Live acum Visul românesc – succes internațional
Prime time 19:30/ In culisele celebritatii
Homepage » Monden » Showbiz international » Haziran, judecată pentru că Luis Gabriel nu ar petrece timp cu familia. Cum i-a ”scuzat” blondina absența: ”Prioritățile sunt altele”

Haziran, judecată pentru că Luis Gabriel nu ar petrece timp cu familia. Cum i-a ”scuzat” blondina absența: ”Prioritățile sunt altele”

De Andreea Stancescu.
Publicat pe 12.06.2023 la 15:43 Actualizat pe 12.06.2023 la 15:43

Haziran și Luis Gabriel formează un cuplu de mai mulți ani și sunt părinții unui băiețel frumos, Joseph. Artista a motivat absența soțului din viața micuțului, precizând cât de importantă este cariera, pentru a se bucura de mai multe pe viitor.

Facebook

Haziran și Luis Gabriel formează unul dintre cele mai apreciate cupluri din showbizul românesc. Cei doi sunt părinții unui băiețel frumos, de un an, Joseph, de care mămica se ocupă în permanență. Multe persoane l-au acuzat pe manelist că nu petrece timpul cu familia, dar partenera sa l-a „scuzat”.

Ce sfaturi a oferit Haziran cuplurilor

Haziran și Luis Gabriel formează un cuplu de mai mulți ani, iar anul trecut au devenit părinți pentru prima dată, odată cu venirea pe lume a micuțului lor. Joseph.

Haziran a postat un videoclip pe rețelele de socializare unde menționează că soțul ei muncește continuu, iar ea și copilul se bucură de toate condițiile bune, fiind o familie unită.

Artista consideră că cel mai important este ca în tinerețe să te ocupi de carieră și să faci câteva sacrificii, apoi urmează să te bucuri de tot ce ai reușit în această perioadă. Indiferent dacă aveți sau nu un copil, vacanțele se pot face oricând împreună. Cele mai importante lucruri de care să țină cont sunt înțelegerea și comunicarea tuturor nevoilor pe care le au.

”Fiindcă s-a insistat puțin pe subiectul ăsta, aș vrea să dau un sfat prietenesc tuturor cuplurilor, dacă îmi permiteți bineînțeles: “Trageți tare“ câțiva ani pentru a vă asigura un viitor frumos și liniștit, dar în același timp nu uitați și de nevoile celuilalt. Aveți toată viața înainte să mergeți în vacanță, chiar și cu copiii, fiindcă viața nu se termină la 30-40 de ani. Acest clip nu este făcut pentru a ne lăuda, este strict un exemplu fiindcă viața este plină de greutăți dar putem trece prin ele cu ușurință alături de persoana iubită, atât timp cât există înțelegere din partea amândurora si comunicare”, a scris Haziran pe rețelele de socializare.

”Nu înțelegeți stilul nostru de viață”

Haziran a menționat că a ales să crească copilul singură, fără să apeleze la o bonă și nu-și dorește să fie judecată pentru alegerea sa. Soțul ei nu o ține „închisă în casă” și are grijă de micuțul Joseph căruia îi acordă toată iubirea din lume. Aceasta și Luis Gabriel au un stil de viață diferit și spun că nu sunt înțeleși de toată lumea, dar așa este cel mai bine pentru ei. Când va crește și băiețelul ei, vor pleca în numeroase vacanțe și vor reuși să petreacă mai mult timp împreună, față de momentul prezent, când manelistul are numeroase evenimente.

”Noi, mamele care am ales să ne creștem copiii fără bonă nu trebuie să fim judecate sau să acuzăm bărbații că ne țin închise în casă, trebuie să fim mândre de noi fiindcă depunem o muncă eroica! Mulți poate nu înțelegeți stilul nostru de viață, dar nici nu trebuie, fiecare e liber să ia propriile decizii! ❤️ Noi am ales ca pe viitor să călătorim ca o familie, să îi arătăm copilului nostru lumea, dar să avem și timpul nostru separat, însă prioritățile acum sunt altele! Toate la timpul lor, viața e lungă! ❤️ Vă pupam!”, a încheiat Haziran.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Haziran, judecată pentru că Luis Gabriel nu ar petrece timp cu familia. Cum i-a ”scuzat” blondina absența: ”Prioritățile sunt altele”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Cu ce se ocupă femeia care i-a luat locul Sabrinei în viața lui Andrei Perneș de la Mireasa. Se despărțise definitiv de fosta soție de opt luni
  • Cu ce se ocupă femeia care i-a luat locul Sabrinei în viața lui Andrei Perneș de la Mireasa
  • Fostul concurent și Sabrina nu mai erau împreună de opt luni
Beauty & Lifestyle
De ce este bine să consumi semințe de dovleac. Ce beneficii au pentru sănătate
  • De ce este bine să consumi semințe de dovleac
  • Fac parte din categoria superalimentelor
Showbiz intern
Ți se rupe sufletul! Tatăl lui Andrei Perneș de la Mireasa, în lacrimi! Nu s-a putut desprinde de sicriu / FOTO
  • Andrei Perneș de la Mireasa a fost înmormântat astăzi în satul natal
  • Tatăl lui, copleșit de durere
  • Nu s-a putut desprinde de sicriul
Showbiz intern
Lacrimi și durere la despărțirea de Andrei Perneș de la Mireasa. Imagini sfâșietoare de la înmormântare / FOTO
  • Andrei Perneș de la Mireasa este condus astăzi pe ultimul drum
  • Lacrimi și durere la despărțirea de fostul concurent
Horoscop
Lună Nouă pe 28 februarie 2025. Cum sunt afectate zodiile și ce să faci pentru a-ți manifesta dorințele
  • Luna Nouă pe 28 februarie 2025
  • Ce impact va avea asupra zodiilor
Showbiz intern
Decizie fără precedent în emisiunea Mireasa! Ce se întâmplă astăzi, în ziua în care este înmormântat Andrei Perneș. Simona Gherghe a anunțat
  • Andrei Perneș de la Mireasa va fi înmormântat astăzi
  • Ce se întâmplă în emisiune în ziua în care va fi condus pe ultimul drum
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
"Nu pot să cred că America ne cere să-i alegem pe oamenii ruşilor". Iulian Fota, despre atacurile din SUA la adresa României
recomandare pe as.ro
Greşeala fatală care l-a costat toată averea pe un fost milionar român celebru: „De acolo a plecat”!
Romania TV
Magazinele ”La Sibieni”, ÎNCHISE pe capete. Angajații spălau salamul expirat cu acetonă și îl repuneau la vânzare
Romania TV
Un bucătar renumit a slăbit 90 de kilograme în 8 luni. Nu și-a tăiat stomacul și a ținut o dietă foarte UȘOARĂ!
recomandare pe antena3.ro
"A murit pentru că a furat ciocolată". Cutremurătorul caz al unei fete de 13 ani, care lucra ca menajeră în casa unei familii bogate
recomandare pe antena3.ro
Povestea ardeleanului de culoare care oferă consultanță în afaceri și te învață să gătești pe TikTok: „Am fost sărac lipit”
recomandare pe antena3.ro
Insula care se poate închiria în întregime cu doar 50 de euro pe noapte. Are o casă cu 9 dormitoare, complet utilată
recomandare pe playtech.ro
Durere mare la înmormântarea lui Andrei Perneș! Obiectul ciudat pus pe sicriu, cei prezenţi nu au...
recomandare pe playtech.ro
Secretul moldovencelor pentru cea mai bună ciorbă de fasole. Doar ele o fac aşa
recomandare pe redactia.ro
Care ar fi, de fapt, cauza morții lui Andrei Perneș. De ce a pierdut controlul volanului fostul concurent de la "Mireasa""
recomandare pe redactia.ro
Care ar fi, de fapt, cauza morții lui Andrei Perneș. De ce a pierdut controlul volanului fostul concurent de la "Mireasa""
recomandare pe Ciao.ro
Mânuţele la control! Vedele din România, surprinse în ipostaze stânjenitoare cu mâna la...
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Vicecampioana olimpică și-a arătat tatuajele și piercing-ul dintr-o zonă delicată
recomandare pe bzi.ro
Cum a surprins-o Fuego pe Irina Loghin de ziua de naștere a artistei! Ce cadou inedit i-a oferit
recomandare pe bzi.ro
Sânziana Negru a fost reținută pe un aeroport din Arabia Saudită! Ce a putut să pățească influencerița
recomandare pe dailybusiness.ro
Guvernul a salvat firmele mari de la taxe suplimentare. Cum au beneficiat aceste companii de „iertarea” statului
recomandare pe dailybusiness.ro
Se scumpesc biletele de tren! Cu cât se vor majora tarifele în funcţie de tipul trenului
recomandare pe Jurnalul.ro
Astrologia și succesul financiar: Ce zodii produc cei mai mulți miliardari?
recomandare pe a1.ro
Ce sport practică fiul lui Pepe, după aproape doi ani de înot. Micuțul este susținut de tatăl său: „Am vorbit cu..”