Ce a făcut Paris Hilton în România pe ascuns! Abia acum s-a aflat. Informații exclusive
Publicat pe 03.07.2025 la 22:53 Actualizat pe 03.07.2025 la 22:53
Gestul pe care Paris Hilton l-a făcut în România, pe ascuns! Spynews.ro a intrat în posesia unor informații exclusive despre vedetă. Cum s-a descurcat aceasta, pe cont propriu, la noi în țară.
- Ce a făcut Paris Hilton în România pe ascuns
- Abia acum s-a aflat
- Informații exclusive
În urmă cu câteva zile, Paris Hilton a vizitat, din nou, România. De această dată, vedeta a fost în Craiova, acolo unde a mixat la un celebru festival, al cărui brand ambasador a fost chiar Cătălin Botezatu. Spynews.ro a intrat în posesia unor informații exclusive și a aflat motivul pentru care vedeta a aterizat cu o zi mai devreme. Gestul pe care Paris Hilton l-a făcut în România, pe ascuns!
Ce a făcut Paris Hilton în România pe ascuns! Abia acum s-a aflat
Cătălin Botezatu a lăudat apariția lui Paris Hilton la festivalul din Craiova, unde el însuși a fost brand ambasador. Designerul a remarcat profesionalismul vedetei internaționale, dar și deschiderea acesteia față de fani, cu care a interacționat direct după spectacol. De asemenea, Cătălin Botezatu a apreciat atât alegerea vestimentară elegantă și discretă a acesteia, cât și felul în care și-a petrecut timpul liber alături de copiii ei, vizitând orașul.
„A făcut un show extraordinar. Este o super profesionistă, cu o prestanță și o prezență extraordinară. Este o tipă extrem de populară. A coborât, după spectacol, în mulțime și a făcut poze cu fanii. A făcut poze cu toată lumea care și-a dorit acest lucru, în drumul ei de la cabină până la scenă, fără să spună că este obosită, transpirată etc. Deși putea să poarte o ținută extravagantă, a ales o ținută frumoasă, sparkling, dar în același timp reținută, fără să arate foarte mult. Arată foarte bine pentru vârsta ei! În tot timpul liber a avut grijă de copiii ei, i-a plimbat prin Craiova și a fost foarte încântată de Craiova.”, a declarat Cătălin Botezatu pentru Spynews.ro.
Cătălin Botezatu a dezvăluit un gest impresionant făcut de Paris Hilton în Craiova, care a trecut neobservat. Vedeta a ajuns cu o zi înainte de eveniment și a desfășurat, pe cont propriu, o acțiune caritabilă pentru zece familii nevoiașe din oraș. Potrivit designerului, aceasta nu a cerut ajutorul nimănui din România pentru a identifica beneficiarii, preferând să se documenteze singură, într-un demers discret. Gestul a fost cu atât mai apreciat, cu cât nu a fost făcut pentru imagine, ci din dorința reală de a ajuta.
„Ce am apreciat foarte tare este faptul că a venit cu o zi mai devreme și a făcut niște acțiuni caritabile pe cont propriu. A ajutat zece familii din Craiova, acțiune la care nimeni nu se aștepta. A fost un research personal, dacă puteți crede. Ea este cunoscută pe plan mondial pentru acțiunile caritabile pe care le face, și pe care nu le face neapărat la vedere, nu sunt pentru show. A fost un gest foarte frumos din partea ei, a venit în liniște, fără tam-tam, a plecat la fel și nu a luat legătura cu nimeni din România care să o ajute în găsirea familiilor, ci a căutat singură.”, a mai spus designerul.
Cătălin Botezatu a povestit despre prima sa interacțiune directă cu Paris Hilton, subliniind că, deși o mai văzuse în diverse locuri din lume, abia acum au avut ocazia să socializeze. Designerul a remarcat cât de bine informată era vedeta despre el, datorită echipei sale, și cât de deschisă s-a arătat, în ciuda programului încărcat. Impresionat de naturalețea și lipsa de fițe a acesteia, Cătălin Botezatu a menționat că Paris Hilton l-a repostat pe rețelele sociale, fiind singura vedetă din România care a primit acest gest din partea ei.
„Am vorbit cu ea, i-am spus că sunt un fan al ei, că am văzut-o în mai multe locații din lume, nu este prima dată când o văd. Nu am mai socializat până acum, este prima dată, deși, așa cum spuneam, am mai văzut-o. I-am fost prezentat dinainte, era foarte bine informată. Impresarul și impresara ei i-au povestit despre mine, de aceea a acceptat să stea de vorbă și să facă poze. Nu mi-am dorit să fiu insistent. Era planificat să stăm de vorbă mai mult, la ea în vestiar, dar, pentru că stătuse foarte mult la poze și trebuia să ajungă la hotel, la copii, eu am renunțat să îi mai răpesc din timp și am preferat să fac poze cu ea afară. Nu este absolut deloc fițoasă! Am fost singura vedetă din România pe care a preluat-o și a repostat-o.”, a mai adăugat Cătălin Botezatu.