Cornel Păsat, cu sufletul frânt şi cu piciorul şchiopătând! Imagini îngrijorătoare cu fostul dansator! Este devastat după ce a plecat soţia de acasă
Publicat pe 14.10.2025 la 22:00 Actualizat pe 14.10.2025 la 22:11
„Te iubesc, dar nu te mai vreau”, așa și cu situația amoroasă prin care trec Cornel Păsat și soția sa, Bianca. Cunoscutul dansator, care mai nou activează pe piața imobiliară, trăiește o poveste de dragoste ca în filme, iar episodul la care a ajuns acum, în care soția a plecat de acasă cu băiețelul lor, pentru a se regăsi, n-ar fi primul de acest gen.
- Imaginile momentului cu Cornel Păsat
- Cum a apărut dansatorul, după ce soția lui a plecat de acasă
Treaba pare destul de serioasă, iar asta nu o spunem noi, ci Cornel Păsat însuși, care a declarat că lucrurile sunt diferite de această dată. Femeia, aflată pe culmile succesului, nu prea mai are timp de casă și, ce s-a gândit, „hai că mă mut la hotel, poate, poate mi-o veni dor”.
Totuși, bărbatul pare neliniștit tare din cauza acestei situații, iar paparazzii Spynews.ro l-au surprins, încercând să „uite” lucrurile pe care le are de rezolvat. Iată mai jos dovada!
Cornel Păsat, cu inima și...piciorul șchiopătând. Cum a fost surprins afaceristul
Cornel Păsat nu o duce prea bine! Cel puțin, nu din punct de vedere sentimental. Bărbatul a povestit drama prin care trece și e clar că subiectul îl apasă, dacă a ajuns să apeleze la „variante” ajutătoare.
Invitat în emisiunea „Spynews TV”, moderată de Mara Bănică, dansatorul a mărturisit detalii din situația prin care trece cu soția sa, care pare-se că are gânduri serioase de despărțire. Și-a spus omul „oful”, după care s-a îndreptat spre casă.
Nicio oprire. Un drum făcut, destul de rapid, până la locuința sa. Asta, până să ajungă în fața porții. Odată ajuns acasă, Cornel Păsat a coborât din mașina care l-a adus și...nu, nu s-a dus în casă. Bărbatul mai avea de făcut o oprire.
Protagonistul nostru s-a urcat în mașina sa, a stat câteva minute, după care a pornit la drum. Unde s-a dus?! Stai puțin...cu răbdarea treci și marea, nu?! Îți voi povesti.
Unde a plecat Cornel Păsat la ceas de seară
Ora 23.00. Personajul nostru principal are chef de o plimbare. Ori are el chef, ori „gâtul” i-o cere. Odată urcat în mașină, o ia ușor, fără prea mare viteză, către cel mai apropiat supermarket.
E cam greu să nu-l observi. Îmbrăcat elegant, la costum și cămașă, și cu piciorul șchiopătând, abătut și pus pe gânduri, bărbatul intră în magazin și are un scop clar.
Nu cumpără prea multe, ci esențialul. Se uită vreme de câteva minute la frigiderul cu sucuri, se hotărăște ce poftă are și ia de acolo o sticlă. I-o fi sete tare, căci până ajunge la casa de marcat bea aproape jumătate de sticlă.
Ulterior, se gândește că niște fructe i-ar prinde bine. Opțiunea lui? Struguri albi. Își ia doza de vitamine, iar partea interesantă abia acum începe.
Nu poate omul să plece numai cu atât, nu?! Cu inima frântă și chipu-i șters de vreo expresie, Cornel Păsat vrea să își verse amarul.
Astfel, uitându-se la varietatea băuturilor alcoolice de pe rafturi, acesta cumpără o sticlă de vodcă, de 50 de ml, semn că vrea să doarmă, fără a se ameți prea tare înainte. Odată făcute cumpărăturile, bărbatul se îndreaptă către autoturismul din parcare și se întoarce acasă. Fără soție, fără copil...doar el și o sticlă de vodcă.