australian open 2018

Prima reacţie a Simonei Halep după ce s-a califcat în turul II la Australian Open!
Tenis • pe 15.01.2019 la 14:00

Prima reacţie a Simonei Halep după ce s-a califcat în turul II la Australian Open!

    FOTO & VIDEO / Simona Halep a pierdut finala de la Australian Open! Caroline Wozniacki este lider WTA!
    Sport • pe 27.01.2018 la 13:24

    FOTO & VIDEO / Simona Halep a pierdut finala de la Australian Open! Caroline Wozniacki este lider WTA!

      Simona Halep, declaraţii războinice înaintea finalei de la Australian Open! „Refuz să pierd”
      Sport • pe 26.01.2018 la 16:09

      Simona Halep, declaraţii războinice înaintea finalei de la Australian Open! „Refuz să pierd”

        Antrenorul Serenei Williams îi dă sfaturi Simonei Halep! Cum trebuie să joace românca în finala de la Australian Open!
        Sport • pe 26.01.2018 la 15:58

        Antrenorul Serenei Williams îi dă sfaturi Simonei Halep! Cum trebuie să joace românca în finala de la Australian Open!

          Simona Halep a făcut cel mai cumplit anunţ înaintea finalei de la Australian Open!  Probleme medicale pentru liderul WTA!
          Sport • pe 26.01.2018 la 13:56

          Simona Halep a făcut cel mai cumplit anunţ înaintea finalei de la Australian Open! Probleme medicale pentru liderul WTA!

            VIDEO / Caroline Wozniacki se ţine de glume înaintea finalei de la Australian Open! Ce farsă i-a făcut daneza tatălui ei
            Sport • pe 26.01.2018 la 12:35

            VIDEO / Caroline Wozniacki se ţine de glume înaintea finalei de la Australian Open! Ce farsă i-a făcut daneza tatălui ei

              VIDEO / Imagini de ULTIMĂ ORĂ de la Melbourne! Ce a făcut Simona Halep cu o zi înaintea finalei de la Australian Open!
              Sport • pe 26.01.2018 la 11:43

              VIDEO / Imagini de ULTIMĂ ORĂ de la Melbourne! Ce a făcut Simona Halep cu o zi înaintea finalei de la Australian Open!

                VIDEO / Primele declarații ale Simonei Halep, după ce s-a calificat în finala de la Australian Open! Planul tactic al numărului 1 WTA
                Sport • pe 25.01.2018 la 09:59

                VIDEO / Primele declarații ale Simonei Halep, după ce s-a calificat în finala de la Australian Open! Planul tactic al numărului 1 WTA

                  FOTO & VIDEO / Simona Halep s-a calificat în finala de la Australian Open!
                  Sport • pe 25.01.2018 la 09:40

                  FOTO & VIDEO / Simona Halep s-a calificat în finala de la Australian Open!

                    Ghinion cu repetiţie pentru Rafael Nadal! S-a retras de la Australian Open
                    Sport • pe 24.01.2018 la 10:49

                    Ghinion cu repetiţie pentru Rafael Nadal! S-a retras de la Australian Open

                      VIDEO / Simona Halep, primele declarații după ce s-a calificat în semifinale la Australian Open! Ce a spus despre următoarea adversară
                      Sport • pe 24.01.2018 la 08:36

                      VIDEO / Simona Halep, primele declarații după ce s-a calificat în semifinale la Australian Open! Ce a spus despre următoarea adversară

                        FOTO & VIDEO / Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului Australian Open! Își cunoaște adversara!
                        Sport • pe 24.01.2018 la 08:14

                        FOTO & VIDEO / Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului Australian Open! Își cunoaște adversara!

                          Simona Halep şi-a aflat adversara din sferturile de finală de la Australian Open! „Este mereu periculoasă”
                          Sport • pe 22.01.2018 la 17:22

                          Simona Halep şi-a aflat adversara din sferturile de finală de la Australian Open! „Este mereu periculoasă”

                            VIDEO / Prima reacție a Simonei Halep, după ce s-a calificat în sferturi de finală la Australian Open
                            Sport • pe 22.01.2018 la 09:45

                            VIDEO / Prima reacție a Simonei Halep, după ce s-a calificat în sferturi de finală la Australian Open

                              FOTO & VIDEO / Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală de la Australian Open!
                              Sport • pe 22.01.2018 la 09:31

                              FOTO & VIDEO / Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală de la Australian Open!

                                Ana Bogdan s-a calificat în turul III la Astralian Open! Sorana Cîrstea e out! Halep a scăpat de două rivale
                                Sport • pe 18.01.2018 la 12:34

                                Ana Bogdan s-a calificat în turul III la Astralian Open! Sorana Cîrstea e out! Halep a scăpat de două rivale

                                  VIDEO / Prima reacţie a Simonei Halep, după ce s-a calificat în turul III la Australian Open!
                                  Sport • pe 18.01.2018 la 11:33

                                  VIDEO / Prima reacţie a Simonei Halep, după ce s-a calificat în turul III la Australian Open!

                                    FOTO & VIDEO / Simona Halep s-a calificat în turul III la Australian Open! Numărul 1 mondial şi-a zdrobit adversara!
                                    Sport • pe 18.01.2018 la 11:16

                                    FOTO & VIDEO / Simona Halep s-a calificat în turul III la Australian Open! Numărul 1 mondial şi-a zdrobit adversara!

                                      Irina Begu a fost eliminată de la Australian Open! România mai are trei reprezentante la Melbourne
                                      Sport • pe 17.01.2018 la 11:57

                                      Irina Begu a fost eliminată de la Australian Open! România mai are trei reprezentante la Melbourne

                                        Cât rezistă Simona Halep la Australian Open după ce s-a accidentat în primul tur? Medicii i-au dat un verdict dur numărului 1 mondial
                                        Sport • pe 16.01.2018 la 23:59

                                        Cât rezistă Simona Halep la Australian Open după ce s-a accidentat în primul tur? Medicii i-au dat un verdict dur numărului 1 mondial

                                          ULUITOR! Simona Halep, acuzată de rasism, după primul meci disputat la Australian Open! Motivul este incredibil!
                                          Sport • pe 16.01.2018 la 16:09

                                          ULUITOR! Simona Halep, acuzată de rasism, după primul meci disputat la Australian Open! Motivul este incredibil!

                                            Simona Halep a mai scăpat de o rivală! Una dintre favorite a fost eliminată dramatic de la Australian Open!
                                            Sport • pe 16.01.2018 la 12:36

                                            Simona Halep a mai scăpat de o rivală! Una dintre favorite a fost eliminată dramatic de la Australian Open!

                                              Simona Halep, în stare de șoc după ce a suferit o accidentare groaznică la Australian Open! „Sunt speriată”
                                              Sport • pe 16.01.2018 la 09:10

                                              Simona Halep, în stare de șoc după ce a suferit o accidentare groaznică la Australian Open! „Sunt speriată”

                                                FOTO & VIDEO / Simona Halep s-a calificat  în turul II la Australian Open! A suferit o accidentare teribilă!
                                                Sport • pe 16.01.2018 la 08:38

                                                FOTO & VIDEO / Simona Halep s-a calificat în turul II la Australian Open! A suferit o accidentare teribilă!

                                                  Sorana Cîrstea s-a calificat în turul II la Australian Open!
                                                  Sport • pe 16.01.2018 la 06:37

                                                  Sorana Cîrstea s-a calificat în turul II la Australian Open!

                                                    FOTO / Simona Halep, în braţele unui tenismen celebru la Australian Open! Ultimele veşti din tabăra numărului 1 mondial!
                                                    Sport • pe 14.01.2018 la 11:47

                                                    FOTO / Simona Halep, în braţele unui tenismen celebru la Australian Open! Ultimele veşti din tabăra numărului 1 mondial!

                                                      Povestea uluitoare a jucătoarei pe care Simona Halep o va întâlni în primul tur la Australian Open! Săptămâna trecută a vrut să se retragă!
                                                      Sport • pe 11.01.2018 la 12:27

                                                      Povestea uluitoare a jucătoarei pe care Simona Halep o va întâlni în primul tur la Australian Open! Săptămâna trecută a vrut să se retragă!

                                                        AUSTRALIAN OPEN / Legendarul John McEnroe i-a găsit punctul slab Simonei Halep! “ Vom vedea dacă va reuși cineva să profite de această fisură a ei”
                                                        Sport • pe 10.01.2018 la 12:39

                                                        AUSTRALIAN OPEN / Legendarul John McEnroe i-a găsit punctul slab Simonei Halep! “ Vom vedea dacă va reuși cineva să profite de această fisură a ei”

                                                          GALERIE FOTO / Imagini senzaţionale cu Simona Halep la Melbourne! Ce a făcut numărul 1 mondial cu doar cinci zile înainte de startul Australian Open
                                                          Sport • pe 10.01.2018 la 12:09

                                                          GALERIE FOTO / Imagini senzaţionale cu Simona Halep la Melbourne! Ce a făcut numărul 1 mondial cu doar cinci zile înainte de startul Australian Open

                                                            Simona Halep are drumul deschis spre primul titlu de Grand Slam din carieră! O rivală s-a retras de la Australian Open!
                                                            Sport • pe 08.01.2018 la 11:59

                                                            Simona Halep are drumul deschis spre primul titlu de Grand Slam din carieră! O rivală s-a retras de la Australian Open!

                                                              Știri

                                                              Satul din România în care soarele răsare de două ori! Este unic ce vei vedea aici / FOTO
                                                              Stiri interne • la 10:25
                                                              Satul din România în care soarele răsare de două ori! Este unic ce vei vedea aici / FOTO
                                                              • Fenomenul care are loc în fiecare vară
                                                              • Turiștii sunt uimiți
                                                              Zodia care va câștiga o grămadă de bani în iunie. Ei sunt norocoșii zodiacului
                                                              Horoscop lunar • la 10:24
                                                              Zodia care va câștiga o grămadă de bani în iunie. Ei sunt norocoșii zodiacului
                                                              • Zodia care este urmărită de noroc
                                                              • O să câștige o sumă mare de bani
                                                              Megan Fox ar fi pierdut o sarcină. Declarațiile revelatoare ale logodnicului ei, rapperul Machine Gun Kelly
                                                              Showbiz international • la 10:20
                                                              Megan Fox ar fi pierdut o sarcină. Declarațiile revelatoare ale logodnicului ei, rapperul Machine Gun Kelly
                                                              • Megan Fox a fost însărcinată pentru a patra oară?
                                                              • Ce a declarat logodnicul ei