david popovici victorie

David Popovici, o nouă victorie. Ce a făcut campionul în proba de 200 metri liber la concursul Euro Meet de la Luxemburg
Stiri interne • pe 28.01.2024 la 09:58

• David Popovici a obținut o nouă victorie
  • Cum s-a descurcat campionul în proba de 200 metri liber
David Popovici a câştigat cea de-a treia medalie de aur la Naţionalele în bazin scurt. Sportivul a stabilit un nou record naţional la categoria de vârstă de 19+
Sport • pe 12.11.2023 la 19:24

• David Popovici, nou record naţional la categoria de vârstă de 19+
  • Sportivul a câştigat cea de-a treia medalie de aur la Naţionalele în bazin scurt
David Popovici, o nouă victorie! Campionul mondial a câștigat proba de 100 de metri liber de la Cupa României la înot
Stiri interne • pe 03.06.2023 la 23:13

• O nouă victorie pentru David Popovici
  • Tânărul a câștigat proba de 100 de metri liber de la Cupa României la înot
David Popovici, primele medalii de aur în 2023. Sportivul a reușit să câștige la Campionatele Naționale de la Otopeni / VIDEO
Emisiuni TV • pe 06.04.2023 la 11:46

• David Popovici, primele medalii de aur în 2023
  • Sportivul a reușit să câștige la Campionatele Naționale de la Otopeni
David Popovici, o nouă victorie! Înotătorul  a câştigat proba de 200 m liber la Campionatul Naţional
Stiri interne • pe 11.11.2022 la 19:39

David Popovici, o nouă victorie! Înotătorul a câştigat proba de 200 m liber la Campionatul Naţional

• David Popovici a câştigat proba de 200 m liber
  • Înotătorul, o nouă victorie la Campionatul Național
David Popovici a câștigat medalia de aur în proba de 100 de metri liber la Campionatul European de natație. Sportivul  a bătut recordul mondial
Sport • pe 13.08.2022 la 19:59

David Popovici a câștigat medalia de aur în proba de 100 de metri liber la Campionatul European de natație. Sportivul a bătut recordul mondial