Live acum Mireasa | Direct din culise
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Paparazzi » CRBL, ieșire "cumințică” cu băieții! Unde a ales să se relaxeze cântărețul alături de prieteni / PAPARAZZI

CRBL, ieșire "cumințică” cu băieții! Unde a ales să se relaxeze cântărețul alături de prieteni / PAPARAZZI

Publicat pe 06.10.2023 la 23:40 Actualizat pe 06.10.2023 la 23:40

Atunci când nu se află în lumina reflectoarelor, CRBL preferă să se relaxeze alături de cei mai buni prieteni. De această dată, cântărețul a avut o ieșire "cumințică" în oraș și a fost surprins de paparazzii SpyNews.ro, site-ul numărul unu de știri mondene din România. Iată imaginile cu artistul!

CRBL a decis să se relaxeze alături de persoanele apropiate, astfel că artistul a mers la un mall din Capitală. Artistul împreună cu un prieten au stat de vorbă afară în timp ce fumau o țigară. Cei doi nu au ținut cont de coșul de gunoi, astfel că au scrumat pe jos, iar mai apoi au aruncat țigara la coș înainte de a intra în încăpere.

Cum s-a relaxat CRBL alături de prieteni

CRBL împreună cu prietenul lui au intrat într-un magazin exclusivist cu ceasuri și după ce s-au conversat și s-au uitat minute bune, prietenul cântărețului îi cere sfatul în privința unui model, însă mai apoi ies din magazin fără să cumpere nimic, semn că nu au fost foarte mulțumiți de ceea ce au văzut.

Dacă tot se aflau la mall, cei doi au mai intrat într-un magazin de haine, iar de această dată tot prietenul lui a fost cel care a vrut să achiziționeze o geacă, însă a plecat din magazin tot cu mâna goală. Cei doi au mai dat o fugă într-un alt magazin cu articole sportive și s-au uitat la încălțăminte, dar nu au găsit ceea ce aveau nevoie.

Cum a ajuns CRBL să se bucure de succes

CRBL a reușit să aibă un succes colosal pe plan profesional, iar în cadrul emisiunii Xtra Night Show artistul a mărturisit cum a reușit să se îndrăgostească de muzică, dar și de dans încă de la o vârstă fragedă.

”Simplu nu înseamnă și ușor. (...) Dintr-o pasiune a dansului, totul a escaladat și a mers într-o direcție în care, cu siguranță norocul, șansa și Bărbosu au pus umărul la ce a urmat, dar totul a plecat ca o joacă. (...) În anul 2000 a început povestea trupei SIMPLU, dar până atunci, mama fiind educatoare, eu am început cu dansul la 3 ani, dansând călușul, când bățul de căluș era mai mare ca mine.

Prin 94 m-am apropiat de Palatul Copiilor, în Pitești, acolo a început. (...) i-am spus și eu mamei că vreau la dansuri. Aveam 16 ani. În anul ăla am fost deja la primul meu concurs în Iași, și am și câștigat acolo cu trupa. Au urmat concursuri...”, a povestit CRBL, recent, la Xtra Night Show, despre cariera sa.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
CRBL, ieșire "cumințică” cu băieții! Unde a ales să se relaxeze cântărețul alături de prieteni / PAPARAZZI
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
S-au îmbrăcat la fel! Vlăduța Lupău și Georgiana Lobont, rivale chiar și la capitolul haine! Ce nu au observat fanii
  • Georgiana Lobonț și Vlăduța Lupău s-au îmbrăcat la fel
  • Cele două sunt rivale chiar și la capitolul haine
  • Cum a fost posibil
Stiri interne
Apel umanitar! La 11 ani, Fabian visează să meargă. Tu îl poți ajuta să facă primul pas
  • La 11 ani, Fabian visează să meargă
  • Tu îl poți ajuta să facă primul pas
Emisiuni TV
Cum este viața Elenei Vîșcu după ce s-a mutat în Republica Moldova, alături de fiica sa, Alessia. Cu ce se ocupă fosta soție a lui CRBL: „A fost o decizie asumată”
  • Cum este viața Elenei Vîșcu după ce s-a mutat în Republica Moldova, alături de fiica sa, Alessia
  • Cu ce se ocupă fosta soție a lui CRBL
Emisiuni TV
În exclusivitate pe AntenaPLAY, fanii show-ului fenomen Insula Iubirii vor putea urmări imagini de neratat, în episodul de casting al sezonului 9!
  • Vești importante pentru fanii Insula Iubirii
  • Imagini de neratat cu show-ul fenomen se văd în exclusivitate pe Antena Play
Beauty & Lifestyle
Cum gătești corect sparanghelul după metoda bucătarilor profesioniști. Nu trebuie fiert
  • Sparaghelul are o mulțime de beneficii pentru organism
  • Cum îl gătești corect
Emisiuni TV
Diseară, de la 20:30, la Poftiți pe la noi: Poftiți la întrecere continuă aventura în Oradea. Rikito, exasperat din cauza pescuitului la undiță
  • Diseară, de la 20:30, la Poftiți pe la noi urmează întrecerea la Oradea
  • Rikito, exasperat din cauza pescuitului la undiță
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Viața unui român în orașul din Alaska unde toată comunitatea locuiește într-un singur bloc. Cum a ajuns aici
recomandare pe as.ro
Meniu “regesc” la nunta Kirei Hagi! Preparatele extravagante primite de invitați
Romania TV
ALERTĂ meteo! Ciclonul din Europa lovește direct în țara noastră. Se anunță PRĂPĂD în orele următoare. Nu a mai fost așa ceva de mult timp!
Romania TV
ULTIMA ORĂ! România va fi lovită vineri de un ciclon. Ploi cu găleata, grindină și vijelii. Doar în filme ai mai văzut așa ceva
recomandare pe antena3.ro
Mădălina Ghenea a furat toate privirile la un eveniment, la Taormina. Cum a apărut îmbrăcată pe scenă
recomandare pe antena3.ro
Un oraș cocoțat în vârful unui munte este, de fapt, una dintre cele mai mici și mai neobișnuite țări din Europa
recomandare pe antena3.ro
Lista prețurilor care cresc de la 1 iulie. De astăzi, vom plăti mai mult pentru energie, RCA, carburanți și rovinietă
recomandare pe playtech.ro
Cum s-a îmbrăcat soția lui Ianis Hagi la nunta Kirei. Elena radiază de când e însărcinată
recomandare pe playtech.ro
Cum arată Alexandra, nepoata lui Nicolae Ceaușescu. Cu ce se ocupă moștenitoarea fostului dictator român
recomandare pe redactia.ro
Zodiile cu noroc scris în stele în iulie 2025. Totul se schimbă în favoarea lor
recomandare pe redactia.ro
Povestea de dragoste dintre ministrul Finanțelor și o îndrăgită cântăreață de muzică populară. Ce diferență de vârstă există între eiv
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a petrecut noaptea cu o blondă, înainte să anunțe despărțirea de soție. S-a aflat cine e misterioasa femeie
recomandare pe bzi.ro
Nicușor Dan bagă România în „RESET TOTAL”? Ce se pregătește în spatele ușilor închise de la Cotroceni?
recomandare pe bzi.ro
Jurnalistă româncă, victima unui caz șocant de abuz! Totul a fost dat în vileag!
recomandare pe dailybusiness.ro
Polițiștii i-au confiscat mașina de 43.000 de euro, după ce l-au prins Constanța. Ce au descoperit în urma verificării
recomandare pe dailybusiness.ro
ANRE a anunțat creșteri ale facturilor la gazele naturale de la 1 iulie. Cât de mult vor fi afectați consumatorii casnici
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscopul eliberării: 3 zodii scapă de belele înainte de 6 iulie 2025
recomandare pe a1.ro
Horoscop luna iulie 2025. Ce schimbări apar în viața zodiilor de foc. Astrele arată care sunt zodiile norocoase