Live acum Viața fără filtru
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Vlăduța Lupău, deranajată la culme, după ce a fost acuzată că minte că are coronavirus. ”Sunt foarte supărată. Nu caut faimă, am suficientă”

Vlăduța Lupău, deranajată la culme, după ce a fost acuzată că minte că are coronavirus. ”Sunt foarte supărată. Nu caut faimă, am suficientă”

De Razvan Paltin.
Publicat pe 29.10.2020 la 08:50 Actualizat pe 29.10.2020 la 08:50

Vlăduța Lupău a anunțat ieri într-o postare pe Instagram că a fost depistată pozitiv cu noul coronavirus, însă la scurt timp mai mulți oameni au acuzat-o că minte. Acest lucru a enervat-o la culme pe vedetă, fapt pentru care le-a transmis un mesaj tuturor! 

Vlăduța Lupău are coronavirus! Fanii o acuză de minciună!

instagram

În urmă cu o zi, cântăreața de muzică de petrecere Vlăduța Lupău și-a anunțat comunitatea de fani care o urmăresc în mediul online că în urma mai multor simptome specifice noului coronavirus, aceasta a mers să-și facă un test, iar ieri a primit și rezultatul!

Vedeta le-a spus admiratorilor că din păcate rezultatul este că are COVID-19, iar acum împreună cu soțul ei va fi nevoită să stea în casă timp de 14 zile, până când se va trata de acesta.

Ei bine, la scurt timp după anunț, comentariile au început să apară, iar mulți dintre internauți au acuzat-o pe cântăreață că minte, fapt ce a enervat-o la culme pe vedetă.

Vlăduța Lupău, enervată după ce a fost acuzată că minte că are coronavirus!

Cântăreața a făcut o serie de clipuri video pe InstaStory acolo unde a povestit cât este de supărată, deoarece ea nu se simte tocmai bine în această perioadă, iar oamenii care nu o cred că a fost infectată cu COVID-19 nu fac altceva decât să o enerveze.

Vlăduța Lupău este acuzată că minte că are coronavirus, iar pentru asta mulți cred că a fost plătită să facă postarea respectivă în mediul online, însă artista le-a transmis tuturor un mesaj tranșant și e gata să le dea și block pe rețelele de socializare la toți cei care i-au trimis comentarii urâte.

”Nu-i vrăjeajă! Sunt foarte supărată pe comentariile voastre răutăcioase, să-mi ziceți că eu caut faimă. Nu caut faimă, am suficientă! Sunt foarte dezamăgită, iar acei oameni o să primească block și nu mă interesează, sper să nu-mi mai asculte muzica, nu merită!”, a spus Vlăduța Lupău!

Cum a luat contact cu virusul!

Vedeta le-a spus fanilor că nu știe cum a luat contact cu virusul, mai ales că în ultima perioadă nu a mai avut evenimente și nu-și dă seama cum s-a întâmplat să fie depistată pozitiv cu COVID-19!

”În urmă cu câteva zile am avut simptome specifice unei răceli, ca atare am luat decizia de a merge și a mă testa iar răspunsul din păcate a fost unul pozitiv.”, a spus vedeta!

Vlăduța Lupău a mărturisit că a avut mai multe simptome, răceală puternică, iar soțul ei chiar și-a pierdut gustul și mirosul, iar atunci au decis împreună să-și facă testul de coronavirus. Fără să creadă vreodată ca fi pozitivă, vedeta a sperat până în ultimul moment ca va fi vorba doar de o simplă gripă, însă lucrurile nu stau tocmai așa!

Tot ieri, gimnasta Larisa Iordache a anunțat că s-a infectat cu COVID-19, dar și dirijorul Nicolae Botgros care acum este internat la un spital din Chișinau!

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Vlăduța Lupău, deranajată la culme, după ce a fost acuzată că minte că are coronavirus. ”Sunt foarte supărată. Nu caut faimă, am suficientă”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Anuţa Motofelea, faţă în faţă cu adevărul. Paula Oltean o supune testului sincerităţii, sâmbătă, la „Petrecem în familie”
  • Invitați de seamă la Petrecem în familie
  • O ediție specială a emisiunii Petrecem în familie, de Sfântul Dimitrie
Showbiz intern
Iustina Loghin, cadou de mii de euro de la Cornel Luchian de ziua ei de naștere! Surpriza la care orice femeie ar visa
  • Iustina Loghin a primit un cadou de câteva mii de euro
  • Fosta concurentă de la Insula Iubirii
Emisiuni TV
Barbara Băcăuanu, despre cum sunt afectate zodiile în luna noiembrie! Previziuni astrologice, sâmbătă, la „Lumea nevăzută”
  • Cum vor fi afectate zodiile în luna noiembrie
  • Barbara Băcăuanu, invitată la Lumea nevăzută
Emisiuni TV
Femeia agresată de logodnicul polițist, mărturisiri șocante! Fiica acesteia nu mai era de acord cu relația mamei: "Cumva nu prea mai era de acord cu relația..."
  • Ce mărturisiți a făcut femeia bătută de logodnicul polițist
  • Copilul acesteia nu ar mai fi fost de acord cu relația
Emisiuni TV
Vali Vijelie, despre ce înseamnă succesul. Declarații, duminică, la „Viața fără filtru-Infiltrați în culise”
  • Vali Vijelie, despre ce înseamnă succesul
  • Declarații, duminică, la „Viața fără filtru-Infiltrați în culise”
Stiri interne
Prima reacție a familiei Biankăi, fata găsită moartă alături de iubit, în mașina din Harghita! Mama ei spera zilnic că o va găsi
  • Bianka și Tony erau dispăruți de acasă de o săptămână
  • Mama tinerei spera cu orice preț că se tânăra se va întoarce acasă
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Un tânăr dezvăluie cât câştigă la spălat de vase în Elveţia: În Spania trebuie să fii pilot pentru banii ăştia
recomandare pe as.ro
Celebrul milionar s-a căsătorit cu “cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
Romania TV
Cine este angajatul la stat din România, fost electrician, care are un salariu DUBLU faţă de Nicușor Dan: Poate președintele nu e plătit suficient
Romania TV
Ozana Barabancea nervoasă, după ce fanii i-au spus că seamănă cu o păpușă de ceară, că își editează pozele: Dacă m-ați vedea în realitate, ați înghiți în sec, amărâtelor, coțohârlelor!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Cum obții concediul pentru îngrijirea copilului bolnav în 2025 – ce drepturi ai în fața legii și a patronului
recomandare pe playtech.ro
Ajutor de înmormântare de la angajator. Acte necesare
recomandare pe redactia.ro
Durere fără margini în familia fraților Pian. Ce s-a întâmplat cu doar câteva zile înainte de moartea mamei lor
recomandare pe redactia.ro
Trei ceasuri rele pentru o zodie marți. Va suferi teribil
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce se întâmplă în Dubai nu rămâne doar în Dubai! Imaginile cu Aryna Sabalenka și Paula Badosa în costum de baie au încins imaginația fanilor
recomandare pe bzi.ro
Irina Columbeanu le răspunde dur celor care o acuză că nu-și ajută tatăl: „Niște frustrați, nu avem ce discuta!“
recomandare pe bzi.ro
Alina Pușcău, secretul siluetei de invidiat, la 43 de ani! Face asta de patru ori! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Vlăduța Lupău a făcut anunțul despre al treilea copil: „O să vă și arăt, ca să fie așa pe dovedite”
recomandare pe dailybusiness.ro
Sébastien Lecornu, premierul Franței, suspendă reforma pensiilor pentru a evita prăbușirea guvernului
recomandare pe Jurnalul.ro
Cea mai potrivită carieră, în funcție de luna nașterii
recomandare pe a1.ro
Carmen Brumă a întors toate capetele la un eveniment de la Palatul Parlamentului. Detaliul care i-a pus în evidență silueta