bac 2014

Actualitate • pe 06.07.2015 la 14:40

REZULTATE BAC 2014. Vezi câţi au picat examenul de maturitate anul trecut. Rata de promovabilitate la Bacalaureat

    Actualitate • pe 09.09.2014 la 19:41

    Rezultate finale BAC 2014. Cu cât a crescut promovabilitatea față de anii anteriori

      Actualitate • pe 31.08.2014 la 19:12

      Rezultate dezastruoase! Peste 80% din candidaţi au picat BAC-ul în toamnă

        Actualitate • pe 26.08.2014 la 11:00

        PERLE de la BACALAUREAT 2014, sesiunea TOAMNĂ: "Mă fascina profa de română, bună rău era"

          Actualitate • pe 25.08.2014 la 15:10

          Fiul milionarului Viorel Micula, prins copiind la BAC!

            Actualitate • pe 25.08.2014 la 08:33

            Emoţii mai pentru absolvenţii de liceu! Aproape 40.000 de candidaţi susţin astăzi examenul de BAC la Limba şi literatura română

              Actualitate • pe 11.07.2014 la 12:42

              ULTIMĂ ORĂ! Dezamăgire pentru elevii care au depus contestaţii la BAC! Doar una din trei a fost admisă!

                Actualitate • pe 07.07.2014 la 11:12

                Ce trebuie să faci dacă ai picat examenul de Bacalaureat 2014!

                  Actualitate • pe 04.07.2014 la 12:19

                  Dacă ai fi dat Bac-ul la Geografie azi, l-ai fi luat? Uite subiectele pe care le-au avut de rezolvat elevii

                    Actualitate • pe 04.07.2014 la 08:50

                    Încă puţin şi scapă! Absolvenţii de liceu susţin ultima probă a bacalaureatului 2014

                      Actualitate • pe 02.07.2014 la 17:20

                      Asta e CEA MAI TARE perlă de la BAC! Ce-a putut să spună o elevă despre examen te face să râzi în hohote

                        Actualitate • pe 02.07.2014 la 12:49

                        Ce subiecte le-au picat elevilor la proba de Istorie de la Bacalaureat 2014. Tu ce notă ai fi luat?

                          Actualitate • pe 02.07.2014 la 12:33

                          Ce subiecte le-au picat elevilor la proba de matematică de la Bacalaureat 2014. Tu ce notă ai fi luat?

                            Actualitate • pe 02.07.2014 la 09:10

                            Noi emoţii pentru candidaţii la Bacalaureat 2014! A început examenul la proba obligatorie a profilului

                              Actualitate • pe 01.07.2014 la 20:16

                              BAC 2014: Anunţ IMPORTANT pentru elevi! Acum e OFICIAL!

                                Actualitate • pe 01.07.2014 la 11:33

                                Bacalaureat 2014 / Subiectele la LIMBA MATERNĂ scris

                                  Actualitate • pe 29.06.2014 la 11:37

                                  ATENŢIE ELEVI! Topul celor mai inutile facultăţi! Dacă eşti absolvent de clasa a Xll a, ai grijă unde vrei să-ţi petreci următorii 4 ani

                                    Actualitate • pe 25.06.2014 la 11:49

                                    Vrei să treci cu brio toate examenele? Uite ce NU trebuie să faci dimineaţa!

                                      Bacalaureat 2014 • pe 23.06.2014 la 10:31

                                      BACALAUREAT 2014! Absolvenţii clasei a XII a susţin astăzi examenul la Limba Engleză

                                        Actualitate • pe 16.06.2014 la 11:20

                                        BACALAUREAT 2014: Elevii vor susţine astăzi proba de competenţe digitale

                                          Actualitate • pe 13.06.2014 la 11:35

                                          VIDEO Băiatul ăsta a luat BAC-ul la vârsta de zece ani! E mai deştept decât toţi elevii români

                                            Actualitate • pe 10.06.2014 la 10:09

                                            BACALAUREAT 2014 / Incredibil! Ce au putut să inventeze! Cea mai nouă FIŢĂ: FIŢUICI pentru telefonul mobil!

                                              Monden • pe 10.06.2014 la 09:25

                                              Vedetele care au picat Bacalaureatul! Ele NU au trecut "examenul maturităţii"