Homepage » atac dur

atac dur

Selly, atac la adresa Oanei Roman: „Băgătoare de seamă, vorbește gura fără ea”. Vloggerul, cuvinte dure pentru vedetă
Showbiz intern • pe 20.04.2024 la 12:53

Selly, atac la adresa Oanei Roman: „Băgătoare de seamă, vorbește gura fără ea”. Vloggerul, cuvinte dure pentru vedetă

  • Atacul lui Selly la adresa Oanei Roman
  • Ce cuvinte dure a spus despre vedetă
Adriana Bahmuțeanu, atac dur la adresa la Dorian Popa, după ce a fost prins drogat la volan: "Rușine! Astfel de papițoi…”
Showbiz intern • pe 29.10.2023 la 11:13

Adriana Bahmuțeanu, atac dur la adresa la Dorian Popa, după ce a fost prins drogat la volan: "Rușine! Astfel de papițoi…”

  • Adriana Bahmuțeanu a răbufnit la adresa lui Dorian Popa!
  • Iată ce a transmis vedeta!
Vica Blochina, atac dur la adresa Oanei Roman!: "Tu toată viața ai măscărit…”. De la ce a pornit scandalul dintre cele două
Showbiz intern • pe 23.08.2023 la 14:49

Vica Blochina, atac dur la adresa Oanei Roman!: "Tu toată viața ai măscărit…”. De la ce a pornit scandalul dintre cele două

  • Vica Blochina, replici acide la adresa Oanei Roman!
  • Iată cum a reacționat vedeta!
Cezar Ouatu, atac dur la adresa fostei sale iubite, Angela Gheorghiu. Ce spune soprana despre relația lor: “Nu trebuie să uiți de unde ai plecat”
Showbiz intern • pe 09.08.2022 la 17:54

Cezar Ouatu, atac dur la adresa fostei sale iubite, Angela Gheorghiu. Ce spune soprana despre relația lor: “Nu trebuie să uiți de unde ai plecat”

  • Cezar Ouatu, atac la adresa Angelei Gheorghiu
  • Ce spune soprana despre afirmațiile artistei
Oana Zăvoranu a luat-o la rost și pe Andreea Marin. Diva i-a adresat cuvinte dure ”Zânei surprizelor: ”Ce face falsa asta”
Showbiz intern • pe 06.11.2020 la 11:35

Oana Zăvoranu a luat-o la rost și pe Andreea Marin. Diva i-a adresat cuvinte dure ”Zânei surprizelor: ”Ce face falsa asta”

  • Oana Zăvoranu o atacă și pe Andreea Marin.
  • Diva o acuză pe ”Zâna surprizelor” de falsitate.
Oana Zăvoranu, atac dur la adresa Ralucăi Pastramă: ”Este de etnie, iar în mentalitatea rromilor nu există așa ceva”! Diva crede că divorțul fostului soț este ”regizat”
Showbiz intern • pe 04.11.2020 la 08:28

Oana Zăvoranu, atac dur la adresa Ralucăi Pastramă: ”Este de etnie, iar în mentalitatea rromilor nu există așa ceva”! Diva crede că divorțul fostului soț este ”regizat”

  • Oana Zăvoranu, atac dur la adresa Ralucăi Pastramă!
  • Diva crede că divorțul fostului soț este ”regizat”!
  • ”Querida”, declarații fără precedent depre divorțul anului!
Oana Zăvoranu râde de fizicul fostului soț. E scandal mare cu Pepe. ”Mai ușor cu botoxu' pe dreapta”
Showbiz intern • pe 03.11.2020 la 22:12

Oana Zăvoranu râde de fizicul fostului soț. E scandal mare cu Pepe. ”Mai ușor cu botoxu' pe dreapta”

  • Oana Zăvoranu râde de fostul său soț!
  • Vedeta a început un nou scandal cu Pepe!
Oana Radu, atac dur la adresa celor care o critică pentru cum arată. Artista a răbufnit pe internet: ”Nu mă interesează”
Showbiz intern • pe 03.10.2020 la 13:53

Oana Radu, atac dur la adresa celor care o critică pentru cum arată. Artista a răbufnit pe internet: ”Nu mă interesează”

  • Oana Radu i-a pus la punct pe răutăcioși.
  • Artista a fost criticată pentru felul în care arată.
Bianca Drăgușanu, atac dur la adresa Andei Adam. Ce a putut să spună blonda despre fosta sa rivală: ”Sexy mandarina”
Showbiz intern • pe 25.09.2020 la 16:28

Bianca Drăgușanu, atac dur la adresa Andei Adam. Ce a putut să spună blonda despre fosta sa rivală: ”Sexy mandarina”

  • Bianca Drăgușanu o atacă pe Anda Adam.
  • Ce spune iubita lui Bodi despre fosta lui Victor Slav.
Bianca Drăgușanu, atac dur la adresa lui Lili Sandu, după ce a spus că îi este dor să fie gravidă: ”Să mori tu? Păi tu ai o lună de când ai născut, nebuno”
Showbiz intern • pe 25.09.2020 la 14:03

Bianca Drăgușanu, atac dur la adresa lui Lili Sandu, după ce a spus că îi este dor să fie gravidă: ”Să mori tu? Păi tu ai o lună de când ai născut, nebuno”

  • Bianca Drăgușanu, atac dur la adresa lui Lili Sandu, după ce a spus că îi este dor să fie gravidă!
  • Iubita lui Bodi a făcut-o cu ou și cu oțet pe vedetă!
  • Ce a spus pe rețelele de socializare?
Anamaria Prodan, atac dur la adresa gurilor rele! "Voi care v-aţi ghidat toată viaţa.."
Showbiz intern • pe 11.02.2020 la 16:53

Anamaria Prodan, atac dur la adresa gurilor rele! "Voi care v-aţi ghidat toată viaţa.."

    Pink, atac dur la adresa “păpuşilor Barbie”! “Este timpul ca oamenii să se îndeparteze de chirurgul plastic”
    Showbiz international • pe 24.01.2020 la 00:32

    Pink, atac dur la adresa “păpuşilor Barbie”! “Este timpul ca oamenii să se îndeparteze de chirurgul plastic”

      Elena Merișoreanu, atac dur la adresa Mariei Dragomiroiu: "Nu trebuie să ne văităm, că nu e cazul"
      Showbiz intern • pe 11.07.2019 la 23:05

      Elena Merișoreanu, atac dur la adresa Mariei Dragomiroiu: "Nu trebuie să ne văităm, că nu e cazul"

        VIDEO / Simona Trașcă, atac dur! Blondina a aflat cine i-a furat valiza: "Le bănuiesc pe..."
        Monden • pe 06.01.2018 la 00:00

        VIDEO / Simona Trașcă, atac dur! Blondina a aflat cine i-a furat valiza: "Le bănuiesc pe..."

          Iuliana Luciu: „Nu credeam că e o ruşine să îţi cauţi de muncă”!
          Monden • pe 27.10.2016 la 12:31

          Iuliana Luciu: „Nu credeam că e o ruşine să îţi cauţi de muncă”!

            Mihaela Rădulescu, atacată dur! "Cine este ea să stabilească normalitatea?"
            Monden • pe 06.04.2015 la 23:31

            Mihaela Rădulescu, atacată dur! "Cine este ea să stabilească normalitatea?"

              Mihaela Rădulescu, atac dur la adresa HOMOSEXUALILOR:  "Sunteţi oameni anormali"
              Monden • pe 06.04.2015 la 09:32

              Mihaela Rădulescu, atac dur la adresa HOMOSEXUALILOR: "Sunteţi oameni anormali"

                Corneliu Vadim Tudor, atac dur contra maneliştilor: "Nu e corect să jefuiască opera unor oameni care nu au ce mânca!"
                Actualitate • pe 20.03.2015 la 20:35

                Corneliu Vadim Tudor, atac dur contra maneliştilor: "Nu e corect să jefuiască opera unor oameni care nu au ce mânca!"

                  VIDEO / Mărturisirile sfâşietoare ale Andreei Bălan! Cum a trecut peste despărţirea de Keo: "Am suferit, am dormit pe jos de durere"
                  Monden • pe 11.11.2014 la 19:00

                  VIDEO / Mărturisirile sfâşietoare ale Andreei Bălan! Cum a trecut peste despărţirea de Keo: "Am suferit, am dormit pe jos de durere"

                    Știri

                    De ce s-au certat Maria și Ella de la Insula Iubirii. Soția lui Marius Avram a spus adevărul
                    Showbiz intern • la 00:44
                    De ce s-au certat Maria și Ella de la Insula Iubirii. Soția lui Marius Avram a spus adevărul
                    Poveste reală! Un pacient a fost uitat aproape șase ore într-un aparat RMN. Cum a fost posibil și ce se întâmplă dacă rămâi blocat în timpul investigației
                    Stiri internationale • la 00:08
                    Poveste reală! Un pacient a fost uitat aproape șase ore într-un aparat RMN. Cum a fost posibil și ce se întâmplă dacă rămâi blocat în timpul investigației
                    Cu ce probleme grave se confruntă Simona Trașcă: „Ce greu este” Ce se întâmplă cu mondena
                    Showbiz intern • ieri la 23:33
                    Cu ce probleme grave se confruntă Simona Trașcă: „Ce greu este” Ce se întâmplă cu mondena
                    Mesajul controversat al lui Toto Dumitrescu, după episodul de la Obregia. Actorul le transmite prietenilor: „Nu mai e nimic de spus”
                    Showbiz intern • ieri la 23:02
                    Mesajul controversat al lui Toto Dumitrescu, după episodul de la Obregia. Actorul le transmite prietenilor: „Nu mai e nimic de spus”
                    Cărți de tarot găsite după incendiul de la Mănăstirea Bisericani. Ce spun preoții și de ce Biserica respinge astfel de practici
                    Stiri interne • ieri la 22:28
                    Cărți de tarot găsite după incendiul de la Mănăstirea Bisericani. Ce spun preoții și de ce Biserica respinge astfel de practici
                    Imagini exclusive de la ziua celebrului chef Stefan Popescu! Petrecere de neuitat alături de familie și prieteni | VIDEO
                    Showbiz intern • ieri la 22:05
                    Imagini exclusive de la ziua celebrului chef Stefan Popescu! Petrecere de neuitat alături de familie și prieteni | VIDEO
                    Vezi toate știrile noiicon buton
                    Close