cu Mikaela
Emisiuni TV
Mihai Albu, declarații în permieră despre nuntă! Designerul a dezvăluit cele mai importante detalii despre evenimentul cu 150 de invitați
  • Mihai Albu urmează să se căsătorească curând
  • Designerul are emoții înainte de nuntă
Stiri interne
Povestea incredibilă a pastorului care l-a botezat pe Sile Cămătaru / Patimile lui Călin
  • Duhovnicul lui Sile Cămătaru îl înțelege perfect pe interlop
  • Pastorul penticostal Călin știe cum stă treaba cu traficul de persoane și crima organizată
  • Fiul și fiica pastorului au fost condamnați, pentru că racolau victime chiar din biserică
Showbiz intern
Larisa Udilă ține cont de superstiții și nu se abate de la ele. Influencerița a dezvăluit care e cea mai mare teamă a ei
  • Larisa Udilă și cea mai mare frică a ei
  • De ce e atât de superstițioasă
  • Declarații exclusive
Showbiz intern
Irina Margareta Nistor vorbeşte despre cel mai mare regret! Problema pe care nu a reușit să o vindece niciodată / VIDEO
  • Cel mai mare regret
  • Problema pe care nu a reușit să o vindece
  • Declarații exclusive
Horoscop zilnic
Horoscop duminică, 4 mai 2025: Scorpionii au dorințe îndrăznețe
  • Horoscopul zilei de duminică, 4 mai 2025
  • Ce ne-au pregătit astrele pentru ziua de duminică
  • Vezi cum stai în materie de bani, dragoste, sănătate și noroc
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Explozie la un laborator pentru muniţie şi armament din Pantelimon. O femeie a fost găsită carbonizată înăuntru
recomandare pe as.ro
Milionarul român, coproprietar la cel mai tare restaurant din Dubai rupe tăcerea: „Am investit, mai deschidem unul”
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
Insula cât un teren de fotbal pe care 150 de oameni își au casele. Are baruri, hoteluri și chiar un bordel
recomandare pe antena3.ro
Cele mai sigure zece țări din lume în cazul în care izbucnește al treilea război mondial
recomandare pe antena3.ro
Egiptul își construiește o nouă capitală. Imagini din satelit cu orașul de 100 de miliarde de dolari
recomandare pe playtech.ro
Horoscopul weekendului 2-4 mai. Oboseala îşi spune cuvântul pentru o zodie, cine trebuie să evite impulsivitatea
recomandare pe playtech.ro
Horoscop zilnic 2 mai. Zodia care trebuie să fie atentă la trădări
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Gimnasta a făcut avere din alte activități: „Bărbații mi-au cerut apa în care m-am spălat”
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe bzi.ro
Laura Cosoi, apariție neașteptată în costum de baie! Arată senzațional la 43 de ani, după 4 nașteri
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
Ziua eliberării: 3 Zodii încep un nou capitol pe 28 Aprilie 2025
recomandare pe a1.ro
Cu cât închiriază Oana și Vlad Gherman una dintre garsonierele lor. Cum arată locuința