alegeri parlamentare 2020

Stiri interne • pe 06.12.2020 la 21:04

Rezultatele alegerilor parlamentare 2020! Ce partide intră în Camera Deputaților și în Senat

  • Rezultate exist-poll alegeri parlamentare 2020
  • Care sunt partidele care vor intra în Parlament
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 17:17

LIVE UPDATE: Alegeri parlamentare 2020. Vezi care este prezența la vot și cele mai importante informații

  • Ultimele ore în care românii aleg pe cine trimit în Parlament.
  • Care este prezența la vot.
  • Informații noi, la fiecare oră.
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 16:36

Președinți de secții de votare din Alba și București, depistați pozitivi cu noul coronavirus chiar în ziua alegerilor! Ce s-a întâmplat cu scrutinul

  • Membrii ai comisiilor de vot, diagnosticați pozitiv în ziua alegerilor
  • Ce s-a întâmplat cu scrutinul, după primirea rezultatelor
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 11:19

Ce le-a transmis Klaus Iohannis românilor, după ce a votat la alegerile parlamentare: „Este o zi extrem de importantă”

  • Ce le-a transmis Klaus Iohannis românilor, după ce a votat la alegerile parlamentare
  • Declarațiile oficialului!
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 09:44

Alegeri parlamentare 2020. Vezi aici live update-uri. Informații importante despre prezența la vot

  • Românii sunt așteptați la vot astăzi, 6 decembrie
  • Spynews.ro vă ține la curent cu cele mai importante momente ale Alegerilor Parlamentare 2020.
Stiri interne • pe 06.12.2020 la 09:33

Panică într-o secție de votare din Gorj din cauza unui foc de armă! Glonțul a pătruns prin fereastra unei grădinițe!

  • Panică într-o secție de votare din Gorj din cauza unui foc de armă!
  • Glonțul a pătruns prin fereastra unei grădinițe!
Stiri interne • pe 05.12.2020 la 10:07

Alegeri parlamentare 2020. 1.041 de români din diaspora au votat în primele 12 ore de la deschiderea urnelor

  • Votul din diaspora a început vineri seară
  • Peste 1.000 de români au votat în primele 12 ore
Stiri interne • pe 04.12.2020 la 16:20

Cum poți vota duminică dacă te afli în izolare sau în carantină! Alegeri parlamentare 2020!

  • Cum poți vota la algerile parlamentare dacă ești în carantină!
  • Duminică, 6 decembrie, românii sunt așteptați la vot!
Stiri interne • pe 07.10.2020 la 18:48

Ce se va întâmpla cu alegerile parlmentare, dacă vor crește în continuare cazurile de COVID? Klaus Iohannis a dat răspunsul

  • Klaus Iohannis a fost întrebat despre soarta alegerilor parlamentare.
  • Ce a spus Președintele despre o eventuală amânare?

Știri

Florin Cîțu, chemat acasă la Klaus Iohannis. Premierul nu s-a grăbit deloc. Știe că mersul pe jos face piciorul frumos / PAPARAZZI
Paparazzi • ieri la 23:50
Florin Cîțu, chemat acasă la Klaus Iohannis. Premierul nu s-a grăbit deloc. Știe că mersul pe jos face piciorul frumos / PAPARAZZI
  • Florin Cîțu preferă mersul pe jos.
  • Premierul a fost chemat acasă la Klaus Iohannis, dar nu s-a grăbit deloc.
Dan Șucu și Marian Alecu, așa cum rar îți e dat să-i vezi. Milionarii Capitalei s-au luat la întrecere pe terenul de tenis / PAPARAZZI
Paparazzi • ieri la 23:50
Dan Șucu și Marian Alecu, așa cum rar îți e dat să-i vezi. Milionarii Capitalei s-au luat la întrecere pe terenul de tenis / PAPARAZZI
  • Dan Șucu și Marian Alecu, protagoniștii unor imagini uimitoare
  • Dan Șucu și Marian Alecu, doi împătimiți ai tenisului
Interlopul care l-a împușcat pe fratele Alinei Pană, scandal în pușcărie / I s-a pus pata pe gardieni
Stiri interne • ieri la 23:50
Interlopul care l-a împușcat pe fratele Alinei Pană, scandal în pușcărie / I s-a pus pata pe gardieni
  • Costi Litrașu le-a pus gând rău gardienilor, după ce a fost trimis departe de casă
  • Interlopul i-a dat în judecată pe angajații Penitenciarului Craiova
  • El susține că i s-au încălcat drepturile
Parchetul Militar: Polițiștii au procedat corect când l-au strâns de gât și l-au călcat în picioare pe tânărul încătușat! / Tortura, susținută de procurori / Documente exclusive
Stiri interne • ieri la 23:50
Parchetul Militar: Polițiștii au procedat corect când l-au strâns de gât și l-au călcat în picioare pe tânărul încătușat! / Tortura, susținută de procurori / Documente exclusive
  • Procurorii au dat „verde” la torturarea oamenilor care nu se lasă umiliți de polițiști
  • După ce au analizat imaginile cu polițiștii care călcau în picioare un tânăr și îl strângeau de gât, procurorii militari au decis că organele au procedat corect
  • Datorită acestor procurori, polițiștii de la Secția 16 i-au torturat, anul trecut, pe oamenii care au murit, recent, din „cauze necunoscute”
”Nimic nu mă poate doborî”! Răspunsul fabulos al lui Alex Bodi, după ce o fană i-a spus să nu mai fie supărat
Showbiz intern • ieri la 23:35
”Nimic nu mă poate doborî”! Răspunsul fabulos al lui Alex Bodi, după ce o fană i-a spus să nu mai fie supărat