Homepage » alegeri parlamentare 2020

alegeri parlamentare 2020

Rezultatele alegerilor parlamentare 2020! Ce partide intră în Camera Deputaților și în Senat
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 21:04

Rezultatele alegerilor parlamentare 2020! Ce partide intră în Camera Deputaților și în Senat

  • Rezultate exist-poll alegeri parlamentare 2020
  • Care sunt partidele care vor intra în Parlament
LIVE UPDATE: Alegeri parlamentare 2020. Vezi care este prezența la vot și cele mai importante informații
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 17:17

LIVE UPDATE: Alegeri parlamentare 2020. Vezi care este prezența la vot și cele mai importante informații

  • Ultimele ore în care românii aleg pe cine trimit în Parlament.
  • Care este prezența la vot.
  • Informații noi, la fiecare oră.
Președinți de secții de votare din Alba și București, depistați pozitivi cu noul coronavirus chiar în ziua alegerilor! Ce s-a întâmplat cu scrutinul
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 16:36

Președinți de secții de votare din Alba și București, depistați pozitivi cu noul coronavirus chiar în ziua alegerilor! Ce s-a întâmplat cu scrutinul

  • Membrii ai comisiilor de vot, diagnosticați pozitiv în ziua alegerilor
  • Ce s-a întâmplat cu scrutinul, după primirea rezultatelor
Ce le-a transmis Klaus Iohannis românilor, după ce a votat la alegerile parlamentare: „Este o zi extrem de importantă”
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 11:19

Ce le-a transmis Klaus Iohannis românilor, după ce a votat la alegerile parlamentare: „Este o zi extrem de importantă”

  • Ce le-a transmis Klaus Iohannis românilor, după ce a votat la alegerile parlamentare
  • Declarațiile oficialului!
Alegeri parlamentare 2020. Vezi aici live update-uri. Informații importante despre prezența la vot
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 09:44

Alegeri parlamentare 2020. Vezi aici live update-uri. Informații importante despre prezența la vot

  • Românii sunt așteptați la vot astăzi, 6 decembrie
  • Spynews.ro vă ține la curent cu cele mai importante momente ale Alegerilor Parlamentare 2020.
Panică într-o secție de votare din Gorj din cauza unui foc de armă! Glonțul a pătruns prin fereastra unei grădinițe!
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 09:33

Panică într-o secție de votare din Gorj din cauza unui foc de armă! Glonțul a pătruns prin fereastra unei grădinițe!

  • Panică într-o secție de votare din Gorj din cauza unui foc de armă!
  • Glonțul a pătruns prin fereastra unei grădinițe!
Alegeri parlamentare 2020. 1.041 de români din diaspora au votat în primele 12 ore de la deschiderea urnelor
Stiri interne • pe 05.12.2020 la 10:07

Alegeri parlamentare 2020. 1.041 de români din diaspora au votat în primele 12 ore de la deschiderea urnelor

  • Votul din diaspora a început vineri seară
  • Peste 1.000 de români au votat în primele 12 ore
Cum poți vota duminică dacă te afli în izolare sau în carantină! Alegeri parlamentare 2020!
Stiri interne • pe 04.12.2020 la 16:20

Cum poți vota duminică dacă te afli în izolare sau în carantină! Alegeri parlamentare 2020!

  • Cum poți vota la algerile parlamentare dacă ești în carantină!
  • Duminică, 6 decembrie, românii sunt așteptați la vot!
Ce se va întâmpla cu alegerile parlmentare, dacă vor crește în continuare cazurile de COVID? Klaus Iohannis a dat răspunsul
Stiri interne • pe 07.10.2020 la 18:48

Ce se va întâmpla cu alegerile parlmentare, dacă vor crește în continuare cazurile de COVID? Klaus Iohannis a dat răspunsul

  • Klaus Iohannis a fost întrebat despre soarta alegerilor parlamentare.
  • Ce a spus Președintele despre o eventuală amânare?

Știri

(P) 3 lucruri pe care le pot face cei din Piatra Neamț într-o escapadă de weekend la Cluj
Beauty & Lifestyle • la 18:40
(P) 3 lucruri pe care le pot face cei din Piatra Neamț într-o escapadă de weekend la Cluj
  • 3 lucruri pe care le pot face cei din Piatra Neamț într-o escapadă de weekend la Cluj
  • Locurile pe care să nu le ratezi
Acces Direct. Gheorghe, aruncat în stradă de proprii părinți? Ar fi investit toți banii munciți în străinătate în casa în care nu mai poate intra
Emisiuni TV • la 18:21
Acces Direct. Gheorghe, aruncat în stradă de proprii părinți? Ar fi investit toți banii munciți în străinătate în casa în care nu mai poate intra
  • Gheorghe și soția lui au ajuns să locuiască în casa copiilor partenerei lui, după ce el ar fi fost alungat din propria casă
  • A fost dat în judecată de proprii părinți
Ema Oprișan de la Insula Iubirii închide gurile celor care îl critică pe soțul ei, Răzvan Kovacs! Ce relație are bărbatul cu fiul ei: „Îl iubește necondiționat”
Showbiz intern • la 17:55
Ema Oprișan de la Insula Iubirii închide gurile celor care îl critică pe soțul ei, Răzvan Kovacs! Ce relație are bărbatul cu fiul ei: „Îl iubește necondiționat”
  • Ema Oprișan de la Insula Iubirii închide gurile celor care îl critică pe soțul ei, Răzvan Kovacs!
  • Ce relație are bărbatul cu fiul ei
Acces Direct. Cristina, scandal cu vecinul. De ce îl acuză femeia că ar fi intenționat să o păcălească
Emisiuni TV • la 17:48
Acces Direct. Cristina, scandal cu vecinul. De ce îl acuză femeia că ar fi intenționat să o păcălească
  • Cristina, scandal cu vecinul
  • De ce îl acuză femeia că ar fi intenționat să o păcălească
Primele declarații ale câștigătorilor Finalei Mireasa. Delia și Liviu au câștigat marele premiu în valoare de 40.000 de euro
Showbiz intern • la 17:34
Primele declarații ale câștigătorilor Finalei Mireasa. Delia și Liviu au câștigat marele premiu în valoare de 40.000 de euro
  • Câștigătorii Finalei Mireasa sunt Delia și Liviu
  • Delia și Liviu câștigat marele premiu în valoare de 40.000 de euro
Cine sunt câștigătorii de la Mireasa, sezonul 9. Au primit marele premiu în valoare de 40.000 de euro
Emisiuni TV • la 16:57
Cine sunt câștigătorii de la Mireasa, sezonul 9. Au primit marele premiu în valoare de 40.000 de euro