Live acum Lumea nevazută
Prime time 19:30/ In culisele celebritatii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Zi specială pentru Ilona Brezoianu: “Deci îl iubesc, asta e clar”. Pe cine sărbătorește actrița / FOTO

Zi specială pentru Ilona Brezoianu: “Deci îl iubesc, asta e clar”. Pe cine sărbătorește actrița / FOTO

De Andreea Stancescu.
Publicat pe 25.05.2023 la 11:35 Actualizat pe 25.05.2023 la 11:35

Este zi de sărbătoare în familia Ilonei Brezoianu. Aceasta îl sărbătorește pe nepoțelul ei pe care îl iubește nespus de mult. Actrița a recunoscut că este foarte atașată de băiețel și are un tatuaj cu el.

Facebook

Ilona Brezoianu are parte de o zi specială astăzi. Actrița îl sărbătorește pe nepoțelul ei și este în culmea fericirii. Ea este foarte atașată de băiețel și a recunoscut că are și un tatuaj cu el. Ce urare i-a făcut aceasta.

Ilona Brezoianu îl sărbătorește pe nepotul ei

Ilona Brezoianu este o mătușă foarte implicată pentru nepotul ei. Aceasta a postat o fotografie cu ea și micuțul pe rețelele de socializare alături de o urare emoționantă. Copilul este fiul surorii sale, iar acum, ea a împărtășit o imagine cu el, recunoscând că are și un tatuaj.

Cunoscuta actriță preferă să fie discretă cu anumite subiecte din viața ei, astfel că împărtășește anumite lucruri doar în momente speciale cu fanii săi. A spus cât de mult îl iubește pe micuț, mai ales că are un tatuaj cu o imagine a lor, în care sunt împreună.

”E ziua lui ciupacabra ăsta mic, opera lui sormea, practic sunt și mătușă dacă nu știați. Poza asta o am și tatuată deci îl iubesc, asta e clar. La mulți ani!”, a scris Ilona Brezoianu la secțiunea fe InstaStory.

Ilona Brezoianu și-a cumpărat un apartament și locuiește singură

Actrița și-a cumpărat un apartament în urmă cu ceva timp și l-a amenajat singură. Ilona Brezoianu nu este implicată în nicio relație și mărturisește că se simte foarte bine așa. Când va fi momentul potrivit pentru ea, nu a refuza, însă, deocamdată este implicată în mai multe proiecte cu care își ocupă timpul.

Aceasta nu și-a dorit un designer de interior și a făcut totul după bunul său plac. A ales și piese de mobilier mai scumpe, printre ele se numără canapeaua, patul și salteaua, pentru a avea un somn cât mai confortabil.

„N-am avut designer că am făcut după capu' meu! Cele mai scumpe au fost canapeaua, patu' și salteaua, da's cele mai jmechere!”, a fost răspunsul Ilonei Brezoianu la întrebarea unui fan.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Zi specială pentru Ilona Brezoianu: “Deci îl iubesc, asta e clar”. Pe cine sărbătorește actrița / FOTO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Beauty & Lifestyle
Sâmbăta Mare 2025. Cele mai importante tradiții și superstiții. Ce trebuie să duci la biserică la slujba de Înviere
  • Ce trebuie să faci înainte să participi la slujba de Înviere
  • Tradiții importante în Sâmbăta Mare
Stiri interne
Scandal uriaș în fața sediului DIICOT! Prietenul lui Rareș Ion, luat la întrebări de iubita lui Maru, după ce a dat declarații împotriva lui: ”Îl făcea de râs”
  • Ce s-a întâmplat în fața sediului DIICOT, după ce prietenul lui Rareș Ion a dat declarații
  • Iubita lui Tudor Duma a făcut o criză de nervi
Showbiz intern
Scandalul dintre soția și amanta lui Meko se mută în instanță! Irina o acuză pe blondină de hărțuire și abuz
  • Soția lui Meko a răbufnit pe rețelele de socializare
  • Ce se întâmplă între Irina și amanta soțului
Beauty & Lifestyle
Top 10 orașe din Spania în care se trăiește cel mai bine. Ce locuri trebuie să eviți
  • Unde se trăiește cel mai bine în Spania
  • Locurile cu cel mai înalt nivel de trai
Showbiz intern
Lambada, din nou însărcinată cu Tzancă Uraganu?! Imaginile care au stârnit reacțiile fanilor | FOTO
  • Imaginile cu care Lambada i-a stârnit pe fani
  • De ce se speculează cu Tzancă Uraganu ar deveni tată a cincea oară
Showbiz intern
Unde își petrece Viviana Sposub Paștele, după despărțirea de George Burcea! Vedeta a fost copleșită de emoții | FOTO
  • Ce face Viviana Sposub de Paște
  • Unde a plecat, după separarea de George Burcea
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Maru, filmat cum îl ironiza pe Rareş, înainte să moară: Ce ai, te hiperventilezi?
recomandare pe as.ro
Momentul dramatic care l-a făcut pe Sabin Ilie să se prăbuşească emoţional şi să piardă o avere!
Romania TV
Tragedie în lumea medicală. George și Emanuel, doi medici tineri, au murit. Aveau doar 28 și 31 de ani. Detalii teribile!
Romania TV
Georgiana Lobonț, despre DIVORȚ. Și-a iertat soțul până la urmă: ''A fost o greşeală pe care el a făcut-o, a fost ceva crunt. Toţi erau şocaţi
recomandare pe antena3.ro
Trei adolescenți au inventat un frigider care nu are nevoie de curent electric. Au găsit soluția în manualul de clasa a IX-a
recomandare pe antena3.ro
O „ploaie însângerată” lovește Europa în Săptămâna Mare. Un nor uriaș de praf saharian se îndreaptă și spre România
recomandare pe antena3.ro
Un copil moldovean din Italia a scris la școală o compunere despre cum tatăl lui o bate pe mama
recomandare pe playtech.ro
Drob de pui moale şi fin, perfect pentru Paşte. Paşii de urmat pentru a nu fi înnecăcios
recomandare pe playtech.ro
Câtă drojdie se pune la cozonaci. Secretul pentru a ieşi pufoşi şi copţi în mijloc
recomandare pe redactia.ro
Iubita lui Rareș Ion rupe tăcerea. Acuzații grave la adresa lui Maru după ce tânărul de 20 de ani și-a pierdut viața
recomandare pe redactia.ro
Ce s-a descoperit la autopsia lui Rareș Ion. De ce a murit, de fapt, tânărul care era prieten cu Vlad Pascu
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Cătălina Ponor s-a transformat dintr-o gimnastă eroină într-o mamă gospodină. La 37 de ani, marea campioană s-a dedicat familiei
recomandare pe bzi.ro
Loredana Groza s-a sărutat cu un cal! Ipostază șocantă a devenit virală! – FOTO
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Ministrul Energiei, Sebastian Burduja, dă asigurări că nu vom petrece Paștele pe întuneric. ”NU există risc de black-out în România, în condițiile actuale!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Vouchere de vacanță 2025. Guvernul aprobă normele de accesare! Ce trebuie să facă bugetarii pentru decontare
recomandare pe Jurnalul.ro
Decalogul mesei pascale. Recomandările medicilor ca să nu ajungi la Urgență
recomandare pe a1.ro
Darisian Luncanu, complet îndrăgostit de iubita lui. Cum se înțelege actorul din Iubire cu parfum de lavandă cu „socrii”| EXCLUSIV