bacalaureat 2020

Stiri interne • pe 13.07.2020 la 11:34

Bacalaureat 2020. Când încep înscrierile pentru cea de-a doua sesiune

  • Bacalaureat 2020!
  • Când încep înscrierile pentru cea de-a doua sesiune?
Stiri interne • pe 06.07.2020 la 08:59

Bacalaureat 2020. Astăzi începe sesiunea specială! Cum se desfășoară!

  • Începe sesiunea specială a Bacalaureatului 2020.
  • Astăzi are loc proba la Limba și literatura română.
  • Pe 10 iulie apar primele rezultate.
Stiri interne • pe 30.06.2020 la 14:27

Rezultatele Bacalaureat 2020 au fost afișate! 230 de elevi au obținut media 10!

  • Rezultatele Bacalaureatului 2020 au fost publicate!
  • 230 de candidați au obținut medii de 10!
Stiri interne • pe 24.06.2020 la 11:25

Bacalaureat 2020. Subiectele la istorie și matematică

  • Bacalaureat 2020.
  • Elevii au susținut azi probele la matematică și istorie.
  • Ce subiecte au picat?
Stiri interne • pe 22.06.2020 la 10:17

Bacalaureat 2020! Ce subiecte au picat la Limba și Literatura Română

  • Luni, 22 iunie, a avut loc prima probă scrisă a examenului de Bacalaureat.
  • Ce subiecte au avut de rezolvat elevii la Limba și Literatura Română?
Stiri interne • pe 21.06.2020 la 20:58

Bacalaureat 2020. Luni, 22 iunie, prima probă a examenului scris 

  • Bacalaureat 2020.
  • Luni, 22 iunie, are loc prima probă scrisă.
  • Elevii vor susține examenul la Limba și Literatura Română.
Stiri interne • pe 03.06.2020 la 09:33

S-a dat „start” înscrierilor pentru Bacalaureat 2020. Calendarul sesiunii normale și al celei speciale

    Stiri interne • pe 14.05.2020 la 19:09

    Probele orale de la Bacalaureat, anulate în acest an. Cu ce vor fi echivalate

      Stiri interne • pe 12.05.2020 la 20:03

      Bacalaureat 2020. Elevii cu temperatură nu vor putea susține „examenul maturității”

        Stiri interne • pe 21.11.2019 la 12:32

        Schimbări importante la Bacalaureat. Ministrul Educației, veste bună pentru elevi!

          Stiri interne • pe 06.09.2019 la 22:56

          Schimbare majoră la Bacalaureat! Din 2020, se introduce o nouă limbă străină

            Știri
            Nicolae Badea are grijă de angajați! Afaceristul a ieșit la o terasă de fițe cu șoferul său! / PAPARAZZI
            Paparazzi • la 23:50
            Nicolae Badea are grijă de angajați! Afaceristul a ieșit la o terasă de fițe cu șoferul său! / PAPARAZZI
            • Nicolae Badea are grijă de angajații săi.
            • Afaceristul a ieșit la o terasă de fițe cu șoferul lui.
            A lăsat bunele maniere acasă și a ieșit în oraș! Gică Popescu, gesturi nepoliticoase în fața soției sale! Cum a fost surprins în public! / PAPARAZZI
            Paparazzi • la 23:50
            A lăsat bunele maniere acasă și a ieșit în oraș! Gică Popescu, gesturi nepoliticoase în fața soției sale! Cum a fost surprins în public! / PAPARAZZI
            • A lăsat bunele maniere acasă și a ieșit în oraș!
            • Gică Popescu, gesturi nepoliticoase în fața soției sale!
            • Cum a fost surprins în public?
            Vladimir Drăghia și soția lui au ieșit la masă, dar...și-au uitat manierele acasă! Cum s-au comportat cei doi la o terasă din București / PAPARAZZI
            Paparazzi • la 23:50
            Vladimir Drăghia și soția lui au ieșit la masă, dar...și-au uitat manierele acasă! Cum s-au comportat cei doi la o terasă din București / PAPARAZZI
            • Vladimir Drăghia și soția lui au uitat de maniere.
            • Cum au fost surprinși de paparazzii Spynews.ro.
            • Fiica lor le-a făcut o supriză neplăcută.
            Irina Deaconescu, probleme serioase cu sarcina! Vedeta le-a dezvăluit totul admiratorilor: “Bebelușul meu deja se chinuie”
            Showbiz intern • la 23:39
            Irina Deaconescu, probleme serioase cu sarcina! Vedeta le-a dezvăluit totul admiratorilor: “Bebelușul meu deja se chinuie”
            • Irina Deaconescu, probleme cu sarcina.
            • Ce le-a dezvăluit artista fanilor?
            Iubita lui Liviu Vârciu s-a afișat nemachiată! Cum arată Anda Călin fără urmă de produs cosmetic! / FOTO
            Showbiz intern • la 23:36
            Iubita lui Liviu Vârciu s-a afișat nemachiată! Cum arată Anda Călin fără urmă de produs cosmetic! / FOTO
            • Iubita lui Liviu Vârciu s-a afișat nemachiată!
            • Cum arată Anda Călin fără urmă de produs cosmetic?
            • Imagini uluitoare!
            India a întrecut Brazilia și SUA la numărul de infectării și decese cauzate de coronavirus! Statisticile sunt cutremurătoare!